olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

zdar lovci jaka byla kalba

norniku napis mi prosim nazev bezdratvych sluchatek co pouzivas nebo odkaz na ne dik

nazdar chlapi tak co provadite,šel někdo z vas kopat,ja to prubnu asi zitra chvili se projit v lese

Tak kurry přeji hodně úspěchů :-D ;-).Jsem mimo OL a tady je to špatné. Ahoj ;-) :-P ;-)

Zdar kurry,až se vrátíš,tak sem napiš jak jsi dopad. Taky bych to šel testnout.

zas tak spatny to nebylo,pod tim listin je to měky,jinak jsem nasel svoje největši kolečko 15 kreuzer ale ve strašnym stavu a jeden napoleonskej knoflik s čislem 2 plus par komanču ale v lese je pohoda :-) :-) :-)

V lese je vždycky pohoda i bez detíku ;-)

To je pravda .Musím souhlasit s Pyrdou. ;-) :-P

Zdravím vespolek...asi to nepotěší (v horším případě), ale tak jsem si konečně splnil po dlouhé době nějaký přání a ke sbírání mincí jsem začal chodit si vyčistit hlavu na pole..i s detíkem. Snad nebudu příliš překážet :) :-P

Tak Tě taky zdravím ;-). A určitě Tě rádi poznáme blíže než jen v mlhavé dáli 8-) na políčku. Ať se ti daří a tento koníček splní tvé očekávání ;-) :-D Ahoj.

Tak nazdarek hodně štěstí ;-) :-)

PS: první procházka..výsledek..čistá hlava a krejcar (1816), mosazná přeska a šrot 8-)

myslim ze tady je na polich mista dost, ale vim ze kdyz se kousek od olomouce vypoustela jedna nejmenovana prehrada a dalo se tam jeste neco najit tak kamarad videl dva hledace jak se sermujou detektorama o misto na hledani :-O :-D

cau kurry kolik bylo v tom lese snehu

hmmm..tak do těhle extrémů já nechodím...dělám to právě pro čistou hlavu, radost z hledání a radost z nálezu :) a je mi jedno čího. na to už mám telecí věk dávno za sebou :)

nazdar komare snehu tak 5 čisel ale třeba v jehliči jenom poprašek ale tam to bylo promrzlejši

Jsem zvědavej kdo z Vás bude mít čistou hlavu po Silvestru :-P :-D 8-)

já...jsem v práci

...a my co taky nepijeme....tak taky :-D......už nás teda je ;-)

dik kurry a jeste se zeptam o kolik metru je ten les ve vetsi nadmorske vysce nez olomouc, necekam ze to meris :-), jen hrubej odhad, cim vys tak se tam ten snich drzi dyl

prej nepijou,cha cha,já viděl něco jiného :-D :-D :-D

Zašel jsem po obědě na pole,tvrdé jako šutr,totálně promrzlé.
Jeden úmorně vydolovanej vršek ve 20 cm,pár zásahů ledem do ksichtu,tak jsem to vzdal.Moje sekeromotyčka je na takové kopání slabá,musím pořídit silnější kalibr.Zbyňo asi půjdu do toho krumpáčku.Nehodlám čekat do jara až to povolí ;-)

komare oproti olomouci je to viš ale třeba 26 sem byl na uničovsku u rodiču tak sem zašel do lesa a tam po sněhu skoro ani pamatka a to ja tam o hodně viš taky sem nechapal

pyrdo na to pole sem měl taky nutkani zajit zitra ale asi si to rozmislim potym cos napsal,asi budam muset počkat až se trochu otepli a povolito :-( :-( :-(

Tak já jsem včera byl kolem 16,00 v lesíku jedna koruna 1957 a jinak želízka. Ale krásně jsem se prošel.Takže spokojenost. ;-) :-D :-P

V úterý razím do lesa,pak dám info jak to šlo.

Robe a nechtěl by si vyrazit v pondělí mám volno.Co Ty na to? ;-)

Ahoj Pyrdo.Vidím,že se snažíš využít každou volnou chvilku. Musíme se taky brzy domluvit. Zatím ahoj a hodně pípanců v úterý .Škoda ,že to zase bude bez stříbrňáčků ,jelikož tam budu chybět já :-D :-P ;-)

zdar kluci ja jsem byl hledat pred 14 dny na poli, bylo minus deset stupnu a tam kde byla souvisla vrstva zmrzliho snehu ne moc tak tri centymetry se kopat dalo a tam kde byl snih odvatej tak to neslo, ale koupil jsem si na to sekeromotyku co ma lada jinak bych byl bez sance ale hliny sem se taky nazral dost :-/, jinak vam preju vsechno nej do noveho roku pyrdovi SS odznaky a IDcka a ostatnim pekny mince ;-)

Zdarec,to je fajn,že si nám nezmrzl ;-),tak doufám,že se Ti sní dobře kope ;-),po lehké úpravě je to velmi dobrý nástroj v poměru cena-výkon :-D,musíme domluvit něco společnýho už mi to dost chybí :-/

Jo a pro všechny:Pravděpodobně tento pátek budu mít posezení s Mgr.Zdenkem Schenkem,přerovským archeologem tak kdo by se chtěl něco zajímavýho dovědět nebo s něčím poradit nebo něco odevzdat pak jste zváni,bude to někde v Přerově v hospodě pro zájemce upřesním ;-)

Hmm...pokud dáš vědět kde, tak bych dorazil. 8-)

Dám vědět ;-)

Hlavně ne v pátek večer :-D..to už bych nemusel být na netu :-P

Komáre díky,to by bylo velice příjemné ;-)
Norníku mám volnou chvilku ještě asi dva měsíce,tak dej vědět kdy budeš mít taky,stříbrňáky já rád :-P
Laďo vem ho pak do Varny :-D :-D :-D

No tam si moc nepopovídáme :-Dale jako závěr proč ne kalič to je :-P ;-) :-D

Kurry tak beru zpet radsi na to pole nechod, dnes jsem vyrazil ze psem na takovou vetsi prochazku vzal jsem detektor moji novou sekeromotyku, nevim co se od minule zmenilo, ale zem jak beton a co je jeste horsi zohl jsem rozek sekerky tak ji musim zitra spravit, asi tam byl sutr uz byla tma a posledni desetiminutovej boj s hloubenim diry jsem vzdal, pisu abys me potom neproklinal ;-)

nazdar chlapi,tak mě napadlo když se neda kopat žě by každy z nás mohl vymislet nejaky misto na hledani at se potom nemusime domlouvat kam zajet vypada to že casu je dost než se bude dat kopat,mimochodem ježisěk mě donesl 2zajimave knižky takže studuji a par fleku už mám hlavně pyrdu budou zajimat jedná se o válku ale tu si rád každy kopne zatím ahoj :-) :-)

mam v planu vyrazit na sever na sudety, rikal jsem to uz ladovi a petovi vyrazili by jsme treba ve ctvrtek nekdy v kvetnu, vezmem bivaky stany neco na gril alkohol a dobrou naladu a jeste krosnu na nalezy :-D, treba tam na nas jeste neco zbylo a najdem nejakej pokladek po sudetacich :-O 8-)

Zdarec tak setkani s archeologem se odklada dam vedet kdy to bude V.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru