Padla

... a takhle to dopadlo:
http://imagelink.cz/images/fotografie0530.jpg
Máme tady nějakého kozlíka Šikulu, který by poradil jak to opravit, a jak moc velkou škodu tím utrpí funkčnost přístroje? 8-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Engurru 23.3.2013 14:36

Normálně to zalej dvousložkovým lepidlem.

to je GMko, kde máš kryt cívky?? snad to rozchodíš ;-)

Jo kryt je dobrá věc ;-)

foukni tam(polyuretan) pěnovku..pak zařízni ,zalep izolepou..kup epoxy ve spreji a zastříkni ;-)

Kryt zemřel první týden používání, nejsem s kameny kamarád :-D Obávám se že ještě jedna taková rána a cívka bude vejpůl. Díky za rady, pěnu bych tady někde měl najít.

Já řeším jakým způsobem si vypomoct když nemám kryt. Samozřejmě jsem ho zapomněl objednat když mi šel detektor s poštou zdarma a teď se mi moc 390 + pošta nechce. Uvažuju alespoň o částečném krytí a mám dva tipy. 1) Obtáhnout obvod (jenž je zpravidla kritický) černým lehce tvarovatelným husím krkem s nízkým průměrem a oblepit kvalitní elektrikářskou páskou a nebo 2) Mirelon s nízkým průměrem který se užívá na izolaci vodovodních trubek a obtáhnout zase páskou. Když se to udělá pěkně tak to nebude vypadat nijak hrozně a ochanný prvek je na světě.

Enguru: napiš mi prosím na mail Numismatics@mujmail.cz, děkuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru