Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Kupim minelab go find 20,40,60. ;-)

Ahoj koupil bych detektor Minelab E-Trac. Můj mail krauken@seznam.cz

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/80159358/Minelab-E-trac.php

Preferuje osobní převzetí, to je pěkná dálka. Ale děkuji

Detektor jsem už koupil děkuji všem

Gratulujem! :-)

Ahoj prodám detektor Garrett ace 150 měsíc starý takže v záruce + přidám sondu detech S.E.F 38x30 cm starou cca 2 týdny. Cena 4000 kč. Důvod kupoval jsem tento detík na začátek protože jsem nevěděl jestli mě to bude bavit,ale baví takže přecházím na výkonější. :-)

Prodam sluchátka Gray Ghost original jako nove cenu nabidnete
Dohledavacku Garrett použitou v dobrem stavu 1500
Detektor Minelab E Track 4 roky stary ve vybornem stavu malo chozeny.

Prodám detektor Nokta Fors Relic . Detektor je rok starý , koupený zde na Lovcích . Malá sonda je nechozená s větší jsem byl asi 15x , takže dobrý stav . Detektor + 2 sondy , kryt na jednotku, náhradní tyč a sluchátka a přidám ještě kopáč. Cena je 12 000 ,- kč . V případě zájmu pište do SZ

Ahoj prodám Minelab cívku pro CTX vodotěsná 17" × 13" (42x33 cm) eliptická Double-D ,zánovní ,za 7tis,foto pošlu

Koupím Minelab Pro Swing 45,za případné nabídky děkuji. ;-)

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/82523112/Minelab-Pro-Swing-45.php

Prodám dohledávačku minelab pro find-25, chodím cca 4x do měsíce , v zimě svátečněji. https://www.sbazar.cz/dr.pepr/detail/26526614-detektor-kovu-minelab-pro-find-25

minelab pro find-25 je prodaný

Mi-6 se mi líbila ale naskytla se TRX , na minelabku jsem čekal jak slépka na sopel ale vzhledově mě neoslovila i když funkcemi mě i překvapila.

Prodam detektor Minelab X-TERRA 505 v zaruce.Zakoupen u LP.Nemam cas na hledani.Byl jsem s nim jen petkrat.Cena 8500kc

Cus. Prodam Tejon +2 civky - Detech Ultimate 33cm a koncentrika 23x20. Obe civky s kryty.

Zdravím, jaká je představa o ceně?

Prodam detektor Minelab X-TERRA 505 v zaruce.Zakoupen u LP před 5 mesici.Takze super stav.Byl jsem s nim jen petkrat.Na civce kryt a kryt proti desti.Cena 8500kc.Rychle jednani sleva.

Prodám detektor kovů GM 4 pro zakoupen 31.8.2016. Detektor je osazen cívkou Mars Tiger. Baterky jsou vyměněny za silnější. Detektor má nachozeno asi 50 hodin. Jedná se o novou teleskopickou konstrukcí. Cena kolem 8 tis. Detektor je v dobrém stavu funkční. honzasverak@seznam.cz

Zdravím, koupím LP Zero.

Prodám nebo výměním S.Scope CS 2MX koupený na Lovci 5.4.2017 velmi málo používaný za digitalní detektor nejlépe v záruce. :-)

Prodám Tesoro golden umax, plně funkční ve výborněm stavu,k tomu manuál,krabice,kryt cívky,kryt jednotky,krytky na páčkách, prodám ho za 6900 kč nebo vyměním za nějaký digitál leons@centrum.cz

pří rychlém jednání bych něco slevil :-)

Prodám sondu 23 cm 2D pro Golden Mask 18 kHz. Našel jsem ji při předvánočním úklidu :-) Bulhara už jsem prodal. Je nová - nikdy nepoužitá. 1500Kč. kvakjir@centrum.cz

Dobrý den, měl bych vážný zájem.

Prodám detektor Nokta Fors Relic . Detektor je rok starý , koupený zde na Lovcích . Malá sonda je nechozená s větší jsem byl asi 15x , takže dobrý stav . Detektor + 2 sondy , kryt na jednotku, náhradní tyč a sluchátka a přidám ještě kopáč. Cena je 12 000 ,- kč . V případě zájmu pište do SZ

Prodam detektor Minelab X-TERRA 505 v zaruce.Zakoupen u LP před 5 mesici.Takze super stav.Byl jsem s nim jen petkrat.Na civce kryt a kryt proti desti.Cena 8000kc.Pridam i kopac.Rychle jednani sleva

detektor za 7000kc

tak stahuji nabidku :-/

Prodám detektor Nokta Fors Relic . Detektor je rok starý , koupený zde na Lovcích . Malá sonda je nechozená s větší jsem byl asi 15x , takže dobrý stav . Detektor + 2 sondy , kryt na jednotku, náhradní tyč a sluchátka a přidám ještě kopáč. Cena je 11 000 ,- kč . V případě zájmu pište do SZ

ahoj,
měl bych o detík zájem, jestli je ještě k mání....

Čus mám tu XP Deus 3.2 verze se sluchatky vyměním za jiný nak mi nesedl

Zdravím všechny, mám v plánu kupovat NOKTU IMPACT PRO, ale již nyní vím, že nevyužiji sondu 2D 19x10 s krytem. Pokud by měl někdo zájem, tak se jistě dohodneme ke spokojenosti obou. Sonda by tedy byla úplně nová, nechozená a s plnou zárukou.

Zdravím. Nabízím k prodeji detektor GM4PRO-W. K detektoru jsou 2 cívky: 30 2D Spider +23 2D , obě ve výborném stavu vč krytu. Cívka 30 je zhruba 1/2 roku málo chozená, cívka 23 byla použitá pouze jednou. K detektoru dále náleží originální příslušenství tzn: nabíječka, kryt boxu baterií a kryt ovladací skříňky, blok s bateriemi + náhradní blok, instruktážní CD. Detektor má pevnou konstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Cena 9900Kč

foto detektoru zde: https://viscaria.rajce.idnes.cz/GM4PRO_W/

Nabízím i možnost prodeje detektoru s jednou Vámi zvolenou cívkou + kompletní příslušenství za 8500Kč. ;-)

Možnost prodeje GM4PRO W s 23 2D cívkou za 8000Kč, dále s 30 2D cívkou za 8500Kč nebo se oběma cívkami za 9900Kč. Vše samozřejmě s kompletním příslušenstvím viz znění inzerátu výše.

REZERVOVÁNO.

PRODÁNO. Děkuji LP za prostor o:-)

Koupím Minelab Pro Swing 45,za případné nabídky děkuji. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru