olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42
Gefreiter
bez hodnosti
2. prosince 2010
nornik

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

detektor:
Tesoro EuroSabre II
město:
Ollmütz,HALO
Gefreiter
bez hodnosti
2. prosince 2010
nornik

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

detektor:
Tesoro EuroSabre II
město:
Ollmütz,HALO
Gefreiter
bez hodnosti
3. prosince 2010
loki

Snad ten bílej hnus ještě letos roztaje,

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Soldat
bez hodnosti
3. prosince 2010
komar85

to je nerealny zase pada, i kdyby bylo do konce roku nad nulou pres den tak to neodtaje videl bych to tak na duben, pro hledace spatny, ale zima ma byt zimou a ne se brodid po kazdym snezeni po kolena ve s....... , aspon tady dule, jo a loki kokam ze mas zajimavej obrazek k nicku to mas ze svyho fotaku :-)

Gefreiter
bez hodnosti
6. prosince 2010
loki

Komár,to mám ze svýho mobilu. :-D

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Soldat
bez hodnosti
6. prosince 2010
komar85

loki ten smajlik me popletl, ted nevim jestli si delas prdel, ale jestli ne tak gratuluju s timhle obrazkem pred ocima usinam pred kazdou celodeni hledackou vypravou akorad je tam jeste truhla :-P :-D

Gefreiter
bez hodnosti
6. prosince 2010
loki

Bylo toho 7.2kg a nebylo to v truhle,ale asi v nějaké brašně.

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Soldat
bez hodnosti
6. prosince 2010
komar85

loki ja ani nevim co mam na to napsat, gratuluju a musim se priznat ze i zavidim ale preju, byl to sudetak, nebo neco starsiho ;-)

Soldat
bez hodnosti
3. prosince 2010
kurry

nestraste že až v červenci to bych nevydržel a ten duben je taky daleko, tak se pujdu projit aspon z dalekohledem a budu počitat srnky :-) :-) :-)

detektor:
Fisher F5
město:
olomoucko, 1978
Major
bez hodnosti
3. prosince 2010
loner

Kurry, máš recht, to taky není špatný, hlavně že je člověk venku. Jen si to nepokazit zapáleným cigárem, ten vzduch... :-)

Gefreiter
bez hodnosti
3. prosince 2010
nornik

jj chlapi nejdříve spočítat srny a pak na jejich rozhrabaná místa a můžete to proluxovat ;-) :-D .V neděli jsme byli s naším norníkem projít rajón.Srny ty jsme nestihali počítat ....natož zaostřit dalekohled ;-)a pozor na prasata...už jsme s ženou hledali každý svůj strom...přebíhalo nám jich za (_!_) dobrejch 15kusu :-( Takže adrenalin stejný,jako když hvízdá stříbrňák pod cívkou :-D :-O

detektor:
Tesoro EuroSabre II
město:
Ollmütz,HALO
Soldat
bez hodnosti
6. prosince 2010
komar85

ja to asi nevydrzim nevite jestli se da hledat ve smrkovim, komar ;-)

Gefreiter
bez hodnosti
6. prosince 2010
loki

V zimě jsem chodil vždycky do listnatyho. Na vrchu zmrznou jenom ty listy a když je dobrou botou odhrábneš,tak to bylo pěkně měky,ale nesmí být moc sněhu. Jehličí promrzne hned a to je pak ,jak šutr :-(

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Soldat
bez hodnosti
6. prosince 2010
komar85

Myslel jsem ze to jehlicnatym nepropadne a ze se tam da hledat prave kvuli male pokryvce, ale v tom listnatym musi byt jak na poli, neni tak?

Gefreiter
bez hodnosti
6. prosince 2010
loki

Sněhu už bude asi všude dost. Ty mince jsou všechno koruny a pětikoruny cca 1936-46 plus Italská svátostka a kulka. Takže asi nějaká loupež,nevím kdo by měl jenom koruny a pětikačky a takovou hromadu,takže nic moc. :,-(

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Soldat
bez hodnosti
6. prosince 2010
komar85

ale ten pocit musel byt neuveritelnej, adrenalin a tak, s hledanim jsem asi skoncil, vyrazis s nama na jare, nebo hledas sam

Gefreiter
bez hodnosti
7. prosince 2010
loki

Adrenalin byl obrovskej,než jsem to doma umyl a zjistil co to je,ale pár stříbrnejch tam bylo. Já na to společny hledání moc nejsem,celej týden plánuju a pak celej víkend hledám,někdy tam zůstávám i na noc. Na to už musí být hodně nadšenej parťák,aby to dal. Určitě bych se nebránil nějakymu hromadnymu srazu u pivka,ať o tom v zimě aspoň pokecáme. :-P

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Generalmajor
bez hodnosti
7. prosince 2010
Pyrda

Ten sraz u piva bych taky podpořil !!!

Zugsführer
bez hodnosti
7. prosince 2010
vladimir77

Na pivko du taky ;-)

detektor:
TEJON,Pyrda :-)
město:
Přerov
Generalmajor
bez hodnosti
7. prosince 2010
Pyrda

Kdy a kde ????

Gefreiter
bez hodnosti
7. prosince 2010
nornik

Souhlas. Akorát nevím s kým pokecám :-D ,když po druhém asi odpadnu :-) Nějak chybí trénink.

detektor:
Tesoro EuroSabre II
město:
Ollmütz,HALO
Zugsführer
bez hodnosti
8. prosince 2010
vladimir77

Tento víkend mám zabitej,ale příští v pátek nebo sobota by se dala naplánovat co vy na to?Při nejhorším to dáme ve dvou s Pyrdou. ;-)To už známe :-P o:-) :-)

detektor:
TEJON,Pyrda :-)
město:
Přerov
Generalmajor
bez hodnosti
8. prosince 2010
Pyrda

Termín vyhovuje,času dost.Norníka zaškolíme ;-)Bude muset druhé vynechat a dát si rovnou třetí :-D.

Soldat
bez hodnosti
8. prosince 2010
komar85

kluci pridal bych se ale pojedu nejspis do anglie pokud klapne biznys, kamarad ma narozky a az se od tam tud po tydnu vratime kalit budu az na silvestra, jinak mam abstak a pokud nebude o vykendu minus valim do lesa

Soldat
bez hodnosti
9. prosince 2010
kurry

tak nam ten snich pěkně rostal,taky to pujdu o vykendu skusit.co se tyka toho pivka taky bych sel napiste kdy a kde a pokut to vyjde tak prijadu

detektor:
Fisher F5
město:
olomoucko, 1978
Gefreiter
bez hodnosti
10. prosince 2010
loki

Pivko beru,ale klidně bych to nechal až na leden,ať je nás tam co nejvíc.

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Generalmajor
bez hodnosti
10. prosince 2010
Pyrda

Tak zatím to vypadá na příští pátek,ještě to upřesníme.

Soldat
bez hodnosti
12. prosince 2010
komar85

kurry ta jak zadarilo se neco :-P

Generalmajor
bez hodnosti
13. prosince 2010
Pyrda

Sraz na pivo je tenhle pátek v 19.00 v Olomouci pod orlojem.
Účast nutná !!!

Gefreiter
bez hodnosti
13. prosince 2010
nornik

...dávám palec nahoru ;-) a potvrzuji účast :-P o:-)

detektor:
Tesoro EuroSabre II
město:
Ollmütz,HALO
Major
bez hodnosti
13. prosince 2010
loner

...někteří už teď ví, jak dopadnou... :-D :-P

Major
bez hodnosti
13. prosince 2010
loner

...někteří už teď ví, jak dopadnou... :-D :-P

Soldat
bez hodnosti
14. prosince 2010
komar85

loki prosimte potrebuju poradit vcera jsem se rozhodl ze pujdu hledat do listnatyho lesa jak jsi mi radil, rano jsem vstal vzal lopatku sel jsem pod orech na zahradu a zem jak sutr tak, co sem taky mohl cekat kdyz bylo vecer minus 7 zhruba, po strate nadeje a male horecce ktera by ani tak nevadila jsem sel opet zalehnout, ted me prosimte pozdouchni kdyz zitra vyrazim do lesa bude moznost ze se bude dat kopat pod listim jak jsi mi predtim psal, dik komar

Major
bez hodnosti
14. prosince 2010
loner

Radši se Honzo vylež, ať seš fit na to pivo v pátek, počítá se s Tebou. Vydrž ten absťák, stejně najdeš H....., a ještě Ti klekne detík . :-)

Gefreiter
bez hodnosti
15. prosince 2010
loki

Zdar komáre,jeden ořech na zahradě ti les neudělá. Loni jsem chodil tady u nás do tzv. Černovírskyho lesa,je to tam samej listnáč a je tam taková černá zem. Po odhrnutí listí,to bylo měky jak na jaře,ale když jsem vlezl vedle na louku,tak beton. Čím víc listí,tím lepší..

detektor:
Tejon, Vista Gold
město:
Holomóc HALO
Generalmajor
bez hodnosti
14. prosince 2010
Pyrda

Má pravdu předsedo ;-)

Soldat
bez hodnosti
14. prosince 2010
komar85

cau lovci mel bych letet v sobotu do anglie mam zaplacenou letenku, ale vypada to blede nedosel ke me zbytek penez tak nevim, jenze v sobotu zabijime prase a pokud neodletim tak budu muset vstavat ve ctyri rano a pomahat, ale to je prace radostna slivovice, pivo, ovar, atd. :-P :-P :-P peta mi bude pomahat a v nedelu zabiji peta a taky jsem pozvanej, jeste jsem dnes zhanel sekeromotyku co ma lada, ale od obi az po hornbach nikde nic ani ve ferocentru nebo jak jse to tam jmenuje nemeli, chtel jsem zitra vyrazit a vyzkouset jak je to s tou hlinou pod listim

Major
bez hodnosti
14. prosince 2010
loner

Tak jo, každý máme své priority... :-)

Soldat
bez hodnosti
14. prosince 2010
kurry

v nedeli jsem byl v lese pěkna prochazka v tom zasněženym lese nasěl jsem 6 kolecěk komančskych a 1 korunu 1942 v pěknym stavu co se tyka toho pivka zatim nevim co bude v sobotu

detektor:
Fisher F5
město:
olomoucko, 1978
Generalmajor
bez hodnosti
15. prosince 2010
Pyrda

Malá změna,sraz je už v 18.00 místo zůstává.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky