Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Mám zájem viz email ;-)

Zero 30 WS prodáno, děkuji LP za prostor.

Kdyby někdo chtěl x Terru 705 nesedli jsme si

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/80012068/Detektor-kovu-minelab-xterra-705.php

Ano, zatím je ještě volný.

Dobrý den. Z důvodu náhlého odstoupení původního zájemce od nákupu znovu nabízím Zero, ale tentokrát 2ks ;-)

Nabízím Zero 30 se zárukou do prosince 2017. Detektor je sice 1,5roku starý, ale chozený cca 10hod tzn že je ve stavu nového! K detektoru náleží nabíječka, kryt bateriového a ovladacího boxu, kryt cívky, originál krabice a záruční list. Cena 6700Kč

Dále nabízím Zero 30 WS se zárukou do května 2019. Detektor je chozený max 15 hodin tzn že je ve stavu nového. K detektoru náleží bezdrátová sluchátka, nabíječka, kryt bateriového a ovládacího boxu, kryt cívky, originál krabice a záruční list. Cena 8500Kč.
Důvod prodeje: mám 2 Zera , jedno z nich mi určitě stačí :-) Foto nabízených detektorů pošlu na požádání.

V případě zájmu mě kontaktujte zprávou nebo na jirkamachy@seznam.cz

foto nabízených detektorů
Zero 30 http://viscaria.rajce.idnes.cz/Zero_30/
Zero 30 WS http://viscaria.rajce.idnes.cz/Zero_30_WS/

V případě prodeje jednoho z nabízených detektorů stahuji z nabídky Zero které mi zůstane. Děkuji za pochopení ;-)

Inzerát na Zero 30/30WS již neaktuální. Děkuji LP za prostor o:-)

Poustim Noktu Impact + bezdrat sluchadla, kryt na displej a nožičky � detik 5 mesicu starej, sluchátka asi 2 měsíce. Cena 22k ale nebráním se nejaky rozumný dohodě, nespecham, Rumburk.

Predám zlte kossy do vody na ctx 3030. 5x pouzivane ako nove.

Prodám detektor kovů Makro Racer Pro kupovaný dne 09.02.2017 s PC 16 580 Kč na xonel.cz ( www.detektorykovu.cz ), kde ku dnešnímu dni stojí stále stejně.
Byl jsem s ním jen třikrát, takže je prakticky jako nový.
Jen bez trička a nabíječky s baterkami. Cena 12 000 Kč
Preferuji osobní předání v Ústeckém kraji.
Důvodem prodeje je nedostatek času na tento koníček.
Cena 12 000 Kč
Fotky a kontakt na https://www.sbazar.cz/wyllyk/detail/25685413-prodam-detektor-kovu-makro-racer-pro

Zdarec,kdyby chtěl někdo Deuse
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/80377626/XP-DEUS-WS4-S-PRISLUSENSTVIM.php

Zdarec, Deus je stále na prodej ;-)

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/80901069/XP-DEUS-WS4-S-PRISLUSENSTVIM.php

Kontaktujte mne do SZ nebo odpovědí na inzerát. Pište jen vy co o detektor máte zájem

Ahoj koupím dohledávačku, nemá někdo na prodej?

o něco výše :
Skipi 27. září 19:41

prodám dohledávačku Nokta Pointer v záruce do 15.2.2018 , Kompletní balení , málo používaná . cena 2000 kč kontakt : janceman@seznam.cz

https://elektro.bazos.cz/inzerat/80521394/Detektor-kovu-Minelab-X-TERRA-705MD-Tiger-2Fshaft-Golden-M.php

...já koupil před půl rokem E-Trac tak jsem kouknul do garáže a bylo mi jí líto tak jsem ji dal do bazoše,když se neprodá nevadí dám ji vnukovi za pár let... ;-)

...no jo no sem byl zapálenej do novýho klacku kde by si přemejšlel že to takhle dopadne... ;-)

Ahoj, prodám Trakaře, 3 roky starý, běžné oděrky od používání v terénu. Na sondě nasazena permanentně krytka.
Na ceně se domluvíme.
Hali.P@seznam.cz

Ahoj proc ho prodavas a co k nemu mas Diky Anton

Prodám Golden Mask GM 4, dvě cívky 17 cm (používaná) a 23 cm (prakticky nová) s kryty, příslušenství - kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka, bateriový blok. Detektor ve stavu zánovní. Cena 11 500,-, rozumná dohoda možná, HAndreas@seznam.cz

Úprava ceny na 10 500,-, při rychlém jednání pošta na mne.

Prodám jeden z detektorů druhý pak "zatím" o:-) zůstane doma, tímto mě aspoň pomůžete v rozhodnutí.
První: Golden Mask GM4ProW, tři cívky 17cm+kryt ko, ale je tam, 23cm+kryt, 30cm+kryt, příslušenství - bezdrátová sluchátka WS107 menší oprava, ale funkční, kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka funkční, ale po opravě. Cena 11 000Kč.
Druhý: DeTech EDS +II, tři cívky 15cm+kryt, 23cm+kryt, 30cm+kryt, příslušenství - kryt jednotky a brašna (kufr). Napájení přesunuto pod loketní opěrku. Cena 11 800Kč. U obou detektorů preferuji osobní předání Mělník, Stará Boleslav, Praha 9 nebo někde po cestě z důvodu předvedení. Oba detektory jsou už po záruce. Veškerou komunikaci prosím přes obálku (SZ) ať to tu neplevelíme ;-)

Doma zůstává DeTech.
Čekám na platby za GM4ProW s cívkou 17cm a 23cm a solo za cívku 30cm ta poputuje jinému zájemci ;-) Nakonec se vše řeší poštou.
Děkuji LP za prostor o:-)

Dobrý den,nemá tu někdo nevyužívaný BH Platinum nebo Teknetics Eurotek pro 11DD pro který již není využití a jen leží doma? A na prodej za 4500 kč. Prosím psát sz

Prodám Tesoro Cortés starý cca 5 měsíců,faktura , záruka,moc nechozený. Cena 13000 v případě osobního předání předvedu a 500 sleva.

Ahoj mel bych zajem jen musim prodat Minelab xteru505 takze kdyz jeste bude tak beru 100pro Tom


Prodám Tejon + Ultimate 33 + kryt jednotky. Tejon v bezvadném stavu , kryt sondy chybí, sonda poškrábaná zespodu ale funguje, nezlobí. 2 r. starý, tak že ještě 1 r. v zaruce!
Cena 11t.

Ahoj, prodám Tesoro silver uMax se základní cívkou sporadicky chozenej přítelkyní. Záruka už asi není, ale je v luxusním stavu. Kupovaný v Ústí u Zipsyho.
Cena 5000,- dále možno přidat cívku ultimate33 za 2000,-
Pro zájemce foto zašlu ;-)

Ahoj, prodam Noktu Relic, este cca rok v zaruce v dobrym stavu, 2 civky, chozena jen s ochranym krytem. dyztak zde do zprav, tady bych si toho nemusel vsimnout. cena okolo 15k (praha vychod-kolín-kutná hora)

Prodám tesoro tejon se dvěmi cívkami - základní koncentrikou a cívkou widescan 25 cm, kryt proti dešti. Detektor v 100% stavu, dodělané ovládání hlasitosti. Přidám nefunkční cívku detech ultimate s vyrvaným kabelem. Cena 9000.
clansman74@seznam.cz

Tak jsem se malinko unáhlil :-(
Tímto inzerát obnovuji a malinko upravuji. Cívka 30cm pro GM už není k prodeji. Byla domluvena zvlášť a také už odeslána a zbytek GM4 jaksi další zájemce dnes odřekl :-(
Tímto prodám jeden z detektorů druhý pak "zatím" o:-) zůstane doma, tímto mě aspoň pomůžete v rozhodnutí.

První: Golden Mask GM4ProW, dvě cívky 17cm+kryt ko, ale je tam drží pomocí pásek, 23cm+kryt, bezdrátová sluchátka WS107 (menší oprava, ale funkční), kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka funkční, ale po opravě špatný kontakt. Cena 9 000Kč.

Druhý: DeTech EDS +II, tři cívky 15cm+kryt, 23cm+kryt, 30cm+kryt, kryt jednotky a brašna (kufr). Napájení přesunuto pod loketní opěrku. Cena 11 500Kč.

U obou detektorů preferuji osobní předání Mělník, Stará Boleslav, Praha 9 nebo někde po cestě z důvodu předvedení. Pošta na domluvě. Oba detektory jsou už po záruce.
Jo a také se nebráním výměně za GM5+ 8-)

Veškerou komunikaci prosím přes obálku (SZ) ať to tu neplevelíme ;-)

Sleva 500Kč u každého ;-)
Čiže GM4ProW za 8500Kč
DeTech EDS +II za 11000kč.

Pro ty co psali o slevu na GM, tak aby to bylo spravedlivé i pro nesmlouvající zájemce. Osobní předání 8000kč a v případě jen jedné cívky, dle vašeho výběru 7500kč.

Menší úprava nabídky ;-)

Golden Mask GM4ProW, s cívkou 17cm, bezdrátová sluchátka WS107, kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka. Cena 6900Kč.

Golden Mask GM4ProW s cívkou 23cm+kryt, bezdrátová sluchátka WS107, kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka. Cena 7500Kč.

Golden Mask GM4ProW, dvě cívky 17cm a 23cm+kryt, bezdrátová sluchátka WS107, kryt jednotky a bateriového boxu, nabíječka. Cena 7900Kč.

Ceny při osobním předání, případná pošta na domluvě.

Případné foto zde:
https://elektro.bazos.cz/inzerat/80846196/Golden-Mask-GM4ProW-9.php

DeTech zůstává doma. Zájemci jen dva a nemají to potřebné, což jsou peníze :-/

O GM ze začátku celkem velký zájem, ale nakonec se prodala jen 30cm sonda :-( Tak dávám slevičku 100kč, popřípadě hrňte přes SZ (obálku) nabídky ;-)

Tak poslední úprava ceny za GM4 a vše co je k ní psáno při předání osobně cena 7000Kč. Když bude vyžadováno poslat poštou, tak plus pošta. Možná výměna jen za Detech EDS Reacher 28kHz. Některé zájemce opravdu nechápu :-/

A zájemci o Detecha EDS+II, když by už naspořili, tak ať se ozvou. Ale stále platí, že jeden detektor zůstane doma.
Popřípadě výměna možná za ??? nejlépe GM5+ o:-)

GM prodán. LP díky za prostor.

Zdravím.Nabízím Minelab -E Trac . Super stav,velmi málo chozený , není čas� cena 21.500 kč.... :,-( Kontakt. Njord@centrum.cz

Koupím cívku 28d na XP DEUS. Popřípadě vyměním za 28x34ku.
Kontakt: uca009@seznam.cz

Prodám x-terku 505 (nevhodný dárek), koupená v Jílovým, chozena cca 10hod. V záruce do 07.2019
Cena 8000kč. při rychlém jednání sleva... mail: nahlouposti82@seznam.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru