Přezdívky

Přátelé, kamarádi.
Jen mě tak napadlo se zeptat, proč a jak se zjevily naše nicky,nebo po česky přezdívky.?
Třeba, ať to otevřu ,já ji mám po svým dávno nezvěstnými čoklovi.
To byl takovej borec, že na něj myslím dofurt.
Benji uměl lýzt na stromy a když ho jednou srazila dvanacettrojka,tak sem ho našel na místě úrazu, páč se motal furt dokola, jelikož byl zlomenej do pravyho úhle a tak nemohl utýct.Uměl i mluvit a tak za mě občas zaskočil na základku s brašnou na hřbetě, soudružka učitelka to schvalovala,boť byl zdatnější na chemii a matiku než já.Posleze odešel,sestrojil si ponorku a po Jeřici odplul a pluje někde kolem Tasmánie podle posledního pohledu.
Tak pokud potkáte mluvícího psa... není to Fík,ale Benji.No a zpět k zadání. :-D :-)

založil Benji 6.10.2019 17:54

Postava z filmu, kterej mám opravdu rád, hraná hercem, kterýho mám moc rád.
Monty Python a Svatý grál, vesničan (John Cleese) obviňující "čarodějnici", že ho proměnila v čolka (Newt). Ale už mu je prej líp.
Film jsem viděl poprvý před lety na Silvestra na dvojce a pak do druhýho dne ještě šestkrát. V kuse. Jediná pauza byla při přetáčení kazety. Vřele doporučuju. V původním znění. :-D

To je John Cleese jo? Já měl celou dobu za to, že to je nějakej indián :-D
Johna Cleese mám rád v Hotýlku, tam exceluje.

https://www.youtube.com/watch?v=zrzMhU_4m-g

:-D

:-D :-D
Asi se na to konečně podívám :-)

Kultovní death metalová skupina, kterou jsem neustále dokola šrotoval
http://obituary.cc/
A teď už i název populárního obchodního řeťězce :-D :-D :-D

Jo taky jsem poslouchával.Pamatuji,že na vojně,jeden malířskej umělec vyobrazil v barvách nápis Obituary s okem na stěnu klubovny.Odvážný počin,který kupodivu nikomu nevadil. :-D

Ajaaaj, to poslouchal brácha, ještě teď je mi trochu špatně, když si na to vzpomenu! Měl obrovský reprobedny a otřásal se celý barák!!! Pravda, myši jsme doma neměli, zato nahluchlýho psa a brácha měl zdeptanou ségru :-D :-D :-D

Brácha Ti jen cvičil sluch,protože věděl, že jednou ho budeš potřebovat kvůli detektoru.😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Já vim,že se to sem nehodí ,ale od včerejška od 19hod a10min jsem dědek a jdu chlastet :-D :-D :-D :-P

Jupííí!!! Veliká gratulace dědečkovi!!! Blahopřeji Káji!!! Vnuk nebo vnučka? :-D

Je to holčička...samozřejmě krásná po dědečkovi :-D :-D :-D

Velká gratulace.Tak to vnouče pořádně zapij,dědku. ;-)

Dík to mi šlo vždycky :-D

Tak snad i praděda to ti přeji gratulace uzivej si to a starý detik schovej už máš prokoho :-P :-P

Jerry taky dík a v sobotu hledej i za mě já se budu léčit :-P

Pokud to bude možný a to má být krásně tak to vezmu i za tebe ať se daří s léčbou bude těžko :-P :-P

Mirus již referoval...kde te mam vyzvednout ?? hodina misto... 8-) 8-) 8-)

Marku zejtra mám druhý kolo to bude díky tomu ,že bude víkend asi trochu jiný kafe :-D :-D 8-)

Uááááááááááá,masakr 8-) 8-) 8-)

Díky všem lhal bych kdybych napsal ,že mě to nepotěšilo :-D :-D :-D

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky