Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Viděl bych ji někde kolem 2 tisíc

Ale mám zatím rozjednaneho jednoho kupce,jen mu k tomu musím dohledat fakturu.

Kdyby ji nevzal, napiš.

Jj,dal bych ti hned vědět. ;-)

Prodám detektor LP Zero WS 30 + Dohledávací detektor kovů Nokta Pointer NEW. Vše kupováno v dubnu 2017. Venku asi 5x ....Nějak není čas a je škoda aby se na to prášilo.. Vše v pořádku a plně funkční... Cena komplet 9000,- Jednotlivě Zero 8000,- a Nokta 2000,-
razoo@seznam.cz

Ahoj měl bych zájem o dohledavacku :-)

predam velku Cievku Minelab CTX 17 17'' x 13'' (42x33 cm) nova, a tiez WM10 na CTX... ak by mal niekto zaujem poslem cenu.

Kamarád by chtěl zkusit rýžování, ale nechce investovat do pokusu za úplně nové nářadí. Tak mě požádal, abych se tu zdejších borců optal, jestli někomu doma neleží rýžovací pánev nebo i celá sada za rozumný peníz. Děkuji za případnou odpověď do sz ;-)

Prodám BH Quick Draw Pro, po záruce ale stav perfektní, syna to nebaví, venku asi 10x, cena 3700,-

Prodám gofind 60. Mladýho to moc nebere a někomu ještě poslouží. Stav je slušný. Tyče nevržou, zámky drží. Za 3000 je tvuj.

Ahoj. Měl bych o něho zájem. Pro mého mladýho by to na začátek stačilo. Když tak můj email je kometa.hc@seznam.cz. mirinek

máš mejlíka

CHudak ten na tom musi byt hodne spatne https://ostatni.bazos.cz/inzerat/85697062/Prodam-ruzne-predmety-nalezene-detektorem-kovu.php

Prodam rok stary detik XP GoldMaxx Power V4 https://ostatni.bazos.cz/inzerat/85764231/Xp-Goldmaxx-Power-V4.php

Tak je zajímavé, že úplně stejné fotky má i jistý anglický prodejce na ebayi. Ten ovšem píše, že detektor je starý minimálně 5 let. Kdyby byl starý jeden rok, tak je u něho už určitě teleskopická konstrukce. :-( :-( :-(

Ja mam doma svuj. Jen jsem nemohl dodat sve fotky nejsem v cr tak prozatim tyhle

Mám na DC bazaru skoro nejetou GM pětku s dvěma sondama, a velkou sondu na cétéix. Nechá se jednat o ceně, je tam kontakt.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/85784101/Makro-Racer-2-Novy-bez-zaruky.php

Sonda Mars Tiger pro GM4 / LP Zero pouze otestovana

Sondu jsem koupil k detektoru GM4, byla v terenu celkem 5x, z toho 2x na zahrade na testy :-) Oproti standartni sonde 12"x10", lepe separuje a ma vestsi dosah a je mene rusena.

2 500,-

Jo je v zaruce do 30.3.2018 ;-)

Prodán Cscope 6mxi super stav se sluchátky .....

Koupim MI-6 dohledavačku nemá někdo na prodej?

prodám minelab go find 40, koupen v listopadu, 7,8kHz, 25cm sonda, cena dohodou.

Cus je volny a cena pisni mi do zpravy

Prodám cívky bílé pracují na frekvenci 14 kHz. Jsou určené pro všechny detektory kovů řady EDS (EDS Plus I / II, EDS Winner I / II, EDS Reacher 14 kHz). K prodeji Detech DD 6×6″ (15cm) za 1550Kč a Detech SEF Pro 12×12″ (30cm) za 2150Kč. Obě spolu za 3350Kč. Více info a případné foto přes ZS (obálku)

Úprava ceny, za obě cívky bych rád 3000kč plus případná pošta. 8-)

Tak cívka 12x12" zabalená a čeká na odeslání po připsání penízků na účet. Tímto k prodeji už jen malá 6x6" za cenu 1450Kč včetně případné pošty. Preferuji osobní předání Praha - Mělník -
Stará Boleslav nebo někde po trase..

Na prodej už jen malá 6x6" za cenu 1350Kč včetně případné pošty. Preferuji osobní předání Praha - Mělník - Stará Boleslav nebo někde po trase. Více info a případné foto přes ZS (obálku)

Tak za 1100Kč plus případná pošta? 8-) ;-)

Prodáno, tímto děkuji LP za prostor o:-) ;-)

Prodám Garrett ace400 , koupený v prosinci 2017 ..
je úplně nový vyzkoušený pouze v parku , kupovali sme ho moc narychlo a potřebujeme jiný detektor.... proto by jsem ho prodal za 7000 kč.

Nabízím tchánův stoj Tesoro Tejon s civkou spider 9x8. Po servisní kontrole v LP (vše OK). 9500,-.
Dále cívku Detech Ultimate 33cm,už něco odsloužila, opticky vidno, ale plně funkční -1700,-. Pište mi SZ. Fotky mám. D.

Prodáno

Prodám cívky pro Minelab Quattro, Safari, Explorer (všechny generace) a E-Trac , Nel Thunder použitou cca 5x , záruka do 05/19 , a civku Minelab FBS 11" 2D , použitou 1x ta byla součásti detektoru záruka do 03/19 dal by jsem kopii záručáku pro případ reklamace .cena za ks 3000.

civka minelab je prodaná

Nabízím dohledávačku Whites Bullseye II
800,- i s poštou.

Prodáno ☺

Zdravím.Prodám cívky Coiltek Wot 15"3000kč,10"x5" Joey 2500,10"x5" treasureseeker 2500kč.Wot nová,další asi 20 hodin.774810282. :-)

Na E-trac.Zdravím. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru