olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Loki tak dej kontakt a napíšem Ti ;-) :-P,náleven je moc ;-)

....a než je všechny oběhneme..... o:-) :-P to by tě mohly bolet nožičky(ale lovec vydrží.....)

No,v dávných časech studia jsem je už oběhl,ale teď bych dal jenom nějakej menší okruh ;-) :-D o:-) :-P

O.k kontakt pošlu. Počítám,že kolem 18.30 bych mohl dorazit,to asi ještě budete ochutnávat punč pod orlojem :-D

Je ta ochutnávka povinná? Já punč nerad 8-)

Není,já ho taky nerad :-/ :-P,nic hned se jde na pivo a do tepla ;-) :-) 8-)

..čau komáre...s tou "sekeromotykou" nevím :-( ale já používám "tudle" ;-) byla trošku dražší,ale je výkonná i v tomto počasí(fakt se nenadřu) 8-)jukni do mejlíku

:-D :-D :-D ty norniku je pekne rezava, ale to nevadi, pujc mi ji prosimte na zimu, budu se o ni starat jako o vlastni ;-) :-D 8-)

Zdar,takže zítra v 18.00 budu čekat pod orlojem s detíkem a lopatkou v ruce :-D. Ještě malej odkaz na zajímavou hledačskou dovolenou http://rockyclub.sweb.cz/DJezero11.html

Nepučuj, on Ti ji ztupí nebo ztratí... :-D

...no Zbyňku...myslím,že kdybys ji viděl....chtěl by si ji taky a nejen na zimu ;-) :-D jukni do mejlíku :-P

Pavle pošli mi taky mail. :-P

pekne sem se vcera zasmal na prvni fotce jsem tu sekeromotyku jeste hledal :-D, dnes jsem zase nevyrazil zahledat zhanel jsem mrazak na zabijacku, ale zitra rano razim do kokor pro sekeromotyku a pak na moje novy vytipovany misto v lese, pokazde bylo zatim me bloudeni po lesich z vetsi casti propadak, neco mi rika ze tomu bude zitra jinak ze za omrzliny a drinu bude sladka odmena v podobe stribrnacku :-P snad se bude dat kopat rozumne a novou sekeromotyku hned neznicim, nebo spis v te zurivosti pri dloubeni pokladu nezlomim toporo, tak zatim lovci a zitra vam napisu jak jsem dopadl ;-)

Ty na to pivisko nejdeš? Bídně zahyneš v lese. :-)

poperu se s osudem svym
stejne jak s pocasym krutym
budu se drat krovim dal
dokut ten dukat nevykutam
budu tam bloudit dnem i noci
dokud me nesezerou vlci
a jestli zahynu bidne v lese
tak mi tam loner kviti ponese

o:-) o:-) o:-) pro zbynu :-D :-D :-D
sem si troch uletel

Komáre úplně jsem oněměl :-O ,ještě že se dá klepat do klávesnice ;-) ;-) ;-)

TY JSI BÁSNÍK ! To nám ještě scházelo... :-D

vidite co ten abstak dela :-(, zbyno to ta tvoje veta, bidne zahynes v lese na me magicky zapusobila, mozna vam jeste neco slozim, ale po zitrejsim hledani nejdriv po 14 dnech, az bude abstak zase neunosnej a prijde rana z hury ktera mi da v momentu myslenku vyklepanou prostrednictvim klavesnice, poroucim se panove jdu si lehnout abych mel zitra silu vykopat ten poklad

Tak to jsem zvědavej jak ten Komár dopadl,jinak chvilka poezie super :-D

....škoda ,že dnes nepřijde.... :-( mohla být kulturní"vložka" ;-) 8-) hlavně,aby nebyla vložka sportovní...hledání zmrzlého komára :-( ono už tak v zimě najít komára je makačka 8-)

Už dost, už mě bolí břicho z toho smíchu... :-D, a to jsem se pár let pořádně nesmál.

Hoši nechte si taky něco do hospody :-) ;-) :-D :-P 8-)

...letím makat ať to večer stihnu :-D :-D o:-)

ze samotnyho nebe az na nejhlubsi dno propasti kleslo moje sebevedomi uspesneho lovce, misto vypada zajimave, necekal jsem ze o 100 metru vis bude vic snehu plus napadyny listi me nepustili do hloubky takze 2 nabojnice, nejakej alobal a myslivec tod vse, ted si dam neco k jidlu a pak bud vyrazim na pole nebo se budu valet, alkoholu zdar :-P

vyrazim na druhou stec, slevuju ze stribrnaku aspon na komanc desetnik, jinak neusnu o:-) :-P :-D

zdar lovci jaka byla kalba

Ahoj zmrzlíku, já Ti něco pošlu... :-D

Souhlasím, že na myslivce je třeba dávat pozor, ne všichni jsou od slova myslet a potkáte-li slaboduchého bouchala je třeba se mít na pozoru. ;-)

norniku napis mi prosim nazev bezdratvych sluchatek co pouzivas nebo odkaz na ne dik

nazdar chlapi tak co provadite,šel někdo z vas kopat,ja to prubnu asi zitra chvili se projit v lese

Tak kurry přeji hodně úspěchů :-D ;-).Jsem mimo OL a tady je to špatné. Ahoj ;-) :-P ;-)

Zdar kurry,až se vrátíš,tak sem napiš jak jsi dopad. Taky bych to šel testnout.

zas tak spatny to nebylo,pod tim listin je to měky,jinak jsem nasel svoje největši kolečko 15 kreuzer ale ve strašnym stavu a jeden napoleonskej knoflik s čislem 2 plus par komanču ale v lese je pohoda :-) :-) :-)

V lese je vždycky pohoda i bez detíku ;-)

To je pravda .Musím souhlasit s Pyrdou. ;-) :-P

Zdravím vespolek...asi to nepotěší (v horším případě), ale tak jsem si konečně splnil po dlouhé době nějaký přání a ke sbírání mincí jsem začal chodit si vyčistit hlavu na pole..i s detíkem. Snad nebudu příliš překážet :) :-P

Tak Tě taky zdravím ;-). A určitě Tě rádi poznáme blíže než jen v mlhavé dáli 8-) na políčku. Ať se ti daří a tento koníček splní tvé očekávání ;-) :-D Ahoj.

Tak nazdarek hodně štěstí ;-) :-)

PS: první procházka..výsledek..čistá hlava a krejcar (1816), mosazná přeska a šrot 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky