Po nas nic

Zajimalo by me kolik z vas po sobe zahrabuje diry,ja sam jsem si jednou v lese malem zlomil nohu v dire zapadane listim
Jednou jsem sel na pole kde chodilo tak deset mrcasniku a tech der a nebyli to 10cm jamky ale 40cm jamy,byl jsem vazne znechucenej a jak vul jsem to jeste zahrabaval.
At se pak nikdo nedivi,ze nas vyhani z pole
MELi jsme pole kde byla polikultura,proste parada,majitel pole se nas vzdy ptal co jsme nasli,bavil se s nama na pohodu,pak prijeli.....hledali v zasetem poli,nezahrabavali diry a jeste mu sklidili okurky a hadejte co,mame utrum,hazi nas do jednoho pytle,vyhani nas z pole a dokonce snad prej nekomu propachl gumy
A tak to dopada kdyz "hamty hamty,at mam vic jak tamti
skoda..

v kategorii Nezařazené, založil Spaustolobig 16.8.2015 17:00

škoda že nemohu přidat fotky.Taky jsem v lese našel několik děr. Znatelné rovné rýhy po rýči. Nejpravděpodobněji se jedná o lidi co si koupili detektor a šli hned hledat a ani si nic nepřečetli. Ani to to forum nespíš neznají. Když jím to nedal rozum že mají zakopávat díry tak se jedná nejspíše o mladistvé puberťáky...
Tot je otázka jak tomu zamezit...

Zamezit tomu nejde, ale když uvidíte nezahrabavace, tak mu nadelte, co se do nej vleze a vyzente ho..co jiného? Jedine sirit osvetu o tom, ze kdo nezahrabava je HOVADO a tak si i musí pripadat tihle...zadnej respekt k tomudle.

Jenom drobná rada do života : to, že je nezahrábavač hovado, neznamená, že naopak on by vám mohl nadělit, co se do vás vleze a vyhnat vás . Je proto třeba předem uvážlivý průzkum jeho fyzických schopností :-)

Tak to je snad jasny.. :-D

Ještě je možnost z dostatečné vzdálenosti a nejlépe i úkrytu na něj vrhat zákeřně a přesně nějakou tu hroudu či drn . Něco voňavýho by zabralo stoprocentně ,ale to je dvousečná zbraň o:-) :-D
Pochopitelně je třeba si zajistit ústupovou cestu ;-) :-D
Ale jinak ,,pokud najdete jen díru a nikoho u ní, tak to klidně mohlo být i jakékoliv zvíře" Prase i pes dokážou divy a člověk je jen napodobuje ;-) :-D

No já nevím, jestli fyzická inzultace je to pravé.... Nepůjdu si přeci kvůli nějakému hovádku sednout na pár let do chládku za ublížení na zdraví - nehledě na to, že by taky mohl vyhrát on, netoužím potom, abych chodil po světě s lopatkou, zatnutou v hlavě ;-) Stejně, tyhle lidi jak se oklepou, pojedou ve stejných kolejích - marnost nad marnost a vše je marnost....

Taky se mi stalo ze do der zahrabavaji plechovky od piva,ci energetaku,hlavne v lese se v s tim setkavam.
Jak mam masivni barevnej signal a puda je nacechrana,tak je to jasny...
TO me taky zere!!!

Až prokopneš uprostřed lesa v pětadvaceti centimetrech natlakovanou nádobu od spreje na značkování stromů ,tak se u toho možná ne jen dožereš, ale i po.ereš :-P Věř mi ,vím o čem mluvím 8-) ;-)
Zakopaná plechovka od piva je ještě záslužnej čin.Aspoň to nenechává dotyčnej rozházený po lese

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru