olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

škoda..ale není všem dnům konec

komare to je dobrej napat taky sem na tu stranu chtel vyrazit a přespat někde v lese at si to užijem ale až tak v červnu at je teplo

ok cerven bude lepsi, sem premyslel vzdycky nekde nechat auta jit hledat k veceru se vratit zakalit, opict maso pokecat, a rano bud zustat nebo popojet kousek dal, casu na pripraveni akce je dost

to maš pravdu opečenej kabanour s pivkem to je vec

to je a taky slivovicka :-P :-D, ted jeste vybrat ten spravnej flek

Hoši,vy mi ale děláte chutě.Pivo,slivovička,kabaňour a hledání,na to já slyším ;-) ;-)

lonere mas tam preklep napsal jsi nezdrave misto zdrave :-D,
loki jestli se ti to zamlouva tak pojed taky

To si piš,že zamlouvá. Určitě něco domluvime.

Lado tunim tu sekeromotyku potrebuju poradit, zkratil jsem rukojet a je to moc nevyvazeny rezals aji motyku a sekeru?
Byl nekdo o vikendu hledat?

Ne s motykou jsem nedělal nic spíš si myslím,že si toporo zkrátil moc,já ji zkracoval na třikrát pěkně pomalu až mi ta délka vyhovovala,ale na konec si dej nějakou omotávku jinak budeš mít puchýře jak sviňa.Asi budeš muset vyměnit toporo za delší.Byli jsme v sobotu s Pyrdou,pacholek 13 koleček já 2 koho mi to připomíná,že by nějakýho Komára? ;-) :-D :-D

kolik kilo bahna na botách? :-P

Skoro žádný my jsme byli v lese ;-)ale zítra s Lonerem jdem pole to bude bahení lázeň :-O :-D

:-) už bych taky vyrazil...ale ta hořčice na poli mě děsí

Nechal jsem si tam prave rezervu myslim ze je moc dlouhy ma 64 cm bez sekeromotyky mrkni se pak kolik ma to tvoje, byl jsem domluvenej s petou ze pujdem hledat sulin me vytahl kalit do mesta a pak mi rekl ze rano nevstane, kontroluju pole za barakem je to po 4cm tvrdy jak beton, tak at nepohorite.
A jaky mince jste nasli?

Mince nic zajímavýho tam nebylo :-)toporo změřím jak dorazím z práce.

To by bylo dobre tak mi to pak napis az budes mit cas, jdete se zbynou na nocni lov?

No vyrážíme zítra dopoledne a do noci to asi nevydržíme ;-) :-Djo a chtěl bych vyrazit i v neděli kdyby něco ;-)

Takže zítra se bude dařit mě,když už sis to vybral dneska ;-),proti bahnu na botách mám nápad zítra odzkoušíme ;-)

Tohle jsem zazil pred zamrazem, sel jsem se psem tak 4km abych zi zahledal na nadejnym miste, kdyz vezmu kotnik po podrazku tak ten nanos bahna byl tak dvakrat vetsi kazdej druhej krok jsem odkopl kilo bahna, pet signalu jsem kopl a pak jsem utekl :-/, na jare to mam v planu poredne prohledat, ale takovy pekny nalezy sem lonere nemel takze gratulace.
Lado a jaka mince byla nejstarsi? Jo a v nedeli bych jel taky, ale jsem nepojizdnej :-/.

o par prispevku vis jsem napsal nesmysl to pole za barakem je od 4cm niz tvrdy jak beton, porad trik na bahno lado :-P

trik Ti poradím až jestli bude fungovat ;-),v neděli bych snad mohl být pojízdnej já takže..... ;-)

:-D :-D :-D, tak to je kompromis, ale potom bych to bral na kozusany

takze to by byla parada kdyby jsi se stavil :-)

Aha tak to sem pochopil jinak grygov je mezi prerovem a hnevotinem, myslel jsem ze bych tam dosel pesky, proto ten kompromis :-D, a pak smerem na brodek jako smer prerov, sem myslel ze si se me utahujes :-), vyberte co chcete sak vis zbyno jak to dopada kdyz komar misto vybyra :-/ ;-) :-D

Na neděli je ještě čas,Zbyňo doufám že zítřek platí jak jsme se domluvili? ;-)

lonere v grygově v lese sem byl tetka v neděli rano chodil sem po kraji lesa tak 2hodiny 8kolecek pak se mi dostala ta vlhkost z mlhy asi do detika a začal blbnout jak pr... takže ho sušim,za chvili ho skusim a jestli bude v pohodě tak bych tu neděli bral v tom grygově

a jaky kolecka tam byly kurry

ja az v nedeli kluci

komare 1 kreuzer a pak směs českych 1930-1945,lonere les nebo pole to je jedno hlavne že se da kopat než to zas zamrzne :-) :-)

kurry dobrej templar, lonere ten tvuj clanek o severnich cechach je hodne povedenej

až do neděle má být tak 10 na d nulou, takže o zamrznutí asi nemůže být řeč...

zítra jsem v práci..takže se z toho nevyvleču...ale šel bych...minimálně v neděli...
Ale četl jsem tu spoustu příspěvků, jak lidi neradi chodí s někým novým, že maj blbý zkušenosti.. 8-)

neboj vsak jdem do lesa a mame hodne rycu a lopatek na jamu :-O :-D :-D 8-), ne ted vazne, v nedelu klidne pojed no stres, bude pohoda ;-)

no..půjdu rád...dobrá rada a pokec je fajn. A zakopání a zavápnění se nebojím :))))
Pokud je potřeba vůz...tak pokud nepohrdnete veteránem :)) jeden kousek mám

a odkud jsi z olomouce

skoda bydlim kousek od olomouce, myslel jsem ze bys me vzal cestou ale nevadi, jezdis skodarnou to uz pomalu je veteran :-)

nemám problém dojet kamkoliv :) nabrat taky ne
já jezdím starým VW

v pohode jsem trochu domluvenej z ladou, ale bylo by to jednodusi kdyby jsi byl z olomouce, uvidime co bude, do nedele casu dost na domluvu, jdu zalehnout zdar

Tak co Přerováci,jak Vám to dnes pípalo ???

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru