olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Pětimarku jo ??? Tak to se picnu taky !!! o:-) :-D ;-)

Taky nechápu :-/
Detík má na prd , neumí s ním , na hodinku za barákem, kde už prošly celý rojnice a nic by tam vlastně být téměř nebylo ( teda krom spousty šrotu po staré mlátičce) a on si tam jebne takové kus koláča :,-( :-D ;-)

Když pán Bůh dopustí, i motyka spustí ! O detektoru to není, musíš mít fištrón a kliku, jinak ani prd ! ;-) :-D :-D

Je to tak ;-)

Já sem po lobotomii, a dobrý, vím, že tenhle narcistní vztah ke klacku vede jen k veřejnýmu poboření. :-) Proto hraju punk, podřadnej styl, podřadným způsobem, na podřadnej aparát a podřadný basy, a cizí chutě něřešim. Ale musim uznat, že mám štěstí. Sam to na sobě často pozoruju. A du mu, tý mušce jenom zaltý, sescakra naproti, třeba tim že mlžim, ale to je tou lobotomií :-)

Tož on aj podřadnej tvor má tužší kořínek inteligentnější hlavu , než přešlechtěná rasa 8-) ;-)

Jsme rádi, Jirko, že jsi zase tady. Filozofů je tu málo a tvýho formátu nikdo ! :-D :-D :-D

Asi tak ;-)

No vidíš.To só furt ňáký kvínoxy,kokty a podobně a táta to najde tranzistorovým rádiem :-D :-D :-P

Podezřívám ho , esi nenosí v kapse virgulu 8-) :-D

Konečně jsi to trefil, on už se prokecnul ? :-D

Zatím ne , ale začínám čut nějaké to woodoo o:-) :-D :-D ;-)

Jo jsou věci mezi nebem a zemí... :-D

Myslíš třeba -ptáci , letadla , míčky , létající talíře ... Jo tomu věřím , tohle všechno sem už viděl , takže to existuje . Dokonce mě dva talíře málem i trefily . Už sem dokonce viděl letět i kalhotky ,psa , auto , bednu s nářadím atd. ;-) :-D :-D

:-D :-D :-D

Vibrulu. V kapse ji nemá, dyk jde hloubš.

Jo tož na polu a nebo v lese ji pak nenápadně vytáhne a doma dělá , jaké má super detík :-D :-D ;-)

Jo, to neni žádná prdel.

Tož pořád je nějaké ten rok přede mnou 8-) ;-)

Bys musel sledovat na polu jednu moji známou.Jde,nemává,dojde na místo kam si usmyslela,zamává,vykope ninci.Pak se rozhlídne ujde dest metrů doprava,zanává,vykope prsten.A tak to de furt.Já a kamoš máme za hledání tři mince a knofl a ona dvacet mincí prsten,přezku hejno knoflů.To máš potom sindrom méně cenosti :-D :-D :-DJinak praktikuje jako čarodějka. 8-)

Všechny baby jsou čarodějky :-D

:-D :-D :-DNo ony říkají že sou andělé a na tom koštěti lítaj jen proto že maj unavená křídla :-D :-D :-D :-D

No dokud na něm lícou , tak mi nevadí , ale bacha , když ho pošlou proti tobě , to by jeden nevěřil , že to může i bolet o:-) :-D :-D ;-)

:-DJó nesmíš dráždit hada bosou nouhou :-DMusíš si ho nechat dráždit :-D :-D :-D :-P

bosou nohou , já vím o:-) :-D :-D
Ale nemožu za to , mě si ty šlamastyky a průsery snad vyhledávají sami o:-) o:-) :-D

Takže taky čaroděj :-P

No někdy spíš zázrak o:-) :-D :-D Teda že eště žiju 8-) :-D :-D ;-)

Alespoň bude jednou nad lahvinkou na co vzpomínat ;-)

už je toho tolik, že spíš zapomínám o:-) :-D :-D

čeho,těch lahvinek?Tomu nevěřím :-D :-D :-D :-P

o:-) :-D :-D to taky :-D :-D :-D

Ten anděl co tady vedle mě chrní,unavuje mě :-D ;-)

Ta ženská mě začíná zajmat asi o:-) :-D :-D ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru