olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

už se to blíží - dneska mi starosta slíbil dovolenou , když se na mě dvě minuty díval , jak se snažím otevřít si auto dozičákem a nadávám, že se mi rozbil zámek . Podotýkám, že sem neměl ani 0,0001 promile v sobě . Sice ještě krávy nevidím, ale pré už su na hraně přepracovanosti o:-) :-D :-D ;-)
Vážně mi to vůbec nedocházelo, že ten klíč opravdu od toho auta není :,-( :-D :-D ;-)
Vypadá to že Štemberk čeká 8-) ;-) :-D

Klidně přijeď :-D :-D :-D :-DPůjčím ti jeden kýbl klíčů a uvidíš jak si vyhraješ :-D :-DTen druhej kýbl ne,to sou od mýho auta :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

Martas v Brne Cernovicich mas taky protekci....staci rict a hned Ti to tady zaridim....a v ramci pracovni therapie,muzem ,,vyluxovat,, zahradu....pacos nebo zamestnanec,to je jedno..jen v klicich je rozdil....Ja budu mit univerzal a Ty nic.... 8-) 8-) 8-)

Jaak nic ? Já chci polstrování , jak měl kluso o:-) :-D :-D

ok,zadavam do planu investic na tento rok....vypolstrovat Joemu cimru...tak jak mel komisar..kua,vidis...jsem kvuli tomu v nedeli v praci aby ses tady mel dobre... 8-) 8-) 8-)

:-D :-D :-D

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky