olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Laďa chtěl abych jel s Váma,ale vím co je na poli za marast.
Dnes 14 komančů a pěkná svátostka.
Jsem zvědavej co připravíte na tu neděli.

to je jeste dobry lonere ja jsem se dnes vypravil pesky hledat tak 4km od baraku do malyho lesiku abych tam zjistil ze nemam do detiku 9v baterii o:-)

vy tam všichni kluci vypadáte slušně mazaný.... Jo, to bejvá. :-) někdy, když se loner přimluví, mě vemte s sebou. Jo, to Boleslavsko....
:-)

Vim o několika... ale Ty má boty od bahna, to nás prozradí, atk nevím... nevím. Nemáte nějakej blešák za 14 dní? sem to někde nahledal, ale nemůžu to najít...
8-)

loner: zkus merlin.aron(a)seznam.cz případně icq 118813774

Zdarec všichni,INFO: dnes od 19 00 sedím s archeologem na Labuti v Přerově. ;-)Kdo má čas a chuť doražte

...zdárec....už jsem doma,čas by byl ok.... ;-)ale od vcerejška ničím panadolem a slivovičkou zatím neúspěšně bacila,který na mě nevím odkud skočil :-( :-/ doufám,že to sezení brzy zopákneš...mooooc by mě to zajímalo :-)

Loner: mailík :)
vlada: :) přijdu...pokud se nic nepodělá :)

OK

Zbyňo,jestli nezamrzne tak určitě !!! 8-)

tady mate neco pro inspiraci http://www.youtube.com/watch?v=oYYfR4yVfhc&feature=related
Lado merils tu sekeromotyku

Dost good nálezy ale koukám že se s tím neserou-oseté neoseté. Určitě to jsou pole hledačů :-D

taky sem na to cumel, ale asi to maj domluveny s majitelem

zdravim vas jsem tu novej clen z Olomouce.

Zdar,olomoucko to tady pěkně rozjíždí :-)

Jo a máš dobrou profilovou fotku ;-) ;-)

loki vlastni nalez pred 2 lety na jare fotil Pyrda) ;-)

Čau lonere,na pole se vyprdni,to nikam neuteče. Ten marast co tam teď je,ten ti to hledání akorát znechutí. Já sedám zítra 7.34 na vlak a vyrážím směr Prostějov do lesa,takže o neděli se rozhodnu až v sobotu večer,podle toho v jakym budu stavu,už nejsu nejmladší ;-) ;-)

Čau Silvere,vítej mezi námi :-)

neblazni lonere v nedeli pojedem ja s tebou to kralovstvi pujdu nebo nekam jinam, lada mi dnes psal ze nema auto, mozna merlingor, ale jak chces

teda jestli sezenu auto

Jo ja jsem odepsal az ted, hral jsem poker

tekže ta neděle padá,detika sem neroschodil v ponděli ho posilam na opravu tak na 6 tydnu sem viautovanej at se daři caute :,-( :,-( :,-(

Kdo má zájem,tak zítra vlak odjezd z OL směr Prostějov 7:34,přestup v Prostějově a odjezd vlakem v 8:02 cíl je hledačskej ráj :-D :-D :-D Rum mám :-P svačinu sebou 8-)

loki hod mi sem telefon nebo na mosqito.k@email.cz, mozna pojedu, zaujal me to rum mam

Loki,jak bylo v hledačském ráji ??? Připojil se někdo ???

komáre včera jsem si to už nestihl přečíst,škoda :,-(. Rum jsem vzal na zapíjení kvalitních nálezů,nakonec jsem musel tohle předsevzetí porušit,abych se vůbec napil. :-(.

Loki na straně č.2 je moje emailová adresa,pošli mi na ni svůj mail abych měl na tebe kontakt,do trafiky to mám z ruky :-P

loki to nevadi napsal jsem pozde, priste zajedem ;-)

Tak co ogaři jaký jste měli úspěchy o víkendu? :-)

zadna slava :,-(

cau lado 7 kolecek 4 komance, jeden protektorat a 1+1 heller a filler v jedne dire, nic moc, dnes jsem byl na polu, musel jsem po hodine prchnout

Já jenom knofl,ale pěknej.Je postříbřenej,Jezero psal druhá polovina 18tého století ve čtvrtek mám volno i auto,ale nevím kam se vypravit :-)

jel bych s tebou jsem na lesy jalovej kouknu do map ;-)

Tak co se týče lesů su na tom stejně :-)

uz mam jeste jsem tam nebyl ale vypada to slibne, napis mi mail

nemám na Tebe mail sem s ním

mosqito.k@email.cz

jo máš tam mail ;-)

tak z bráchy vylezlo, že doma našel nějakou knížku z konce 19 století, která podrobně popisuje různý šarvátky a bitvy na přerovsku i s mapkama :) tak te´d čekám, až mi ji laskavě doručí.
btw. komu poslat fotky z nálezu na pomoc při určení?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru