POMOC S DOHLEDÁNÍM ZTRACENÝCH VĚCÍ

Ahoj všem, napadlo mě založit tuto diskuzní skupinu z prostého důvodu, protože se na nás občas obracejí lidé, kteří něco ztratili, nevlastní detektor a ani nikoho v okolí neznají. Půjčovnu detektoru také mají z ruky. Ráda bych poprosila všechny, aby se případně vyvarovali zbytečné bramboračce a když budou ochotni pomoci, ať se mi ozvou do obálky, nakontaktuji je s dotyčnou osobou. Děkuji všem a přeji Vám krásné dny :) Tacud

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil tacud 18.6.2018 23:31

Hledaný předmět: snubní prsten

Lokalita: ztracen při výběru brambor na poli v okolí Velkého Meziříčí. Pán je starší.

Prosím, aby se mi případní Mirkové Dušínové hlásili do obálky, kdyžtak nakontaktuji na pána.

Díky předem všem a přeji hezký zbytek dne :) Jana

Hledaný předmět: snubní prsten

Lokalita: ztracen při výběru brambor na poli v okolí Velkého Meziříčí. Pán je starší.

Prosím, aby se mi případní Mirkové Dušínové hlásili do obálky, kdyžtak nakontaktuji na pána.

Díky předem všem a přeji hezký zbytek dne :) Jana

Uz jsem pomahal 2x a rad pomuzu zas, ale toto mam daleko :-/

Ahoj, děkuji, tak třeba se ztratí něco poblíž :) i tak díky. Zatím se ozval jen 1 hledač z okolí, tak uvidíme :) hezký den. Jana

Koukni kde je Velký Meziříčí. Z Olomoucka to mají jen o 30 Km blíž než ty z Prahy. :-)

Nerozumim? Daval jsem vlakno Olomoucko...atd. Ciste vlakno Olomouc jsem nenasel. A proc zrovna VM?

Pravdu díš, ale pořád je to blíž :) No nic, nabízela jsem mu i možnost zapůjčení detektoru v Čáslavi, což má pořád blíž než do Prahy. Chtěl si dokonce detektor kvůli tomu koupit, ale to mi přišlo vzhledem k situaci hloupost, zvláště, když je to starší člověk a evidentně chce jen najít a pak to strčit do skříně. I tak děkuji všem zúčastněným za ochotu pomoci a už s tím dám pokoj :) hezký večer. Jana


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru