Poraďte prosím :)

Ahoj hledači, měl bych dotaz na Vás zkušené, hledám chvíli tak o ještě nepoznám, dnes jsem kopnul medaili, doma jsem zjistil že je to Čestná medaile za 25-letou záslužnou činnost na poli hasičském a záchranářském. Rozměry sedí ale jak poznám že jde o originál?? Děkuji moc za odpovědi :-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil slamik 8.3.2011 19:21

Joo..tak to nevím..,ale když jsi ji našel v zemi,tak by asi měla být pravá ;-)

Pošli první příspěvek podle pravidel klubu. Chlapi Ti poraděj. No hurá! :-)

pokud nevíš tak nereaguj...nespekuluj ;-)

ludia,poradte,,,našiel som guľku do muškety,,,ma to nejaku hodnotu? a ak ,tak aku? diky

Hodnotu má všechno , co tě nějak obohatí a teď nemluvím o penězích , ale ty se ptáš zřejmě právě na to. Takže v tomto případě je hodnota téměř zanedbatelná.

No jistě to má hodnotu. Třeba to vyměníš a němcem za Porsche a nebo minimálně za BMW. :-/ :-O :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-P

ČÉČE TYS MUSEL VE SPÁNKU SPADNOUT Z PALANDY NA HLAVU,JINAK TOHLE NORMÁLNÍ HLEDAČ NEMŮŽE VYPUSTIT. SEŠ ZDRAVEJ?????

Zdar, myslíš že za to chce málo????? :-O :-O

Budu muset pořídit nějakou větší garáž. :-D

prečo? ked v tejto dobe sa pomali už vsetko da speňažiť
a pritom,gulka cca 250 rokov stara,a male veci človek tažko najde,,,tak preto si myslim že i je cenna

Možná máš pravdu, v takovém případě bych se rád stal tvým dodavatelem.

No nepřipadá mi to jako nález vhodný do archea ale pošlu :-D

to slámik: sorry, já myslel že něco našel konečně Jenda.M

Áha v pohodě :D

poradte,na Garret EuroAce 350,,,možem dať i nabijacie baterie 1,2,,,2450 mAh
vdaka

Koukám že si to hodil do ikony, pošli to na mejl lovce pokladu, jako první příspěvek. S nějakým pokecem, fotky zepředu, zezadu.. měřítko, přidej třeba ještě něco, je tam místo na vosum fotek, a uvidiš co se stane...... budeš rád, neboj.

Jojo děkuji, teď jsem to posílal tak uvidím, jde mi jen o to jestli to neni jen nějaká kopie pro zběratele cetek :) uvidím jaká se mi dostane odpověď.

Budeš první kdo se to doví....

Jenda???....no jsi hodnej,ale já na svůj nález teprve čekám a taky až rozmrzne.. ;-)

Táák sem to před dvěmi dny poslal a s velkym očekáváním...........nic :D:D Ani členství :D Tak snad příště :D

a měl si dobře velikost (na pixely i na kB) fotek? a nějakej civilizovanej počet, jich? A poslals to na klub i na info? Když ano, tak nevim, třeba to je ve spamu, nejsem admin.

Tak už sem spokojený člen :) Ale nějak sem furd nepochopil výhody nic navíc zde nevidím :)

např. jsi se dostal do secret části. Ti ti je málo ??? Dej mi sem adresu, já Ti pošlu chlebíčky na uvítanou ;-)

Výhoda je to, že máš přístup do SECRET sekce, kam posílají ostatní hledači své nálezy. Není to tu naštěstí jako na DW, kde jsou nálezy na hlavní straně a je tu o mnohem více lidštější přístup ;-)

ja mam taky rad chlebicky, muzu pak taky o nejaky pozadat az a jestli se stanu clenem klubu?

no, pokud se nezajímáš o hledání, tak fakt asi nějaký zvláštní výhody to tady nemá... pokud tě nebaví přemýšlet o nálezech ostatních (ne kdo to našel), co kdo našel, a jak to souvisí s historií a s krajinou, tak bych řek, že to může dokonce obtěžovat... pokud by ti vadilo, že to žere čas, tak to omez. :-D :-D :-D

Ne sorry chlapy mě se to aktivolalo ale nenaběhla složka SECRET tak sem tu brouzdasl a neviděšl nic novýho :D:D a ono se stačilo jen znova přihlásit :D má blbost no. Ale ty chlebíčky beru :)

chlebíčky jsem sežral s pomocí litrfreeho. Nabídka byla časově omezená :-P :-P ;-) :-D

vem ještě nějaký na víkend, byly supr, ještě teď na ně vzpomínám... ;-)

Si se stal. Chlebíčky propadly..... 8-)

Zdarec, prosím o radu, měděný střep, polní nález, divnej tvar, nějaký pásky jako znaky, tloušťka asi 5mm... o:-)

Zdarec, prosím o radu, měděný střep, polní nález, divnej tvar, nějaký pásky jako znaky, tloušťka asi 5mm... o:-)

Zdarec,pokud je to tak jak píšeš,tak se zcela určitě jedná o keltský střep z doby "Halštadské" z roku 526 před n. l. Je to střep z měděného tácu,který se používal k porcování a vykosťování divočáků. Doufám,že jsem ti alespoň trochu pomohl ;-) ;-) ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Můžeš......... spousta hledačů (asi většina těch, co chodí často), nabíjecí baterie používá v různých detektorech.

mam zaujimave nalezi,,domnievam sa že to je razidlo,dalej predmet v tvare náboja,,ale náboj to neni...
pomôžte mi to identifikovat,,,ozvite sa na email: mfor@azet.sk,,emailom vam poslem fotky

nasiel som ,vojensky odznak,,aspon myslim že to tak je...
CLI 21
V. CLICQUOT.P
,,,prosim vas ,napište mi nieco o tom,,co to je,,,pripadne ake to je staré,,diky

Zdravim lidi...vedel by mi nekdo urcit prsten?
Je to pecetny prsten ale nevim z ceho je vyrobeny ale zlato to urco neni...nasel jsem ho na slovensku cca 10km od spisskeho hradu v lese...byl takovych 30 cisel v zemi a pod korenem poradne velke borovice...foto vam poslu meilem...diik

Zdravím všechny.Jsem tu novej.Hledám jen chvíli.Prosím o radu.Co mám použít na vyčištění měděných mincí?Předem děkuji.

Pokud je tam lesní krusta, zředeněj roztok kyseliny citronové, nesmí bejt silnej. Na špičku lžičky a mnout mezi prsty dlouho, krustu pak sundáš. Dávat pozor, aby jsi ji nespálil.
Nejšetrnější způsob je naložit do olivovýho oleje a kartáčkovat, za pár dní vytáhnout, kartáčkovat a zase naložit. Někdo to dělá i několik týdnů až měsíců, pak je mince čistá a krásná

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru