Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Kdyby se náhodou někomu doma válel nevyužitej Go-Find 20,40,60 tak bych ho za rozumnou cenu koupil ;-) piště do zpráv

sonda je par krat pouzita v perfektnom stave žiadne ulomenia ani poškodenia použitá sporadicky. Cena 9000Kč.

Zdravím. Prodam cívku 28 Cm pro xp DEUS se spodní tyče , je nová, záruka 5 let. Kupoval jsem cívku 2 týdny spatky, prodavam kvůli přechodu na cívku x35. Cena 5500 Kč plus poštovné. Pište do správ.

Prodám detektor kovu minelab e-trac, detektor je v záruce. Se základní cívkou, Cena 19 000, moznost po domluve predat v Breclave nebo v Brne. Vice info: mattee@centrum.cz

Lidičky, rád bych koupil nějakou dohledávačku z druhé ruky... nějakou lepší (myšleno vodotěsnou) a se záručákem. :-)

A zároveň - mám na prodej Teknetics Eurotek Pro (SET), tj. samotnej detík s cívkou, kryt na displej, kryt cívky, dohledávačka Bounty Hunter. Cena: 4 500 Kč.

Ideálně pak severozápadní Čechy (Teplice, Žatec, Most, Louny), přijel bych se na ní podívat a odzkoušet. Pište na L.Hamouz@seznam.cz - nebo tady do zpráv, jak chcete. :-)

Prodám detektor kovů Makro Racer 2. Záruka do 15.11.2018 u regton.com. Detektor minimálně používán, je jak nový. K detektoru přidám kryt na podloketní jednotku a sluchátka Philips. Na displeji je ještě ochranná fólie od výrobce. 10500 Kč

Prodáno.

Zdravím. Prodam cívku 28 Cm pro xp DEUS se spodní tyče a krytem, je nová, záruka 5 let. Kupoval jsem cívku 2 týdny spatky, prodavam kvůli přechodu na cívku x35. Cena 5500 Kč plus poštovné. Pište do správ.

Da se pouzit i na xp orx? Tomas

Prodám nová, nepoužitá sluchátka ML80. Prvotně určená pro detektor kovu Equinox 600 a 800. Ale také spolupracují i s jiným zařízením (třebas mobil) přes Bluetooth. Tak dlouho jsem je sháněl, až se doma sešli dvoje. Cena 1500kč.
Osobní předání možné Mělník / Praha 9 / Stará Boleslav nebo někde na trase nebo dle dohody. Případná pošta po dohodě také možná.
Více přes obálku (SZ) vedle zvonečku ;-)

Zdravím. Mám zájem, zpráva vedle zvonečku :-D ;-)

Info v obálce 8-) ;-)

Dle všeho prodáno. Čekám na platbu. LP díky za prostor.

Zdravím. Cívka na xp DEUS je prodána!

Zdravím. X terra je prodána.

Koupím jednotku xp DEUS. V zaruce. Taky koupím konstrukce pro xp DEUS. Cena dohodou. Pište do obálky

Prodám detektor kovu Makro Racer. 100% funkční, důvod prodeje - zakoupení nového detektoru. K detektoru český návod, kryty proti dešti, kryt cívky, originál krabice, doklad o koupi. Kontaktujte mě prosím přes e-mail: en130@centrum.cz

Ahojte,
Kdyby se někdo zbavoval ua slušný
peníz: vibra tector 730/740
Pisnete na email : jojinek.n@seznam.cz
Díky :)

Dobrý den. Nabízím k prodeji drátová sluchátka Minelab které jsou součástí vybavení detektoru Equinox 600. Sluchátka byla málo používaná. Důvodem prodeje je přechod na bezdrátová sluchátka.Cena 690Kč.
Osobního odběr v Mostě nebo v blízkém okolí, nabízím i možnost zaslání poštou po zaplacení předem na účet.

V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte zde do soukromé zprávy nebo na email jirkamachy@seznam.cz

Zkuste to bez drátů pane Marconi... :-D

Drátová Minelab sluchátka stahuji z nabídky prodeje. Děkuji LP za prostor o:-)

Zdravím. Prodam Nový detektor Xp DEUS 5.1, s cívkou 28cm a hlavní jednotkou. Záruka 5 let. PC 31350 Kč. Cena 26000 Kč

Máte i sluchátka? Můj telefon: 605-567-488.
P.R.

Proč?

Dostal jsem hned 2, jako dárek.

MXT
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/92796659/Detektor-kovu-Whites-MXT.php

Prodám Noktu Core,stará 3 roky,málo chozená,originál cívka+cívka Mars tiger,cena 8tis.

Aha. Půlenej s nehoráznou cenou. Kup si sekundhend v anglii, jsou zhusta pod deset. Vědě ty jezevci proč :-) Prček!

Všechno je o třetinu lacinější.V tom sekundhendu

prodám zero 30 za 6000kč i s nabíječkou

Prodám bezdrátový set pro-sonic, stáří 7mesicu,v záruce
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/92938561/Bezdratovy-set-pro-sonic.php

Zdarec, nabízim Tesor deleon. Staří 3,5 roku. Mám ho už z druhé ruky, ale vše šlape jak má a je v dobrém stavu. Nesedí mi. Ke stroji je menší SEFka, cena 5500,-. Dále k prodeji cívka origo Xp goldamaxx vel. 27cm za 2700,-

Ahoj, je deleon jeste na prodej?

Zdravím nemáte někdo větší sondu na ace 250 za rozumnou cenu díky.

Rád bych si pořídil detektor na občasné hledání. Přemýšlím bud o Go Find 66,Eurotek pro nebo nějaký Bounty Hunter. Nemáte někdo na prodej? Klidně koupím starší a nebo nový. Jen pořád nevím který vybrat.

Zdravím

Prodám detektor kovů Golden Mask GM4 Pro WD. Zakoupen v Jílovém u Prahy v prosinci 2015. Je osazen cívkou spider 30cm (12´). Konstrukce je teleskopická - skládací. S detektorem je možné hledat na frekvenci 18kHz a 8kHz. Bezdrátová sluchátka. Cena cca 7000Kč.

Sonda Golden Mask 23cm (9´) 2D 18khz zakoupená letos v dubnu. Cena 1700Kč.

Dohledávačka Nokta Pointer New. Obal na přepravu, bez pouzdra na opasek. Cena 1600Kč.

Ještě je GM4 Pro WD k mání . Měl bych zájem . GM4 vlastním ale již mi pomalu dosluhuje ..Díky za info .

Detektor, cívka a dohledávačka už mají nové majitele. Díky za prostor.

Prodám xp Deus cívka 22,5 stáří dva roky tak že ještě tří roky záruka orig krabice faktura atd. verze se sluchátky + adaptér na jednotku ze sluchátek cena 13 000kč jsem od Vyškova tel. 777 202 736
:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru