Poklad a VLF detektory

Zajímal by mě váš názor na možnost nalezení pokladu např. na http://www.novinky.cz/domaci/168816-pod-namestim-v-kasperskych-horach-se-skryval-stribrny-poklad.html za použití VLF tj.běžný detektor v hloubce 60 cm :-) dle mého mínění není běžný detektor schopný dosáhnout na tento nález i když se jedná o pět kilo mincí :-( za zmínku stojí tento test který ukazuje že ani jeden detektor nebyl schopný dosáhnout na 1kg silně vodivých mincí. http://www.garysdetecting.co.uk/hoard_test.htm
Přecházíme poklady ?? těším se na vaše názory ;-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil bobanx 15.5.2009 07:31

Jelikoz sem cetl jen clanek,kde o detektoru nebyla zminka,muzu jen pridat nazor v tom smeru,ze dotycny tam smejdil nejspis az po skryvce povrchu a onech 60.cm pak dodatecne odmerili nejspis ode dna nadoby az po vrsek dlazebnich kostek..a poklady prechazime,to si piste ;-)!!!

S tímhle množstvim bych to chytil i s mobilem :-)Když máš dobrej detík tak by to šlo a tim nemyslim hned pulzák.Já bych to chytil ale byl bych asi na hranici dosahu a taky z dechem kdybych to vykopal :-) :-P :-P :-P

Vlastním WHITES IDX Pro TUNNING II. , a dosáhl na 6,5kg Ag mincí v 70 cm plus dva 10ti cm placáky " UPLNĚ V KLIDU " ! ! ! mafug01 :-O ;-)

Pánové v časopise " Recepty prima nápadů" píši už druhý rok o hledačích a jejich zážitcíh při hledání pokladů. Je to měsíčník achci tím ukázat, že je to legální koníček jako každý jiný a že nás nelze kriminalizovat a odsuzovat. Kdyby jste měl někdo zájem, abych o něm a jeho zážitcích napsal, tak mě můžete kontaktovat na adrese" ceskypoklad@seznam.cz.
Kdykoliv a kamkoliv přijedu. Tak dobrý signál. DAGER 8-)

myslím že je v tom dobrý úmysl seznámit lidi s naším koníčkem,ale moc bych nedráždil hada bosou nohou,znáš lidi jací dokáží být závistiví.Ale osvětu to chce,dobrej nápad,hlavně opatrné,zdarec

To Zblabun: několik článků v receptáři jsem četl. Kdyby o nás všichni psali jako dager, bylo by všechno v pohodě. Opravdu doporučuju přečíst aspoň jeden článek.

já to nemyslel zle,je to jedině dobře,určitě si přečtu,ahoj :-)

Myslím, že litovat nebudeš.

Kdyz kopu opakovane mosazne hylzny do kanonu pocinaje razi 45mm bezne z hloubek presahujicich metr,jak jinak taky v zakopech.a vsichni co chodi se mnou to kopou uplne stejne,tak proc by nekdo nechytil 5kg minci ve smesnych 60 cislech :-P

Kdyz kopu opakovane mosazne hylzny do kanonu pocinaje razi 45mm bezne z hloubek presahujicich metr,jak jinak taky v zakopech.a vsichni co chodi se mnou to kopou uplne stejne,tak proc by nekdo nechytil 5kg minci ve smesnych 60 cislech :-P

Věřím že 50-60 cm na velký depot bych s Lobem dal, nejhloubš sekerku 450 gramů jsem tahal ze 45 cm. Navíc poklady byly často ukládány za dramatických okolností kdy nebyl čas kopat dvoumetrovou díru. Je to spíše o tom že těch podkladů zas tak mnoho nebude. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru