Parťák z Plzně

Ahoj. Sháním k sobě kamaráda, kolegu, co by se mnou chodil do terénu :) Lokality vím :)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil 150v 10.4.2019 21:41

Že by konečně nějaký plzeňák? tel. na mě je 608 036 582, Míra.

Zdar, od příštího týdne začínám po práci chodit. Končím v 5 celý týden a už začíná bejt vidět dlouho, tak případně napiš.

Ahoj, jsem taky z Plzně. Docela dlouho mi ležel detektor ladem. Rád bych někdy o víkendu vyrazil. Honza

Jinak mail na me je yen.da@seznam.cz pokud pujdete hledat dejte vedet.

Ahoj Mrcasnici :) Rád bych se přidal k diskuzi. Také bych rád našel někoho s kým mohu pravidelně chodit. Někoho kdo má cas, chodí rád i přes noc. Email na mě budeprset112@seznam.cz.
At vám to pipa kluci :)

Zdravím. Pokud někdo z Vás vyrazí s měrem na jih od Plzně ke Klatovsku a bude zájem mne informovat o lokalitě setkání (třeba souřadnice)k hledání, dejte vědět na "k.a.r.m.a" a pošlu pro domluvu kontakt. Teď je ale možný jen les či posekaná louka si myslím. :-)

Zdravim vespolek, koukam, že nás je víc, co chodí sami...Také se rád k někomu přidam. Klidně i pravidelně. mail omega.r@seznam.cz

Ahoj rád bych se přidal jsem z Plzně a začínám ještě jsem nikdy nešel rád se priucim od zkusenejsich kolegů. Koupil jsem si GM ZERO 2 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru