olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

tak to sem delal na konci leta, ale naopak vzal jsem si detik a pro jistotu do batohu igelitku a nozik :-D, a s prazdnou jsem neodesel, tak ja mrknu na google earth

Do lesa jedu taky,to já můžu ;-)

mě taky přemlouvat nemusite les je bomba,komare jak to šlo dal našli ste ještě nějaky kolečka,pyrdo tu fotku už někde dals

Kurry mrkni na včerejší příspěvky.

na ty přispěvky musim byt v klubu

nasli jsme jich jeste cca 20, jeden krejcar fj a pak zbytek komancu lada nasel jeste krizek ty komance byly na kraju jak kopl pyrda ten trikrejcar prej tam pri slavnostech parkujou auta a jeste perlicka prisli tam borci hrat fotbalek tak cumeli co tam vyvadime zacaly jsme kecat a nejstarci uz sedivej prej puc mi to na petu, zahodil cigaro vzal detik neudelal ani krok machl signal, mladymu podal lopatku a ten vykopl multimetr, ale jakej jak novej cumim na ne, ja elektrikar sem mu to snad aji zavidel jak kdyby nasel poklad :-D, rikam to neni mozny ja budu navzdy pouzivat starou komunistickou znjednicku :-D kdyz se mi tady valijou multimetry pod nohama :-O :-D 8-), tak zatim

no to je dobrý...škoda ,že jsem nevydržel... :-( kontakty koukám byly navázány,takže příště se sejdem přímo na "farní" zahradě ;-) :-D :-P

no jasne to presne udelame doufam jen ze jsem nezapomel utikat az mne bude honit farar s ministrantama a budou me chtet nakopad prdel :-D jinak verici z toho kostela a ti co hrali fotbalek by to jiste schvalili

zdar lovci nemate nekdo telefon nebo mail na pyrdu, nebo ty pyrdo mi to napis na mosqito.k@email.cz, je to nutny ;-)

Komáre poslal jsem ti mail.
Kurry,pokoušel jsem se poslat ti tu fotku mailem,ale vrací se mi to jako nedoručitelný,asi píšu blbě tvou adresu :-/
Pošli mi svůj mail na robert.dudek@seznam.cz a já ti ji pošlu.

pyrdo poslal sem ti ten meil

cau kluci pujdem dat ten les ted v nedeli, hodi se vam to mam uz aji vytipovanou lokalitu ;-)

Zdar Lovci,spojení funguje na všechny strany ;-)
Komáre pošli mi když tak mailem jakou jsi vybral lokalitu.

jj uz ten kontakt mam ja makam v sobotu a v nedeli mam volno tak piste komu to vyhovuje a komu ne misto poslu na maily ;-)

pocasy neres kdyz se dopravis na nadrazi v olomouci tak te vyzvednem

cau jdu taky mail jarek.jurnik@seznam.cz

Nazdar Komáre poslal jsem ti email.Nedělní kop bych bral,ale čekám nějaký materiál a ten ,dodají snad zítra. Nevím jestli tedy nebudu v praci :-(.Snad to nějak zvládnu... :-) :-D

lonere napis mi prijezdy do olomouce, tentokrat bude sraz v 8.00 napisu vam vsem mail zitra v prubehu dne, norniku sak uvidis jestli ti to klapne staci kdyz napises v sobotu ze prijedes, ale to je jedno misto srazu ti napisu taktez zitra, zatim cau

cau kluci info mate na mailu potvrzeni hodte sem ;-)

ja jdu v 8 na křižovatce cau v neděli

Já na 99% makám :-(,pokud se něco změní dorazím za Váma.Celkem mě to se..

tak jsme zatim ctyri, pocasi nebude nejlepsi ale to prezijem v lese to tak nevadi, pyrda a lada nemuzou a nornik napise asi zitra tak zatim lovci

tak uz je nas pet pojede aji pavel z mohelnice, a lonere v tech obrazcich u nicku je tady fakt tezkej bordel ted ma nagato.h - ninja tveho psika unsveho nicku

..tak už mám jasno nestihám...a ač mě to s.....:-( následuju pyrdu a makám taky,takže nové kamarády uvidím snad přiště ;-)

nevadi treba priste, hlavne ze jsi dal vedet poslu ti pak info na mail kolik zlataku jsme nasli :-D , cau norniku at ti jde prace od ruky

Zdarec tak jak jste dopadli? :-)

no neco jsem nasel, ale spis bych to pral ostatnim, vybral jsem misto lovu a moc to nedopadlo, ted je na rade kurry, ale muzem to vybrat spolecne zalezi na vas ;-)

Ukázat,Ukázat!!! :-D :-D :-D

ukazu, ukazu, az pujdem zahledat tak neco vyberu a vezmu

ahoj všeci hledačka byla dobra nalezu trochu meně priste bych zajel na tu stranu jak poprve

Dobrou lokalitu jsem vybral co? :-D
Jestli bude volno jedu taky !!!

asi jo zajedem tam sice to tam nebyla zadna slava uz je to tam pekne vymeteny ale nalezu bylo trochu vic

Máš pravdu,už to tam stojí za prd :-/

zas tak hrozny to neni jeste neco se da najit ale malo a co rikate vyhovuje vam vic nedele, nebo sobota

kurry tak treba vyres presny misto lovu, kde se ti to libi a rozesli to na maily casu dost

memyslel jsem presně tam jak minule ale na tu stranu někde

sak ja tak vybirej ted jsi na rade ty priste dalsi z nas, vyber kde chces ;-)

nebo někdo najdete jinej flek,pyrdo ty ses osvěčil

neprehanisto s tim rozsekavanim :-D :-D :-D

proto by mohl vybrat pyrda na jeho flekach se moc nekope to je spiš o prochazce ale pocasi objednat umí :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru