Poraďte prosím :)

Ahoj hledači, měl bych dotaz na Vás zkušené, hledám chvíli tak o ještě nepoznám, dnes jsem kopnul medaili, doma jsem zjistil že je to Čestná medaile za 25-letou záslužnou činnost na poli hasičském a záchranářském. Rozměry sedí ale jak poznám že jde o originál?? Děkuji moc za odpovědi :-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil slamik 8.3.2011 19:21

preji dobry vecer. ja z hledanim nemam zadne zkusenosti a snad nenastvu nekoho stim,ze mam nejake otazky,ale neznam nikoho kdo by odpovedel a napadla me tato stranka,ze treba nekdo mi da odpovedi nebo rady..ja ziji v pohranici v male,ale davno zalozene vesnici.ziji v dome,ktery je stary kolem 120 let..mam pred domem dvorek kolem 25 metru ctverecni z kazde strany stoji budovy takze do ctverce a u prostred je dvorek,ziji tady uz nekolit let a zjistil jsem ze dvur a dve budovy jsou podsklepene do jedne se dostanu ale,dale cesta pod dvur je zasipana suti a v hlavnim dome jsme nasel zazdene dvere ze zadu schodiste dolu do sklepa,ktere jsem vyboural a nasel jsem jen dva schody a dale jen sut.v te dobe jsem nemel moc casu na nejake zkoumani tak jsem to zpatky zazdil,ale porad mi nejde dohlavy proc jsou vztupy zahazene...jeste vim od starych nemcu co jsem jedno leto prijely,ze tam byvavala fabrika na haseni vapna a kolem desi zamestnancu,ale moc mi nerekli..me hlavne zajimalo jestli je to cele zasipane nebo jen ty vchody?na dvore mam kolem triceti centymetru zeminy a nize jsou cihly nebo betom,nejsem odbornik takze nevim..ja jsem premyslel jestli neni nejaky zpusob zjisti jestli jsou dole nejake zduchove kapsy nebo jestli je to cele zasipane,nebo jestli zacnu cisti abych tam se nezasipal sam..jeslti ma nekdo zajem mi pomoc nejak vubec nebudu nastvany..diky,diky


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru