Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Zdravim, koupim xp Deus verze se sluchátky do 10 tisíc kdyby někdo pouštěl, diky

Prodam Go Find 66. Kupovano zde na LP 16.8.2018 zaruka jeste tedy 22mesicu. Krabice,obal na mobil,lopatka,barevne polepy. Jelikoz me tato zabava chytla chci koupit drazsi detektor.
100% cena 4900,-
728 660 637 temples@centrum.cz

Ahoj, pořád ještě prodáváš tvůj detektor go-find 66, protože bych měl zájem.

Ahoj,mám přebytečnou separační sondu WSS na E-Trac, Safari... Multifrekvence. Byla venku maximálně 12x. Velmi dobrý stav. Cena 2100,- nebo rozumná dohoda.
Leží mi doma ladem.

Pište SZ, díky.

Poptávám tuto sondu

Sonda FISHER 5DD-GB (13cm) pro detektory kovu GOLDBUG Pro DP

Koupím či vyměním za základní sondu(s případným doplatkem)

Pište prosím do zpráv

DEEPTECH VISTA na prodej se dvěma sondama

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/95880999/DEEPTECH-VISTA-WARRIOR-18-KHZ-DVE-CIVKY.php

Prodáno,děkuji za prostor k inzerci

Koupím detektor Tesoro Lobo Super TRAQ, nabídněte!kontakt: kamil.sedlacek@email.cz

prodám kompletní ctx 3030 + dohledávací lopatku garett + malá sonda + vodotěsná dohledávačka garett + sluchátka do vody + nerezové síto na tyči do vody + poruhy na detektor + bagl na detektor , vše v bezva stavu za 29 000 kč možno taky prodat bez dohledávačky za26 000 kč - preferuji osobní předání Brno a blízké okolí 8-)

Nazdar predam cievku Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX chodenu par mesiacov kupovanu tu na LP cca pred rokom samozrejme je plne funkčná kedže som kupil EQ800 tak mi zavadza ponuknite co zato ...

Gm4pro plne funkcni kupovan v lednu malo chozeny cena 10000

Prodám před týdnem zde koupený pouze jedno odpoledne zkoušený detektor Minelab Go Find 44 za cenu 4000kč. Není to můj šálek kávy ...

Prodám bezproblémový detektor kovů XP Goldmaxx Power v.4, osazen základní 22,5 cm cívkou, dále XP bezdrátová sluchátka WS2 a dále větší XP cívku 27 cm. Hlavní jednotka byla vždy v ochranném krytu. Detektor již není z záruce, ale je ve výborném stavu, plně funkční a málo chozený. Celková původní cena kompletu byla cca 30 000,-Kč. Cena nyní 14 500,- Kč. V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu volejte na číslo 602447036 či SZ. :-)

Koupim na CoRe sondu Mars Sniper, kdyby nekomu lezela zbytecne doma. Piste do zprav. Diky.

Prodám funkční detektor kovů starý 1 rok go-find 20, který je vhodný hlavně pro začátečníky.
Já sem s ním zpokojen, našel jsem asi 100 mincí a jsem tedy hodně zpokojen.
V případě zájmu přišel do zpravi.
A detektor zakoupen zde na LP.

Ahoj, máš zprávu v obálce.

ahoj.delší dobu uvažuji o koupi nového detíku na příští rok.Přemyšlím ,který z detíku je lepší.mám v plánu bud Cortese a nebo Equinos 800.prosím o konzultaci borce,který chodil z oběma,a má zkušenosti díky písněte mne klidně i sz

Ač mi to nejde moc z huby tak Tesoro určitě ne. Teda pokud chceš hledat hlavně málá ágéčka
Jo a nějak nepobírám proč si to napsal sem do týhle sekce
o:-) :-D

jj díky nejsi první,kdo mne ho rozmlouvá :-) pujdu do eq 800 a sam jsem koukal kam jsem odklikl zprávu spíš jsem se překlikl a nebo překoukl :-)

Prodám bezproblémový detektor kovů XP Goldmaxx Power v.4, osazen základní 22,5 cm cívkou, dále XP bezdrátová sluchátka WS2 a dále větší XP cívku 27 cm. Hlavní jednotka byla vždy v ochranném krytu. Detektor již není v záruce, ale je ve výborném stavu, plně funkční a málo chozený. Celková původní cena kompletu byla cca 30 000,-Kč. Detektor pracuje na frekvenci 18 kHz a na drobné stříbrné mince nemá v této cenové kategorii konkurenci. Cena nyní 12 500,- Kč. V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu volejte na číslo 602447036 nebo SZ. ;-)

no za 30k koupis spoustu lepsich,tak nechapu ty slova ze v teto cenove kategorii nema konkurenci :D to si opsal ze stranek prodejce :D jinak ted cena docela hezka

Prodam x terra 505 ,civka nel tornado,sluchatka jolly rogeres ryc (detekror stari 2.5 roku,civka letos stari rok jeste v zaruce a sluchatka zakoupene letos cena celkem cca kolem 20000kc) cenu nabidnete :-)

Prodano dekuji LP

Prodám dohledávačku Garrett Pro-Pointer včetně futrálu v dobrém stavu. Cena 1.500,-

Snad prodáno, díky za prostor.

Tradiční podzimní výprodej služebních detektorů na DC zde, je tam Tesoro, Fisher, Golden Mask. Je to popsaný na naší webstránce. Bazar. https://www.detektory-vychodni-cechy.cz/bazar/

REZERVACE na TEJON.

Prodam detektor ML e-trac 7 měsíců starý, cenu nabídněte :-)

Prodam 3 roky starou civku 28 cm na Deus. Jiz bez zaruky, ale velmi udrzovany stav. Kapacita baterie skoro jako nova. Nizka cena, 4200, kontakt mvybiral28@gmail.com

Zdravím, koupim modul WM 08 pro equinox. Kdyby se někomu válel doma bez užitku, dejte vědět. Díky Marek

https://elektro.bazos.cz/inzerat/96414293/Detektor-kovu-Minelab-WM-08-Wireless-Audio-Module-EQUINOX.php

osobně neprodávám jen jsem na to narazil 8-)

Díky za tip ;-)

Vyřešeno, děkuji LP za prostor.

8-)

Prodám Noktu IMPACT PRO koupená na LP v záruce do 31.7.2019,jedna spodní tyč má vývod kabelu z boku,stojánek,kryty jednotky,bateriového bloku a cívek,kufr,nabíječka do sítě a auta,český návod,faktura atd....detík maká jak má....cena 15 000,-Kč

Prodám detektor Minelab X-Terra 505 (krabice, příslušenství) a zaruční list (ještě 8 měcíců v záruce). Fotky zašlu v případě zájmu. Cena 7500,-. Pište na mobil 606661850.

Zdravím,
Prodám Garrett AT GOLD v pěkném stavu (2sondy Garrett+NEL Storm)
Málo chozený,udržovaný.Neprodával bych,ale bohužel na to nemám čas..
Cena dohodou
Fotky kdyžtak zašlu
Mail: bad.ambition@email.cz

Čau, nemá někdo na prodej 30ku sondu na ZERO?

Prodam Tesoro Tejon s civkou S.E.F. plus civka spider navic.Detektor je ve vybornem stavu ,staci zapnout a jit. Cena 10000kc. Tel.724104580 ;-) ;-) 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru