olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Snad ten bílej hnus ještě letos roztaje,

to je nerealny zase pada, i kdyby bylo do konce roku nad nulou pres den tak to neodtaje videl bych to tak na duben, pro hledace spatny, ale zima ma byt zimou a ne se brodid po kazdym snezeni po kolena ve s....... , aspon tady dule, jo a loki kokam ze mas zajimavej obrazek k nicku to mas ze svyho fotaku :-)

Komár,to mám ze svýho mobilu. :-D

loki ten smajlik me popletl, ted nevim jestli si delas prdel, ale jestli ne tak gratuluju s timhle obrazkem pred ocima usinam pred kazdou celodeni hledackou vypravou akorad je tam jeste truhla :-P :-D

Bylo toho 7.2kg a nebylo to v truhle,ale asi v nějaké brašně.

loki ja ani nevim co mam na to napsat, gratuluju a musim se priznat ze i zavidim ale preju, byl to sudetak, nebo neco starsiho ;-)

nestraste že až v červenci to bych nevydržel a ten duben je taky daleko, tak se pujdu projit aspon z dalekohledem a budu počitat srnky :-) :-) :-)

Kurry, máš recht, to taky není špatný, hlavně že je člověk venku. Jen si to nepokazit zapáleným cigárem, ten vzduch... :-)

jj chlapi nejdříve spočítat srny a pak na jejich rozhrabaná místa a můžete to proluxovat ;-) :-D .V neděli jsme byli s naším norníkem projít rajón.Srny ty jsme nestihali počítat ....natož zaostřit dalekohled ;-)a pozor na prasata...už jsme s ženou hledali každý svůj strom...přebíhalo nám jich za (_!_) dobrejch 15kusu :-( Takže adrenalin stejný,jako když hvízdá stříbrňák pod cívkou :-D :-O

ja to asi nevydrzim nevite jestli se da hledat ve smrkovim, komar ;-)

V zimě jsem chodil vždycky do listnatyho. Na vrchu zmrznou jenom ty listy a když je dobrou botou odhrábneš,tak to bylo pěkně měky,ale nesmí být moc sněhu. Jehličí promrzne hned a to je pak ,jak šutr :-(

Myslel jsem ze to jehlicnatym nepropadne a ze se tam da hledat prave kvuli male pokryvce, ale v tom listnatym musi byt jak na poli, neni tak?

Sněhu už bude asi všude dost. Ty mince jsou všechno koruny a pětikoruny cca 1936-46 plus Italská svátostka a kulka. Takže asi nějaká loupež,nevím kdo by měl jenom koruny a pětikačky a takovou hromadu,takže nic moc. :,-(

ale ten pocit musel byt neuveritelnej, adrenalin a tak, s hledanim jsem asi skoncil, vyrazis s nama na jare, nebo hledas sam

Adrenalin byl obrovskej,než jsem to doma umyl a zjistil co to je,ale pár stříbrnejch tam bylo. Já na to společny hledání moc nejsem,celej týden plánuju a pak celej víkend hledám,někdy tam zůstávám i na noc. Na to už musí být hodně nadšenej parťák,aby to dal. Určitě bych se nebránil nějakymu hromadnymu srazu u pivka,ať o tom v zimě aspoň pokecáme. :-P

Ten sraz u piva bych taky podpořil !!!

Na pivko du taky ;-)

Souhlas. Akorát nevím s kým pokecám :-D ,když po druhém asi odpadnu :-) Nějak chybí trénink.

Tento víkend mám zabitej,ale příští v pátek nebo sobota by se dala naplánovat co vy na to?Při nejhorším to dáme ve dvou s Pyrdou. ;-)To už známe :-P o:-) :-)

Termín vyhovuje,času dost.Norníka zaškolíme ;-)Bude muset druhé vynechat a dát si rovnou třetí :-D.

kluci pridal bych se ale pojedu nejspis do anglie pokud klapne biznys, kamarad ma narozky a az se od tam tud po tydnu vratime kalit budu az na silvestra, jinak mam abstak a pokud nebude o vykendu minus valim do lesa

tak nam ten snich pěkně rostal,taky to pujdu o vykendu skusit.co se tyka toho pivka taky bych sel napiste kdy a kde a pokut to vyjde tak prijadu

Pivko beru,ale klidně bych to nechal až na leden,ať je nás tam co nejvíc.

Tak zatím to vypadá na příští pátek,ještě to upřesníme.

kurry ta jak zadarilo se neco :-P

Sraz na pivo je tenhle pátek v 19.00 v Olomouci pod orlojem.
Účast nutná !!!

...dávám palec nahoru ;-) a potvrzuji účast :-P o:-)

...někteří už teď ví, jak dopadnou... :-D :-P

...někteří už teď ví, jak dopadnou... :-D :-P

loki prosimte potrebuju poradit vcera jsem se rozhodl ze pujdu hledat do listnatyho lesa jak jsi mi radil, rano jsem vstal vzal lopatku sel jsem pod orech na zahradu a zem jak sutr tak, co sem taky mohl cekat kdyz bylo vecer minus 7 zhruba, po strate nadeje a male horecce ktera by ani tak nevadila jsem sel opet zalehnout, ted me prosimte pozdouchni kdyz zitra vyrazim do lesa bude moznost ze se bude dat kopat pod listim jak jsi mi predtim psal, dik komar

Radši se Honzo vylež, ať seš fit na to pivo v pátek, počítá se s Tebou. Vydrž ten absťák, stejně najdeš H....., a ještě Ti klekne detík . :-)

Zdar komáre,jeden ořech na zahradě ti les neudělá. Loni jsem chodil tady u nás do tzv. Černovírskyho lesa,je to tam samej listnáč a je tam taková černá zem. Po odhrnutí listí,to bylo měky jak na jaře,ale když jsem vlezl vedle na louku,tak beton. Čím víc listí,tím lepší..

Má pravdu předsedo ;-)

cau lovci mel bych letet v sobotu do anglie mam zaplacenou letenku, ale vypada to blede nedosel ke me zbytek penez tak nevim, jenze v sobotu zabijime prase a pokud neodletim tak budu muset vstavat ve ctyri rano a pomahat, ale to je prace radostna slivovice, pivo, ovar, atd. :-P :-P :-P peta mi bude pomahat a v nedelu zabiji peta a taky jsem pozvanej, jeste jsem dnes zhanel sekeromotyku co ma lada, ale od obi az po hornbach nikde nic ani ve ferocentru nebo jak jse to tam jmenuje nemeli, chtel jsem zitra vyrazit a vyzkouset jak je to s tou hlinou pod listim

Tak jo, každý máme své priority... :-)

v nedeli jsem byl v lese pěkna prochazka v tom zasněženym lese nasěl jsem 6 kolecěk komančskych a 1 korunu 1942 v pěknym stavu co se tyka toho pivka zatim nevim co bude v sobotu

Malá změna,sraz je už v 18.00 místo zůstává.

Jj budu tam ;-),Komáre v Kokorách je železářství http://www.brufus.cz/prodejna-pg7.phpí
http://www.brufus.cz/sekeromotyka-ii-rada-ean04482-skup101430.php já mám tuhle a za 223 Kč je to zadarmo ;-),
na pátek se fakt těším :-D

Zdar,je už vybraná nějaká nálevna na ten pátek? Nevím jestli stihnu ten sraz,tak bych dorazil až tam. 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky