Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám nevyužitý detektor kovu Nexus Credo DDM,více zde: https://dum.bazos.cz/inzerat/93261956/Detektor-kovu-Nexus-Credo-DDM.php

Prodám nějaké nepotřebné příslušenství a detektor (mám toho i tak víc než dost:)
Nokta Impact, v základu, cca jeden rok ještě v záruce, výborný stav, 16000 Kč
Univerzální konstrukce - shaft - Golden Mask, zánovní - 2000 Kč
Neoprenové pouzdro na jednotku Deus k připnutí ruku, nové - 270 Kč
Osobní převzetí Praha, případně pošta (při rychlém jednání poštovné na mne), kontakt prosím přes mail - HAndreas@seznam.cz

Shaft Golden Mask prodán.

Prodáno dík LP za prostor. :-)

Prodám detektor Makro Racer 2 ve výborném stavu s hloubkovou cívkou NEL Thunder! ;-)

Veškeré info zde:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/93540033/Detektor-kovu-Makro-Racer-2--civka-NEL-Thunder--prislusens.php

Prodáno.

Prodam sondu S.E.F 46x38 cm FBS pro Minelab. Sonda určená pro: Minelab E-Trac, Explorer, Safari a Quattro. Jako nova, nevyuzita. Cena 3000. Kontakt: mattee@centrum.cz

Prodal jsem ho už dávno.

Prodám detektor Minilab Safari set, kupovaný 4.12.2013. Velice málo používaný, na panelu stále ochranná folie. Od roku 2017 nevyužitý, byl zakoupený další detektor. Součástí je i dohledávačka Makro a sluchátka. Odběr možný osobně nebo zašlu poštou. Cena 15500 Kč.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/92761301/XP-Adventis-II.php

Koupím 9” (23cm) spider cívku pro GM4pro. Nejlépe okolí (Plzeň/Klatovy/Strakonice)

Prodám LP Zero II 30, koupen zde na LP v dubnu 2018 nachozeno 40hodin, cena 7300 kc. 8-)

Zdravím.Shaním detektor pro kamose...neco do 8000kč.Idealně GM4pro,ale budu rád za jakoukoli nabídku.

Koupím Minelab Equinox 800. Díky za nabídky.

Ahoj prodam dohledavacku Minelab 25 ještě v zaruce jako nova jen ca 10 hod v terenu
osobní odber vitan nebo postou

Dekuji za prostor dohledavacka prodana.

Prodám fungl nový Minelab Go-Find 60 (ani jednou nebyl v terénu) , vice info na mejl kochan1337@seznam.cz nebo do obálky ;-)

Prodám detektor XP Goldmaxx Power Teleskop konstrukce 10tis

prodáno

Zdravím, prodám neodpaněný Makro Multi Kruzer. Rozbaleno jen na pokuk doma... Výhra, ale už mám Noxe800... cena 16000,-
Inzerát s kontaktem zde: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/93955599/Makro-Multi-Kruzer.php Díky ;-)

Prodám Tesoro Tejon s cívkou Ultimate (civka jako nova). Součást setu je ochranný kryt, 8ks dobijecich baterií Recyko a dohledavacka nokta RS pointer.
Cena: 12 000kc
Kontakt: mattee@centrum.cz

prodam cs4mx 2d+20cm civky po zaruce plne funkcni 5000kc 8-)

Dobrý den,
můj bratr by měl zájem o Vámi nabízený detektor. Prosím můžeme Vás kontaktovat zítra? Pokud je detektor pořád na prodej mohli by jste dát vědět na 728 881 309

Předem velice děkuji Jan Zýka

Prodám detektor Minilab Safari set, kupovaný 4.12.2013. Velice málo používaný, na panelu stále ochranná folie. Od roku 2017 nevyužitý, byl zakoupený další detektor. Součástí je i dohledávačka Makro a sluchátka. Odběr možný osobně nebo zašlu poštou. Cena 15500 Kč. Kontakt: 721472333, mracekp@email.cz. Fotky zašlu na vyžádání.

Prodám dohledávačku NOKTA POINTER NEW. Je to vodotěsná dohledávačka do ledna 2019 je ještě v záruce. K dohledávačce jsou dva náhradní kryty na špici, pouzdro, pochva a český návod. Chozená, ale plně funkční.
Cena 2000 .- kč, fotky na bazoši
clansman74@seznam.cz

Prodáno, dík za prostor.

Vymnenim detektor kovu x tera 705 v zaruce plus dvoufrekvencni sondu nel /18hz*7/5hz rovnez v zaruce za analog C.Scope CS6MXIv zaruce z veči sondou popripade prodam :-)

Zdravím, uvažuju nad výměnou mého Minelab Quattro s origo slim cívkou a ultimatkou za něco analogového - GM4 apod. Mám tak nějak ty analogy raději :-) Více info přes obálku. Díky

Prodam Minelab CTX 3030 ještě v zaruce do února 2019 zakladni vybaveni vse jako nove
plne funkcni malo chozeny cena 32t.pri rychlem jednani sleva osobní odber nebo pošta

Dekuji za prostor Detektor je prodan

Martine do LP Zero ani neskousej skoda penez,jdi do detiku kolem 15000 a vejs,to je moje rada,
8-) 8-) 8-)

Ahoj prodám dohledávačku Makro pointer rok stará téměř nepoužívaná neodřená z pouzdrem na opasek a náhr. krytem cena nové 3200kč nyní 1700kč tel. 777 202 736. :-)

Moje známá končí s hledáním a prodává Fisher f75 plus v 2.0 s dohledávačkou f-pulse + nějaký lopatky. Detektor je úplně nový 3x chozený. Cena ?

LP Zero 30 prodan dekuji za prostor
8-)

Prodám Minelab CTX3030, standartní vybavení + velká cívka. Málo chozený, jako nový, na displeji ještě původní folie, krabice... Je záruce ještě rok a půl. Prodávám ze zdravotních důvodů. Cena cca 39000 - dohoda. Ideálně osobní převzetí, ale po dohodě možno zaslat i na dobírku. Detailní fotky zašlu do emailu. Kontaktní email: ctx3030@email.cz

Zdravim prodam svuj zalozni detektor cs4mx kupovan zde LP 22.12.2011 jsem druhej majitel po celou dobu bez servisu,skvelej dosah separace spicka na 97%,dektor umi hledat,kvalitni detektor,preferuji jenom osobni prevzeti po odzkouseni cena 8300kc. 8-)

Ahoj. Mel bych zajem o sondu Mars Sniper pro Noktu Fors CoRe. Kdyby doma nekomu lezela zbytecne. Dekuji.

Koupín voděodolná sluchátka pro Equinox. Díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru