Ostravsko

Zdravím. Další nováček po stopách artefaktů a mincí :-D
4roky z5 jsem chodil s detektorem a nálezy nic moc v te době sem měl asi detektor pro detekci dětských bombonů na hřišti. :-D
Touto cestou se chci poptat jestli Přímo v Ostravě nebo jeho okolí chodí nadšenci s klackama.

v kategorii Lokality, založil Mayor 26.8.2016 14:01

škoda že jsi nedal vědět šel bych s tebou zítra ještě někam vyrazím jinak hezké vánoce a v novém roce ať nám to pípá

Zdravím , já půjdu zkusit okolí Vratimova,Řepišt. Babička mi kdysi říkala , že v lesích se tam schovávali Němci. Tak zkusím něco najít :-D A nevíte někdo , jestli by se dalo něco najít na Ostravici ? Známy tam kopal bazén , a narazil na pár věcí z 2.Světové. Jinak všem přeji hezké svátky :-D

pokud myslíš jako magnetovat tak určitě .. ale ještě spíše okolí Odry či tady v Ostravě různé říční toky třeba Zábřežka například ale spíš musíš v okolí mostů nebo si zjistit v kterém přibližném místě by něco mohlo být jinak je to spíš tak na zábavu když to nemáš dobře vytipované :-P a je to akorát házení do vody za nic pro nic :-) ale dají se v řekách a různých tocích najít pěkné věci třeba u Hlučína nebo na nezmíněné místo severně od Ostravy :-D

Já bych řekl že myslel Ostravicí po Lisou horou :-) V řece by asi jeho známy nekopal bazén :-) Jeslí tam pojedeš dej vědět cos našel už jsem uvažoval taky někam tím směrem ale asi až za Bílou do lesu


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru