Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Tu X-terru 705 s nel Storm cívkou dam za 13 000 a mozna mene...
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83586579/Minelab-X-Terra-705.php

Zdravím.Prodám cívku Coiltec 14x9 pro CTX i se spodní tyčí.2x na poli.Cena8000.tel 774810282 Blatná.Zdravím. :-)

Prodám Tesoro Tejon + bezdrátová sluchátka TDK + dohledávačku vibra probe 580 + kryt proti dešti a kryt sondy, sluchátka a dohledávačka jsou jako nové. Cena dohodou. mosqito.k@email.cz

x terra+nel storm+kryt proti desti 3 roky stara 12 000 a mozna mene

Zdravím rád bych prodal x terru 305 s novou sondou 2D. Jen sonda která je ještě v záruce mě stála 4300 zarucak mám ale detik je taky v záruce bohužel od něj již papír nemám prodávám za 8500 tak jestli někdo chce ať pisne na můj mail:pinkosisko@email.cz

Zdravím rád bych prodal x terru 305 s novou sondou 2D 18.5kh a dá se nastavit i na menší rozhraní tato sonda která je ještě v záruce mě stála 4300 zarucak mám ale detik je taky v záruce bohužel od něj již papír nemám prodávám za 8500 tak jestli někdo chce ať pisne na můj mail:pinkosisko@email.cz

Mám tu navíc jednu dohledávačku Nokta s těma oranžovejma koncema,byla 2x venku takže jako nová,jestli se někomu hodí za 2000 je jeho :-D Jen osobní předání takže asi pro Pražáky a lidi co si přijedou ;-) pište do obálky

Mám zájem,písnul jsem ti do sz

Omluva, nepatří to sem, ale nemá někdo k prodeji repliku služebního odznaku GESTAPA pro sběratelské účely? Díky moc

lotto2005@volny.cz

Zdarec,kdyby měl někdo zájem tak je k mání nevyužitej C.SCOPE CS1MX :-)
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83816684/DETEKTOR-KOVU-CScope-CS1MX.php

Nová cena
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83891555/DETEKTOR-KOVU-CScope-CS1MX.php

Zdravim, neprodavate nebo nemate nekdo v planu prodavat GM 4 WD (s 30cm civkou idealne)? :-)

Ahoj dal jsem do inzerce svůj E-TRAC ,je v pořádku a hledá perfektně - prodávám ho protože nemůžu chodit hledat a příští rok to také nebude lepší tak dám pauzu a pak se uvidí. Takhle mi akorát leží ve skříni. :-( https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83839332/Detektor-kovu-Minelab-E-TRAC.php
Kdyby měl někdo zájem tak link je v textu a nebo SZ. Cena tady 20tis

Tak trakař prodán ahoj

Koupim sondu NEL Tornado aspon 2F na XTerru. Nebo prodam prakticky novou XTerru 505. Zaruka do 9/2019.
Hanz5@seznam.cz

Prodám novou baterku na GPX , koupená 19.12.2017 , dvakrát nabitá , faktura , záruka . Cena : 7 000,- Kč

Prodám dohledávačku Nokta RS Pinpointer. Novější s tlačítkovým vypínačem a pouzdrem na opasek. V záruce do 12/2018.
Cena 2 000 včetně poštovného.Koupená na LP.Fakturu přiložím.

Zdravím , prodám Tesoro Golden uMax se standartní cívkou , vše plně funkční , je ve velice pěkném stavu , celkem málo chozený . Detektor je již bez záruky a bez krabice. cena 6000 . janceman@seznam.cz

Prodáno

Zdravím někdo dohledavačku Nokta poitner New nebo Makro poitner za rozumnou cenu díky za nabídky

mam makro...napiš mi zprávu kolimby jsi dal??

Prodám Fischer F75 ještě by měl být v záruce.Stav je opravdu luxusní.Kryt proti dešti na mechaniku i bateriový blok,kryt cívky,original krabici a manual. Nabídky pište do zpráv,děkuji.

Prodáno,díky lp za prostor

Prodám Garrett ACE 250, základní sonda s krytem, sluchátka Garrett TreasureSound, kryt elektroniky, výukové DVD, skládací rýček - vše kupované 12/2015 na LP, + sondu Detech S.E.F. Ultimate 33 cm
s krytem. Stav - velmi zachovalý. Původní cena 11.200,-, prodám za 5.000,-.

Prodáno

prodam bounty hunter langer pro+ kryt civky + sluchatka+dohledavacka ta nej obic stala 1200kc vse jak nove ale us bez zaruky cena 6000 dale prodam gm 4 velka civka pluc boticka stav perfektni ale bez zaruky cena 6000 a dale prodam x teru 705 2x zakladni civka +dohledavacka macro pointer vse jak nove ale us bes zaruky cena 13 000 vsecky jsem chodil s klukem manzelkou celkove asi 25x vic ne nebo nejaka dohoda nejlepe osobni odber ale poste se nebranim po zapaceni postovneho :-)

Mám zájem - více přes zprávy popř.mailem.

Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm pro Minelab FBS Sonda je určená pro detektory kovů Minelab Quattro, Safari, Explorer (všechny generace) a E-Trac ( Etrac ). Sonda je funkční, má opravovaný kabel (profi u Lovce pokladů, kde byla i zakoupena), kabel je o pár cm kratší, proto prodávám, vzhledem k tomu, že mám prodlouženou tyč. Velmi stabilní sonda s výraznějším hloubkovým dosahem. Cena 1700 Kč. Preferuji osobně Praha, případně poštou.

Prodám dohledávačku Notka pointer NEW , kupovaná zde na lovci 16.2.2016 , tudiz jeste chvilku v zaruce ale jinak ve 100% stavu , pište do SZ

Prodáno , děkuji LP za prostor 8-)

Prodám nový nepoužitý obal na detektor Tesoro , stejny co se prodava zde na lovcich ( hnědý ) vhodný i pro detektory jiných značek . cena 500

Vymením cievku na golden mask 18kHz .Ja mám spider 30 a spider 23.Najlepšie za 26x23 2d ďakujem. Viac info a foto cez spravy

Prodám civku Nel Thunder pro Minelab FBS 37x26 cm (E-Trac, Safari, Explorer a Quattro) , cívka je kupovaná zde na lovci 15.5.2017 (tudíž ještě dost dlouho s plnou zárukou , fakturu mám) , v terénu byla pouze 2x , nabídky do SZ

Prodáno :)

Prodám Golden Mask 4 , již pozáruce avšak plně funkční ve 100% stavu , je komplet se dvěmi cívkami a to 30 Spider a 2D 26x23 18kHz , málo chozený (jako záložní detektor ale většinu času odpočíval v rohu) , nabídky do SZ

Prodáno , děkuji LP za prostor.

Prodám xterru-305 chozená dvakrát dohromady 7 hodin, příslušenství Kryt sondy, kryt boxu elektroniky, tričko Minelab Club, instruktážní DVD, zakoupeno 11.10.2017 v připadě zájmu pište SZ a domluvíme se případně pošlu foto na email. Sem ochotný prodat i Nabíječka na baterie U421 + 4x AA GP ReCyko+ Pro 2000 mAh USB zakoupeno společně s detíkem. Vše koupeno zde.

Čau, nabízím svojí terku 705 se základní cívkou. Koupena 6/2017 za původních 17000. Představoval bych si alespoň za 10000 detektor naprosto v pořádku. Důvod prodeje uprgrade za silnější stroj. Pište do zpráv, osobní předání Praha nebo i pošlu mrcasu zdar ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru