Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Zdravím,koupím detík mezi 13 000-16 000 nabídky mi pište do zpráv,díky =)

neaktualni

neaktualni

Prodám Impacta v plné výbavě (malá cívka, nová sluchátka, taška,...) Kupovaný zde. Půl roku starý detík. Předvedu. Osobní předání Praha a od Prahy na západ. Cena dohodou.

Zdravim koupim Terku 705 s civkou NEL HUNTER 3F nelenoši někomu ve skřini :-) :-) informace na 65lada@seznam.cz nebo do sprav

koupim detik mezi 15 000-18 000.nabídky do zprav

neaktualni

Zdarec mrcacnici,prodám cívku MARS-Tiger v dobrém stavu,pár ťukanců,ale nijak nebrání provozu,praská nikde není,za stav ručím,cena 2800kč při rychlém jednání nechám za 2500kč pište do SZ. ať to pípá 8-)

...mrcacnici..was ist das?Rumunština? ;-) ;-)

Dodatek je to na GM a Zero

Ich bin Czech :-D

Sory to nepatřilo sem

Prodám Tejon + Ultimate 33 + dohledávačka Mars MD
+ kryt jednotky + nabíječka + 8 baterií 2500mah nove(dobíjel 4-krát)
+ dobíjecí 9v baterie. Tejon v bezvadném stavu, 2,5 r. starý,
tak že ještě 1 r. v zaruce! Paragon jsem našel.
Kryt sondy chybí, sonda poškrábaná zespodu ale funguje, nezlobí. Přidám dohledávánčku Mars MD
která má za sebou hodně. Pouze vibrace. Dohledáva vpohode.
Cena 11t. za vše. Osobní předání nejlépe v Praze.

Zdravím všechny ;-)....měl bych zájem o koupi funkční dohledávačky. Pokud někdo má nějakou k prodeji, uveďte prosím značku a vámi požadovanou cenu do SZ . Díky

Prodám sondu Minelab 2D 18,75 Khz 26 cm...vice do SZ nebo mail Lumtac@seznam.cz

Neválí se někomu doma tato cívka 22,5cm nebo27cm XP Gold maxx power koupím,

Koukni na bazoš.cz

Máš odkaz ? ted jsem se koukal a není tam nic.

Mě se 27 doma válí ;-)

cívka na xp gold maxx pover 18 khz a je plně funkční

Půl roku stará a naprosto funkční.

Do světa by šla jen z důvodu že jsem osadil ultimátku a pokukuju ještě po malý koncentrice.

Taky mám ultimátku a sháním něco menšího do lesa radši bych bral tu menší 22.5 ale zatím se my nikdo neozval tuhle jsem nikdy neměl co by stála .

Já taky koukal a nic na XP,ale jednou za čas se tam něco objeví.

Prodám velmi zachovalý (téměř nepoužívaný) detektor kovu C.SCOPE 990XD v původním balení, včetně originál manuálu, můžu přidat i sluchátka. 5.999,-Kč O ceně je možno jednat.
Osobní převzetí preferuji, můžu dovézt po větší části Čech-dohoda. Foto pošlu na email.
lebeda.lubos@seznam.cz

prodáno

Zdravím, neprodává nekdo LP ZERO 30.? Kdyby něco tu je moje číslo. 774237724, stačí napsat sms nebo prozvonit, a volám hned zpět..

Zdravim nevymenil by nekdo Gm4pro wd 12 nebo gm5 za x terru 705 s 18,75kHz od nel.

cívka :-D

Koupím Dohledavacku Nokia pointer New , nechcete se někdo zbavit ? Díky

Nokta �

neaktuální

Čau,už jsi koupil? Mám doma jednu kterou chci poslat dál ať ji Němčákům doma ve skříni.

jo , už jsem koupil , dík za nabídku

A kolik by jste za ni chtěl

Mám doma úpně nová sluchátka Minelab UR-30 , Nikdy nepoužita , jelikož byly součástí detektoru tak nemohu dát záruku . Kdyby měl někdo zájem tak pište nabídky do zpráv , nebráním se i nějaké výměně + můj nebo váš doplatek . Například kdyby se někdo chtěl zbavit nějaké cívky ( Pouze minelab FBS ) záleží na domluvě . Díky

Nebo sluchátka prodám za 1000 , mohu dát kopii zaručního listu k detektoru , ten je do 03/2019

Sluchátka jsou už prodaná , děkuji Lovci za prostor . ;-)

Ahoj, pokud jsou sluchátka UR-30 za litr volný, měl bych zájem. Díky Tomáš, Znojmo

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru