Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Sleva na Kč 2000. ;-)

Prodám Garrett ace 400i úplně noví koupený 4.12.2017 je k tomu i z-link, cena 11000kč.tel.607949344

Ahoj, prodám dohledávačku Minelab PRO-FIND 25, chozenou na plážích na dvou dovolených na Corsice synátorem. Koupená na Lovci v 06/2015, jelikož hledání synátora nebaví, v podstatě nevyužitá a jako nová. Mohu poslat foto.

Cena 2800,- Kč i s dopravou

Tel: 775378270

Ahoj, prodám Garrett At Pro International (zakoupen 1.8.2016) a hloubkovou sondu s vysokou separací NEL Hunter (zakoupen 28.3.2017). Detektor je plně funkční, čistil jsem ho každý týden po vycházkách, takže i udržovaný v čistotě. K detektoru dodám: Základní cívku - (bez krytu) Sluchátka - Nepoužívaná, ležely ve skříni. Výukové CD od LP. Manuál k detektoru v CZ i EN. Detektor i cívka budou zabalené v originálních krabicích. Detektor i cívku prodávám jako celek! Všechny potřebné faktury dodám a budou v krabicích.

Cena 12 000 Kč + Poštovné
email:robertvavrik@seznam.cz
tel. 606249185

Napište, dodám fotky a info. 8-)

Ať to pípá.

PRODÁNO. Děkuji LP za prostor o:-)

dodatek: Prodáno GM4 PRO W.

Ahoj, prodám GM2 s cívkou 23cm 2D . Má už hodně za sebou, takže slabší aku, prošoupanej kryt cívky, odlomený kousek krabičky elektroniky. Již jsem tak koupil na Aukru... Nicméně detektor funkční. Nejlépe osobní předání. cena 1900kč
Dál bych prodal cívku 17cm 2D 18khz pro GM4 málo používaná... 600kč

tel. 608 978 249

Škoda že tak daleko koupil bych ho 8-)

Prodáno, díky za prostor.

Koupím cívku 30 2D Spider vč.krytu v dobrém stavu (nevyužitou)Díky za nabídky

Prodám tejona se základní koncentrikou a ultimatkou.
Cena 10000.- Kč.
clansman74@seznam.cz

Případně můžu prodat tejona s koncentrikou za 7500 a ultimatku za 2500

Sleva na 9.500.- kč

Neaktuální, inzerát stahuji.

Ahoj přátelé.Nemá někdo na prodej bezdrát z-lynk ;-)Za nabídku díky.

Prodám Tejon + Ultimate 33 + kryt jednotky + pulzní nabíječka+ 8 baterií 2500mah ( dobíjel pouze dvakrát). Tejon v bezvadném stavu , kryt sondy chybí, sonda poškrábaná zespodu ale funguje, nezlobí. 2 r. starý, tak že ještě 1 r. v zaruce! Paragon jsem našel.
Přidám dohledávánčku Mars MD která má za sebou hodně. Pouze vibrace. Dohledáva vpohode.
Cena 11 za všechno. Osobní předání v Praze.

Ahoj. Je tu nekto najlepsie zo zapadneho slovenska pripadne z moravy co ma na predaj nejaky detektor pre zaciatocnika ? Hladam nieco do 250€ 6000 kč .

Prodám detektor kovů GM 4 pro zakoupen 31.8.2016. Detektor je osazen cívkou Mars Tiger. Baterky jsou vyměněny za silnější. Detektor má nachozeno asi 50 hodin. Jedná se o novou teleskopickou konstrukcí. Cena kolem 7 tis. Detektor je v dobrém stavu funkční. honzasverak@seznam.cz

Prodám:

1) detektor X-Terra 505 + 2D cívka 7,5 kHz s krytem; vč. příslušenství, stav velmi zachovalý, koupeno na LP před 2 lety, důvod prodeje - pořizuji Equinox.
www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/minelab-x-terra-505-309
Cena 7.000,- Kč

2) cívka Nel Tornado pro Minelab X-Terra 3F - 3 kHz, 7,5 kHz, 18,75 kHz s krytem; stav jako nová, koupeno na LP před 1 rokem
www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/civka-nel-tornado-pro-minelab-x-terra-3f-1474
Cena 3.000,- Kč

Dám přednost prodeji 1+2) společně, cena 9.000,- Kč.

to alx: měl bych docela zájem o celý komplet, ale chtělo by to nějaké fotky.
Můj mail: esjarda@seznam.cz

Je to ještě aktuální?

to deekey: Momentálně posílám fotky to Espo, uvidíme jak se rozhodne..

PRODÁNO

Prodám TEJONA se dvěmi cívkami, základní koncentrickou 23x20 cm a hloubkovou DETECH S.E.F. Ultimate 33 cm. Obě cívky s kryty. Detektor je po servise zde na Lovci pokladů, kdy byl vyčištěn a byla na něm provedena celková kontrola, abych měl jistotu, že prodávám zboží, které je 100% v pořádku. Fakturu za tento servis můžu přiložit.
Preferuji osobní předání, kdy detektor rád předvedu a ukážu ovládání, ale samozřejmě pošlu po dohodě i poštou. Případní zájemci pište mi raději na email, tady nebývám tak často, jako na mejlu.
cena: 10.000.- kč
clansman74@seznam.cz

Můžu prodat tejona s koncentrikou za 7500 a ultimatku za 2500.

Neaktuální, dík LP za prostor.

Prodám GM 4 PRO bez W...stáří cca 5 let,málo používaný ...nebyl moc čas a to je i důvod prodeje
Cívka 25 cm nabíječka a kryty proti dešti
Preferuji osobní odběr,jsem z Hlučína
V případě zájmu napište sms nebo zavolejte 728 636 773
Dík

Prodám výtečný detektor kovů X-Terra 705 s velkou hloubkovou cívkou Nel STORM 18,75 KHz. Detektor nese známky častého používání,jiz neni v zaruce,avšak je 100% FUNKČNÍ! přidám originální krabici a návod.Za půl roku jsem s ní dal půl tisíce mincí a nedal bych tuhle černou Ďáblici z ruky nebýt nového Minelab Equinox 800.Při serioznim a rychlém jednaní jsem ochoten slevit.Preferuji osobni převzeti,ale jsem ochoten i poslat na dobirku.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83586579/Minelab-X-Terra-705.php

Měl bych zájem koupit velkou cívku na CTXko , piště SZ , díky 8-)

Zdravím.Prodám cívky Coiltek na E-trac,Safari,Qatro,Explorer.10x5 goldhunting,10x5 treasureseeker,15 treasureseeker all terrain.Cena 2500,2500,3000.Jsou téměř nechozené.15 nová.Tel 774810282.Blatná.Dík za prostor. :-)

Smím se zeptat jakej je důvod prodeje? Budu doplňovat flotilu cívek na e-tracu a o coilteku jsem přemýšlel. Nejsem potencionální kupec. Cívky si rád kupuju vždy nové. Díky za info.

Zdravím.Mám dva detektory a E-trac jsem prodal a kupující nechtěl cívky.Cívky Coiltec jsou podle mého názoru lepší než Minelab.Prodávám z důvodu stáří 69,a bolí rameno,zdravotní důvody. :-)

Ahoj díky za reakci.
Ještě bych se chtěl zeptat jestli ta cívka "15 treasureseeker all terrain" přidává na dosahu oproti základní 11" minelab, a jestli neztrácí citlivost na drobný stříbrný mince?

Zdravím.Cívky Coiltec jsou podle mého názoru lepší než originál,jsou při maximální citlivosti stabilní.Nedám na ně dopustit.Co se týče 15 cívky,originál je 11.15 přidá 20-30 %.Citlivost je stejná. :-)

Omlouvám se že ti takhle spamuju inzerát.
Ještě bych se chtěl zeptat zda jsi neskoušel i cívku S.E.F ULTIMATE 33cm.
A pokud ano, tak která se ti zdále hlubší, citlivější a na prozvuky vyrovnanější?
coiltek WOT 37 nebo S.E.F ULTIMATE 33cm?

Zdravím.Ultimátku jsem neměl,ale měl jsem Sef 18x15? a byla výborná.Čím větší tím lepší,ale Coiltec je jednička. :-)Do nového roku Všem to nejlepší,hlavně zdraví. :-)

Sonda 10x5 treasureseeker prodaná.Zdravím.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru