Příbram a okolí

Najde se nekdo v okoli Pribramska nebo primo Pribramak, kterj by nekam zasel zamavat klackem, pokecal apod?

Dnes sem videl nekoho mavat na Pribrami-Sazky na poli, bohuzel sem si neuvedomil za nim skocit :(...

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Icyclaw 10.9.2016 00:04

Já klidně vyrazím, můžu zítra v podvečer...

A kam chodis nebo dame nekde spicha? Kdyztak napis na 774 311 0ctyricet osm a ja tam dojedu kdyz to bue v okoli Pribrami. Ja ted chodim na ty upraveny pole na sazky po sklizni. Mezi Jestrabincem a Sazkama.

Pokud by tedy nekdo mel zajem, budu mezi 5 - 6houdinou zacinat nekde tady: https://mapy.cz/s/13wQE
Oznacil sem dve mista, u obou se necha kousek zaparkovat.

Sice pocasi zacina tlakove nejak kolisat, takze uvidim, ale zaitm to vypada ze nic k veceru neprijde a kdyz, tak az pozdeji v noci.

Kdyby něco sem tu a budu tu tak do 20:30 kdo by chtěl přijet.

Skoda, ze jste nikdo nedorazil. Ale i sem to tusil.

No neco se naslo, hlavne pomerne zachovaly medaky krejcary 1851 asi 6x, hned u sebe a pak nejaky drobnosti. Tak aspon neco.

To pole dobře znám,moje oblíbené,asi jsem tě tam v září viděl

:-)

Jestli to je ten co si myslim, tak ten za sebou nezadelava ani diry. Ale nejsem si jistej. Nu inu spravna reklama.

Cus kolego... nemyslis treba nekoho z okoli jinec? Nemyslim tim me, ja takovy prase nejsem. :-D

Jaké jsou vaše oblíbená místa na hledání v Příbrami?

Mam moooc rad hledani kolem strakonicky... i kdyz vsichni rikaj jak je to vyhledany, stejne tam obcas neco peknyho najdu. A protoze vim jak to tam vypada, snazim se jezdit na pole kde litaj traktory at se muzu zeptat jestli me tam pusti... divim se ze mi jeste nikdo nerekl ne... ty vykopany diry vsude sou desny.

Oblíbený místa ? Tam kde ještě nikdo nehledal :-D

A co třeba u nějakých hald?

Taky sem byl... Obchazel sem haje a okoli, tam sou haldy vsude... A taky je u nich vsude samej bordel.

Tak díky že jsi mi ušetřil čas jinak hodně hledám u Sázek a tam jsi nemohu stěžovat

Pro všechny z Příbramska kdo by měli zájem se sjednotit do společné skupiny byla založeno "sdružení".
www.lovecpokladu.cz/s/pribramsko-wz

Jaké jsou vaše oblíbená místa na hledání ? http://www.djlamberto.com

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru