Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Na predaj 2 ročný zachovalý Minelab E-trac v základnej výbave. Cena 580,-eur. Viac info: http://detektory-kovov.sk/bazar--minelab-e-trac_763.html

E-TRAC za 580E na uvedeném linku není - pouze stránky zabývající se prodejem detektorů.
Děláš si tady reklamu na firmu?

Dobrý deň, detektor je už predaný, preto ten link už nefunguje.

To je trapas. Příště se radši podívej do kontaktů 8-)

Když je detektor prodán tak je vhodné to napsat pod zprávu - teď už je to v pořádku.

Vyměním cívku Nel Thunder pro minelab FBS za nějakou od Coilteku nebo za Ultimatku , možná i jinou taky FBS . Nel Thunder je párkrát použita , dá se říct ze je nová , je ještě cca rok a 4 měsíce v záruce , popřípadě ji prodam za 3500 .

Ultimatku už mám , tak vyměním nejlépe za WSS 38x20 , nebo Coiltek WOT , nebo Coiltek Joey , Tyhle jsou mé favoritky , pokud máte ale jinou a chtěl by ji někdo vyměnit za NEL Thunder tak napište a třeba se domluvíme díky za nabídky

zdarec nema nekdo slusnou dohledavacku za rozumnej peniz diky :-)

!!! Upozornění !!! na podvodný inzerát na sba_aru(dnes byl vymazán)
Znění inzerátu: Detektor kovů CScope R1 Prodám Detektor kovů CScope R1.Znojmo.
Lákavá cena 5580,-.
Podmínkou platba předem na účet,dotyčný mě prodal detektor včera,dnes kontaktováno znovu,pouze pod jiným e-mailem a detektor je stále k prodeji!
Pozor na to! detaily mohu zdělit do sz. ;-)

na ten inzerát jsem psal,přišel email že paní je policistka a že mi dá kontakt na syna který to vyřídí,připadlo mi že to nějak smrdí tak jsem se na to vykašlal,a vydim že jsem udělal dobře,dík za upozornění :-)

Přišel jsem o možnost používat Zero, tak sháním nějaký bazarový kousek na občasné hledání párkrát do roka. Nějaký nižší model Viking, Garrett, C-Scope, Tesoro. V podstatě je to asi jedno. Záleží na nabídce. Na "protiučet" mohu dát dohledávačku Nokta RS Pinpointer. Kupovaná 2014. Je k ní krabička, manuál. Opaskové pouzdro už nenajdu. V tererénu byla párkrát. Nějak jsem si na ní nezvykl, takže jí stejně nepoužívám. Můj doplatek možný. Čím méně tím lépe :-)

Dohledávačku Nokta RS Pinpointer případně prodám.

zdarec schanim nejakou pro kluka za rozumnej peniz stratil ji jde dobirka jaka je cena diky :-)

Prodám Tesoro Lobo Super Traq. 4.5 roku starý. Dva roky nepoužívaný. Vše plně funkční. Přidám sluchátka Garrett. Foto zašlu na mail. Cena 10tis.

Prodáno

Ahoj , jo ještě je mám

Prodám Minelab X-terra 705 + sondy Minelab 10,5" 7,5 kHz, Minelab 10x5" 18kHz, Mars Tiger 2F 7,5 + 18 kHz. Mám ji z druhé ruky, cca 2 roky bezchybně funguje. 11000,- za vše.

Ok, sleva na 10000, -

Sonda Mars by byla na prodej samostatně?

Zdravím, rád bych prodal jako celek, momentálně řeším zájemce, kdyby nekoupil, ozvu se.

Zamluveno do soboty.

Prodáno. Děkuji LP za prostor.

Prodám Nokta fors core do 1.4 2018 v záruce. Vše plně funkční. Prodávám z důvodu přechodu na Minelab egvinox. V případě zájmu pište nebo volejte na tel.739079216.
Fotky mohu poslat na email.Cena 9500kč. Pavel Machek.

zdarec vymenim gm4 ne gm4pro za nejaky digital je v top stavu moc nechozen kluk chce displej tak pokud nekdo bude chtit tak je k mani diky ;-)

tata mam land rangera pro...mozna by i trochu doplatil,jinak super lehounkej detik a perfektne bere agcka,ale dosah nic moc podle me.(i kdyz ja to vztahuju na svuj detik takze pro hledace co nechodi kazdy den asi dobrý)

Už jsem delší dobu nic neprodal 8-) Tímto nabízím C.Scope CS6MXi koupeno 12/2011, v 8/2017 byl proveden na LP preventivní servis, vše OK, kryt proti dešti, sonda zánovní 29x20 cm. Předěláno napájení na 10x dobíjecí baterie. Měl jsem lepší pocit při hledání :-) Není ale problém vrátit zpět. Cena řekněme 6999Kč. Preferuji předání osobně Mělník, Praha 9, Stará Boleslav. Případné poště se nebráním vše je o domluvě. Více přes obálku (SZ)

Byl dotaz na možnou výměnu. Ano, ani té se nebráním, asi nejradši bych ale vyměnil za Detech EDS Reacher 28kHz. Ale zkuste nabídnou. 8-) Více přes obálku (SZ)

Vypadá to, že zůstane doma. Když to klapne budu řádit s velkou cívkou ;-) Jen jsem vlastně i překvapen dá se říci nezájmem o tento supr stroj :,-(

Tak velká cívka je na cestě. Tímto detík zatím zůstává doma. LP díky za prostor o:-)

Prodáno, děkuji za prostor LP.

Prodám Minelab Safari, základní cívka + hloubková NEL 38cm, + dohledávačka Minelab Pro find 25. Cena 16 tis.

Prodám detektor Fisher F22 v záruce za 6 900Kč. Recenze na www.detektory.cz. Osobní odběr.

Ahoj hledači,prodávám svůj Garrett 300i ,téměř nepoužity - 3x v terenu (16h zapnuty)zakoupeny 7/2017 , Cena 7500kč, při rychlém jednání sleva.Duvod prodeje - Po 3 letech garrettovaní chci změnu.

Prodám dohledávačku Nokta RS Pinpointer v záruce do 12/2018.

Cena prosím?

1 900 vcetne postovneho

prodám sondu Nel Thunder pro minelab FBS , jako nová , 15 měsíců záruka , krabice faktura . cena 3500 .

Zdravím. Pokud by se dalo domluvit na 3000 beru hned.

asi ano , ale + pošta

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru