Pole

Dobrej zdravím všechny příznivce mrcasingu�mam dotaz na všechny stává se vám někdy že třeba jeden den nic nenajdete ?????mě se to teď stalo po třech týdnech prostě krásný pole a na něm vůbec nic kromě odpadu taky se vám to někdy stalo celej den a nic???děkuji za odpovědi a jsem s pozdravem

v kategorii Nezařazené, založil Karl11 18.8.2017 15:48

V lese nemám štěstí zase já nevím stare cesty jsou zavezene bordelem a cesty jiné jsou tak zarostlé že se nedá ani chodit�

To bych neřekl že je to u nás proluxovane stále nacházím krásné mince

NAZDAREK VŠEM, TAKY NIC NENAJDU TŘEBA TYDEN PROTO ŽE NEJDU NIKAM. POTOM VYRAZIM A SUPER PUL HODINKA A DVA STŘIBRNE JEŠTČ NEMAM NAFOCENO VĚTŠI 1426 A MENŠI NENI POZNAT VEL. NEHET NA MALIKU. :-) :-)

Vypni si ten Caps Lock tvl :-/ :-/

Dva stříbrné za půl hodiny??? Si děláš srandu ne někde holt jsou no..a někde je to už vybraný... Asi tak

Karl11 co považuješ za nic? Jakože nenajdeš žádnou minci ani nic zajímavýho nebo že nenajdeš střbrnou minci, prsteny atd. ? o:-)

No vůbec nic ale jak říkám stává se mi to jednou za měsíc prostě nic...

Uber plyn hledej pomalu nech detektor ať si lokalitu pořadne očichá.je zapotřebí detektor pochválit a rozmlouvat snim.ty nehledaš hledá detektor.ja to tak dělám v plné spokojenosti 8-)

optimální rychlost je jako když starý děda kosí kosou :-D :-D , prostě pohoda :-D :-D

Přesně. lehce našlapovat dle libosti a pak jsou i nalezy 8-)

Silverlines-mluvis mi z duse
Nekteri hledaci jsou vazne letci a neni divu ze nic nenajdou,kdyz litaj jak splaseni a mavaji dva metry a dvacet centaku nad zemi,kdyz to vidim tak se musim vzdyckz pousmat
Jednou jsem takhle potkal mladase s Goldenmask,detektor ktery jde dost do hloubky,ale je na pomale chozeni
My co strafek delame pul hodiny,on ho usel za par minut,videl jsem ho v dali,najednou byl u me s otazkou,,pane mate neco?
Rekl jsem,ze zatim ne,no a za par minut byl zas na druhe strane pole :-)
Jinak ke tve otazce,ano jsou dny i radky dnu kdy nenajdu takrka nic
A pak jsou dny kdy mi padne pod civku 12 agecek za odpoledne,to je jina
Musis chodit pomalu,dvakrat mavnout,jeden krok a neee obracene... ;-)

Přesně.chodim jednu lokalitu již 7let plocha sca 2km čtvr.oblast navštěvována turisti. lazenšti hoste. těžba dřeva. valka plnà spokojenos 8-)

Je to jako s rybarinou,pokazdy nechytis,jak ja rikam,,kazdej den neni posviceni...

Zkusím to nálezy mám ale jak říkám jednou a nic jsem neprinesl

Karl11-to jeste zajzijes nescislnekrat
Pak se pozna jestli jsi srdcar kdyz vydrzis....
Ja chodim taky kvuli prirode a klidu a ne jen kvuli nalezum....

Ja priznivcem mrcasingu urcite nejsem, nicmene normalne se to stava, bud v klidu :-)

NOL22
Ty uz jsi to zabalil?
Ja myslel ze chodis?
A nebo chodis a nebavi te to?
Nejak jsem te nepobral ;-)

Spaustolobig: Nezabalil, ale slovo mrcas se mi nelibi, takze nejsem priznivcem mrcaseni, ale hledani trosku jo, to je cely ;-)

Hledaj se hříbky a kolotoč se točí a pivo se čepuje.

https://www.novinky.cz/domaci/447897-hledac-objevil-na-poli-u-roudnice-poklad-se-stribrnymi-mincemi.html

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru