POMOC S DOHLEDÁNÍM ZTRACENÝCH VĚCÍ

Ahoj všem, napadlo mě založit tuto diskuzní skupinu z prostého důvodu, protože se na nás občas obracejí lidé, kteří něco ztratili, nevlastní detektor a ani nikoho v okolí neznají. Půjčovnu detektoru také mají z ruky. Ráda bych poprosila všechny, aby se případně vyvarovali zbytečné bramboračce a když budou ochotni pomoci, ať se mi ozvou do obálky, nakontaktuji je s dotyčnou osobou. Děkuji všem a přeji Vám krásné dny :) Tacud

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil tacud 18.6.2018 23:31

Hledaný předmět: ztracený zub na polní cestě

Lokalita: Křelov-Břuchotín, cca 3 km od Olomouce

Kdo máte chuť pomoci a hlavně čas, tak mě prosím napište do obálky, pošlu Vám kontakt na pána. Děkuji :)

Hledaný předmět: snubní prsten

Lokalita: ztracen při výběru brambor na poli v okolí Velkého Meziříčí. Pán je starší.

Prosím, aby se mi případní Mirkové Dušínové hlásili do obálky, kdyžtak nakontaktuji na pána.

Díky předem všem a přeji hezký zbytek dne :) Jana

Hledaný předmět: snubní prsten

Lokalita: ztracen při výběru brambor na poli v okolí Velkého Meziříčí. Pán je starší.

Prosím, aby se mi případní Mirkové Dušínové hlásili do obálky, kdyžtak nakontaktuji na pána.

Díky předem všem a přeji hezký zbytek dne :) Jana

Uz jsem pomahal 2x a rad pomuzu zas, ale toto mam daleko :-/

Ahoj, děkuji, tak třeba se ztratí něco poblíž :) i tak díky. Zatím se ozval jen 1 hledač z okolí, tak uvidíme :) hezký den. Jana

Koukni kde je Velký Meziříčí. Z Olomoucka to mají jen o 30 Km blíž než ty z Prahy. :-)

Nerozumim? Daval jsem vlakno Olomoucko...atd. Ciste vlakno Olomouc jsem nenasel. A proc zrovna VM?

Pravdu díš, ale pořád je to blíž :) No nic, nabízela jsem mu i možnost zapůjčení detektoru v Čáslavi, což má pořád blíž než do Prahy. Chtěl si dokonce detektor kvůli tomu koupit, ale to mi přišlo vzhledem k situaci hloupost, zvláště, když je to starší člověk a evidentně chce jen najít a pak to strčit do skříně. I tak děkuji všem zúčastněným za ochotu pomoci a už s tím dám pokoj :) hezký večer. Jana

Díky, dala jsem to tam a víc už pro to asi nemohu udělat :)

Prosba o pomoc!!!

Hledaný předmět: Klíč od auta - klasický sklopný s dálkovým ovládáním.
Oblast: Orlová u Karviné.

V případě možnosti pomoci prosím kontaktujte nás na info@lovecpokladu.cz, nebo tel. 604490003. Zkontaktuji Vás s pánem, který klíče hledá. Děkuji za případné ochotné dobrovolníky a přeji hezký den všem :) Tacud

Čekám až se pán ozve

to ms7777: kontakt jsem poslala pánovi emailem, takže je to na něm. Ještě jednou děkuji za reakci na příspěvek a pokud se dohodnete tak oběma hodně štěstí :) Tacud

Tak pán se ozval, a dnes podvečer jdeme na věc, snad se zadaří.

Preji hodne stesti pri hledani. Take jsem byl pozadan o pomoc ale precetl jsem si to az ted. Dejte vedet, jak to dopadlo. Pokud by se slo i v sobotu nebo nedeli rano nebo vecer muzu se pridat. Dneska to nestihnu.

Zdravím, kdyby náhodou někdy někdo narazil na Kletečné na klíče od peugeota na klíčence unipetrol nechť napíše sz. Díky

Děkuji za zprávu a budu držet palce. Bylo by to super, Vy se zapíšete tam nahoře a pán bude šťastný .) Hezký víkend. Jana

Zdravím ve spolek, bydlím v Kuřimi a potřeboval bych někým ochotným najit na své zahradě bezdrátové čidlo vlhkosti půdy, které tak krásně zarostlo do trávníku, že jej nemohu najít. Je někde v rozmezí cca 10 m², měl jsem na obrubníku kolem trávníku barvou vyznačeny souřadnice, ale počasí a mech jsou prevít. Zatím má čidlo baterky OK, ale časem budou chtít výměnu.... Díky předem za ochotu....

díky, napsal jsem zprávu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru