olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Olomoucko umřelo? zdar bando,tak po letech se asi budu vracet s klackem v ruce Juras

:-D :-D :-D :-Dto je jen dočasná stagnace,ono to zase ožije,možná :-D

Juro,pozdě,už tu nic není.Kvašák všechno vyzobal :-P :-D ;-)

:-Djasně,včíl už hamouním i omnia víčka a tuby :-Dvlastně kromě dvou výjezdů su furt za barákem,su čím dál tím línější jet někam dál jak kilometr :-D :-Dtaky už si sem dlouho nic nedal,nějak to flákáš :-)

Já se polepším.Do konce roku bych ještě jeden příspěvek do klubu dát mohl.Nějaký materiál na to mám,jen ho zpracovat ;-)

Pyrdo tak to jsme na tom stejně :-D ;-)

No sleduju Modrásku,že to taky pěkně flákáš :-D ;-)

no tady zdechl aj čokl bando je tadyk vubec někdo
:-)

To víš že jo :-P :-D ;-)

Čau Pyrdo!

(Nic hlubokýho nečekej, měl jsem jen potřebu tě pozdravit :-D :-D :-D)

sám jsi tady 2 roky nebyl a někoho hledáš,ze starý bandy už si nikdo 8-)

Ahoj, nechce se nekdo domluvit na spolecnou hledacku pristi vikend?:)

Jsem potěšen :-D ;-) Taky tě zdravím.

Jak se máš a co psisko? ;-)

Já jsem v pohodě a pejsek taky,měl bolístku na pravé přední pacce,musel i na operaci,ale je to bojovník a už je to dobrý.A co ty a Verča ???

Psíkovi držím palec ;-). Verča je furt stejný trdlo, občas se mnou i zajde do lesíka. Tak snad v létě v Brandlíně. Čau :-D

Budu se těšit ;-)

Zdar bando.Jestli tu ještě někdo jste,přeji všem pěkné svátky,hodně nálezů pod cívkou v příštím roce a hlavně to zdravíčko a doufejme,že už ta Covid šílenost brzy skončí !!!

;-)nazdar Holomóčáku,tož taky vše nej. :-)A rok 2030-135 vlna covid.....všichni co jim po očkování narostla křídla odletěli na jih :-D :-D :-D

Tobě taky. :-) :-)

Pánové,trochu optimizmu a myslet pozitivně,jednou ta sračka skončit musí a vrátíme se zase k normálu.Co se týče mně,tak nebýt těch blábolů v médiích,tak ani nevím,že nějaký Covid je.Držte se a né že se na Silvestra moc opijete půjdete po 21.00 ven :-D :-D :-D :-P ;-)

:-D :-Dvíš co je zajímaví?že nejvíc pozitvní jsi z negativním testem :-D :-D ;-)

Tož u mě dobrý ;-) i Vám všem vše NEJ!!! :-P

Tož u mě dobrý ;-) i Vám všem vše NEJ!!! :-P

Tak je to dobrý,ještě nás tu pár zbylo :-)

Nazdar, všem z okolí naši Hané to nejlepší do Nového roku!!!!!!
Kdyby někdo někdy někam chtěl zajít na hledačku s pořádnýma rozestupama (ne kvůli Covidu, mám rád svůj klid a nesnáším lidi a jak na motorku, tak na wildlife focení, či rybačku jsem nejraději chodil sám) tak můžeme jít, rad bych prdele našel konečně stříbrňák s jiným panovníkem než s FJ. Pěknej den. Zmrzla ;-)

zdarec přežívám ,ale furt chodím pokud čas dovolí
:-)

Zdar,já taky chodím,letos už jsem byl 2x :-D ;-)

V sobotu po dlóóóuhé době blešák !!!! Tak co bando,koho z Vás tam potkám ???

;-):-)

Zdar Pyrdo, mohl bys mi napsat o co se jedná? Případně kde, v kolik kolík....:-)
Díkky

Tak Kvašák je součástí inventáře to je jasný :-D
Jsou to bleší trhy v Olomouci v areálu učiliště na Rooseveltově ulici,kdysi SOU stavební DS.Začátek tuším,že v 8.00,stačí si na netu najít Bleší trhy Olomouc a on už se nějaký odkaz najde.

Díky. Mrknu...

Nazdárek ve spolek. Sháním nějakýho Olomoučáka,pohodáře s autem na hledačky.Palivo platím,není problém.Dělám 12ky,krátkej,dlouhej,tak každej druhej víkend můžu.Někdo spolehlivej a co nevstává ve 2 odpoledne:D.Letos jsem byl snad jen jednou.Tož tak.

Ahoj detektor mám už řadu let, ale intenzivněji chdím tak rok dva najde se někdo nebo skupinka na olomoucku s kým bych mohl podniknout společnou hledačku :-)

Tady to teda žije kluci ;-).

:-D :-D :-Dkde?kde? :-D :-D

Ahoj Všem ideálně prožité svátky a všechno nej i nadále (dřív se přálo hodně zdraví,dnes spíš lehké průběh) o:-) o:-) o:-) ... :-P

Taky přeju hezké svátky a lehký průběh bramborového salátu. :-D

Zdar Joudové,je tu ještě někdo ?????????????
Klucíí,tak všem pěkné a pohodové svátky ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru