Prasata

Dobrý den,nemohu si pomoci,ale jsou mezi náma sprominutím blbci,kvůli kterým nás slušné detektoráře vyhazují z polí a luk.posuďte sami někdo si vyšel na pípačku na Moldavu a nechal za sebou nezakrytý výkopy,pohozený kusy železa,no prostě spoušť.Tak teď se ani nedivím,že mě vyhodily z Mníšku,Malého háje,Nový vsi v Horách.chtěl bych tomu ho....du poděkovat,a doufám že takových je mezi náma co nejméně.

v kategorii Nezařazené, založil Henri 15.4.2020 19:22

Ahoj a já mám zase Teda zkušenost jinou. Zahrabavam za sebou fakt pečlivě. Jsem začátečník a učím se za domem na louce. Tak dneska jsem vyšla a nestačila se divit. Všechny díry vyhrabany. Že by to byly divočáci? To se mi nezdá, spíš si myslím, že mě sleduji sousedi a normálně ty poličky vykopli. A to byla prasečí a největší. Jsem docela zklamaná. Díky za vyslyseni🙈

Fuj mám tam hrubku, byli byli.. Dekuji

Nemusí to být zrovna sousedi, mám stejnou zkušenost a viník byl - pes :-D
Cítí lidský pach, a očekává něco dobrého k jídlu. Tak hrabe. A že otočí velkou drnovou poklici - měl jsem novofundlanda, takže vím, co velký psisko dokáže.
Je teda fakt, že když jsem druhý den ráno ráno uviděl louku, málem mě ranila mrtvice....


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru