olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Přijde Joe z hospody a praví k nakvašené ženě: „Hádej, co mám v kapse. Začíná to na F.“
„Fialky?“
„Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse, začíná to na E.“
„Tak to nevím.“
„Eště jednu!“

Pyrdo, to je nemožný. Joe šel do sebe, protože mu na Peggy moc záleží, to je prostě vyloučená věc ! ;-) To bude nějaká pomluva, myslím si, že ani rum nepije. :-D :-D :-D

Peggy by to neuhodla , ta nehádá , ta už se jen hádá o:-) :-P :-P :-P

Blbost - rum nepiju už co sem se z něho ve čtrnácti doblul , když kámoši už nechtěli a mě bylo té otevřené flašky líto o:-) :-P :-P :-P

Jo já při celozávodce v Motoru ,kantýna zavřená já sekal trávu a blbci z ůdržby...my máme studený pití,ale je to rum a já to neva měl jsem fakt žížu,vychlastal jsem půlku za tři minuty a potom dlouhá tma,od tý doby rum nebrat ale v Panonii jsem udělal vyjímku dal si karibskej a hele není rum jako rum a možná si ho příště zase dám :-D :-D :-D

Ale tak jistě ... Ten 80%rum je přece jen jiné piti o:-) :-D ;-)
Já nemusím ten náš trestovej , i když v nouzi ... o:-) :-D ;-)
No ještě že už nepiju :-P :-D ;-)

Já taky nepiju :-D :-D :-D :-D

;-) :-D :-D :-D

No, a co to bylo?

Este jedna ? o:-) :-D ;-)

Fak: :-)

To byl ještě poctivej trestovej rum s plachetnici a dávali sme si ho na tajnou v loděnici na Libeňským ostrově o:-) 8-) Jé to byly časy , co se člověk nadělal nádherných volovin o:-) :-D :-D

No jo. To nebylo fracek fejsbůků a brnopsychohejtařů ani vidu, ani agentslechu. :-) Chudáci reprezentanti většiny. Jako národní fronta. Komanč myslivec a rudoch zahrádkář. A nejvíc lizořít byl žadatel trabantista, o příslib. Hulibrk :-) To je avantgarda sráčů.

No jo ,to jsme ještě měli prdel z kdejakyho uvědomělce o:-) no jo - to mi asi zůstalo o:-) :-D ;-)

Tak pst, nebo ty co to dělaj pro rodiny přeci tě přece říznou. Oni jsou přeci víc. I když ten jejich fracek bude nelítostná kurva, jak viděl doma. Rači pryč, jak za starejch časů.

Taky koukám , že starý časy se vracejí o:-) :,-( 8-) teda spíš se pevněji chytají korýtek 8-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru