Podivná věc, kterou si neumím vysvětlit.

Zdravím, asi před týdnem jsem vyrazil na mou druhou noční hledačku. Minule jsem byl na poli, tak jsem si řekl, že tentokrát vyzkouším les. Bydlím na vesnici, takže les mám kousek za barákem. Vyrazil jsem k večeru, venku už byla trochu tma. První hodina hledání byla fajn, nálezy sice nic moc ale bylo tam krásně. Ovšem čím déle jsem tam byl, tím byla větší tma a já jsem byl hlouběji v lese. Pak jsem uslyšel nějaké podivné šustění. Prvně jsem tomu nevěnoval nějak moc velkou pozornost, ale ten zvuk byl čím dál více hlasitější. Zastavil jsem se, kolem byla tma.. viditelnost jen tak na 2 metry. Zapnul jsem svou čelovku a porozhlédl jsem se po okolí. Nikde nic, podivný zvuk naráz zmizel. Když jsem chtěl znovu hledat, tak jsem uslyšel prasknutí větvičky a dupání někde za mnou. Okamžitě jsem se ohlédl, srdce mi bušilo a já jsem měl opravdu nahnáno. Bohužel nic jsem nezahlédl. Řekl jsem si, že už to pro dnešek stačilo. A rychle jsem se vydal pryč z lesa. Celou dobu jsem měl pocit že mě něco sleduje. Neohlížel jsem se za sebe a rychle jsem vyběhl na louku které leží hned u lesa. Ještě jsem tak dobrých deset metrů běžel po louce. Pak jsem se zastavil a ohlédl k lesu, možná jsem už byl tak vyděšený a má představivost fungovala na sto procent, ale přísahám bohu, že jsem tam uviděl něco stát. Velikostí by to odpovídalo na člověka. Když jsem to zhlédl, tak jsem okamžitě na místě strnul, srdce mi začalo bušit ještě více. Divná postava pak zmizela v lese.

Stalo se vám někdy něco podobného, nějaký podivný zážitek z večerního hledání? Dejte mi prosím vědět ;-)

založil Spagetta 20.9.2015 14:16

Po lesích se pohybuji za tmy poměrně často, ať už s detektorem nebo v rámci cvičeních našeho KVH. Častým důvodem onoho strašení v lese, mohou být jak sofťáci, tak kluci z reenactingu, kteří si rádi v lesích ve tmě zablbnou a je snadné jim zkřížit cestu. Často se ale snaží, abyste je neviděli a v klidu odešli.
Co mě vyděsilo asi nejvíc, byl zážitek pár týdnů zpátky. Na hledačku chodím skoro vždycky sám a neodpustil jsem si to ani tu noc. Bylo poměrně chladno a já kroužil v dubovém lesíku cestou zpátky k autu. Kloudný signál jsem neslyšel už pár minut, a tak jsem se více soustředil na zvuky kolem sebe. Větve ve větru narážely o sebe jinak ticho a klídek. V tu chvíli jsem uslyšel kdesi dále za mnou v lese řinčení řetězu a následně ženský křik a nářek. Chvilku jsem strnule poslouchal. Vyběhnul jsem na louku a stál tam s pohledem upřeným na les. Řetězy a ta žena byly slyšet poměrně intenzivně ještě asi 10 minut, a pak nastalo ticho. Nevolala o pomoc, jen byl slyšet nářek. Doteď si myslím, že si tam jen nějaký milenecký pár přijel ukojit své vášně, ale pro jistotu už na to místo v noci nechodím :)

Uff přejel mi mráz po zádech :-O :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru