olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

;-)si udělej rodinej výlet a zastav se. ;-)

Zastavím, stejně chcu probrat ty negativy a dovízt ti ty cihly ;-)
Dám vědět , enem co se vylížu z toho marodění a dohánění zmeškaného a úrazu po opomenutí valentína no a z vysosání zásob a účtu mou dcérou oznámením o vdavcích o:-) Má štěstí, že už nemožu být hodnej tatínek a toho šmejda ,co si ho chce vzít někam nezmizím , bo bych byl otcovrah :-/ :,-( :,-(

Koukám že máš co řešit. :-D :-D :-D

Jo tohle bude drobet náročnější rok, než obvykle 8-) :-D ;-)

Nejhorší je , že to bude úplně první svatba , kde asi budu tak nějak střízlivej , což taky není zrovna luxusní představa o:-)

Střízlivej na svatbě je hrozná představa. :-D :-D :-PA tenhle znáš?O svatební noci se otevřou dveře ložnice a synáček volá.Mámí,Anička furt roztahuje nohy a já nemám kde spát. :-P

:-D :-D :-D

hezkyyyyyyyyy...kdyz to tak vsechno shrneme....Joe,ty budes dedkeeeeeeem... 8-) 8-) 8-)

jestli bude vnučka z půlky tak pěkná jako maminka , tak mají doma co hlídat. Furt nechápu jak takovej ošklivák může mít tak pěkné děti :-)

jestli bude vnučka z půlky tak pěkná jako maminka , tak mají doma co hlídat. Furt nechápu jak takovej ošklivák může mít tak pěkné děti :-)

ale vis prece ze kazdej z nas je svym zpusobem krasnej....kazdej je jedinecnej...priznavam ze Martas je unikat.... 8-) 8-) 8-)

hezkyyyyy,tak to ja asi na Mistra letos nepojedu....pojedu Joemu zkontrolovat Peggy....treba mne nebude ,,formatovat,, jak Martasa ;-) ;-) ;-)

Jeho dcerku zkontroluj , ale ty jsi oproti ní stará vystřelená puška :-D :-D

sak ja nejedu nikam strilet...jen si nedovedu predstavit,jak se sebou muze nechat Martas tak vorat...donese ji nahrdelnik a vona ho zmydli jak nezraly zito.... 8-) 8-) 8-)

to je tak když je někdo hodný vůl :-)

no prave..protoze vim ze je to hodnej a slusnej kluk.....treba jak nam na Mistrovi trikrat denne pral dobre rano.....tak je mne to lito kdyz ho nekdo takhle terorizuje....a co vic...ted je nemocnej...a dosla mu meducina...neco by jsme mu meli poslat at je brzo fit.. ;-) ;-) ;-)

Vy ste jantari :-P :-D

tvl,tak my ti chcem poslat meducinu a nakonec jsme ,,jantari,,... 8-) 8-) 8-)..pruser,od rana chrmlu jak tuberak..asi taky ..kasilek,rymicka.. :,-( :,-( :,-(

No vidis sam ju potrebujes :-P :-D ;-)

jo jo potrebuju,ale....rad Ti nejakou poslu....prece nenecham blizniho sveho trpet...Hrusku,nebo merunku?? ;-) ;-) ;-)

Diky ale uz zas campu toz zas uz mam 8-) ;-)

uz mam sice jenom poslednich asi 60 litru,ale na rymecku by to mohlo stacit...kua ted mne to 2 roky vsechno pomrzlo,tak snad letos

No je to s ovocem na prd posledni dobou :,-(

no mam 37 stromu a ted dva roky ani tuk...akorat tam licu s krovinakem a sekacko...ale do skopka ani pecka...

u nás se neříká šmejd, nýbrž CEROJEBEC :-)

ssrotak já jednou vezl domů bagráka ze stavby a najednou řekl cérojebec de knám
skoro jsem hodil tatru do pangejtu :-D :-D :-D

Jo cérojebci sou ti nejhorší :-/ :-/ :-/ To musím vědět né , šak se znám :,-( :-/ :-/ :-/

Teda ,,HO " znám o:-) o:-) o:-)

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky