Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04



koupim sondu C.Scope 2D 36x28cm za rozumnou cenu postovne uhradim penize na ucet XY dopredu neposilam :-) 8-) 8-) :-D

Ahoj. Prodam dohledovačku Garrett AT-PRO, je půl roku stará, v perfektnem stavu, v terénu 10-15 krát. Cena 2300 Kč. Osobní předání v Praze nebo na dobírku. Pište alex1977alex@seznam.cz

Již neaktuální, Ježíšek objednal nové na LP ;-) o:-)

Ahoj, prodám detektor kovů C.Scope CS6MXi hloubkový set, kupovaný zde 11/2018 parkrát chozený. Cívky 28 a 36cm 2D, kryty sond, vodící tyče sond, kryt boxu elektroniky, instruktážní DVD a sponu pro uchyzení boxu na opasek, alkalické baterie. PC 20 990,-, prodám za 15 000,-Kč. Záruční list.
Pište na fotomd@seznam.cz

Prodam detektor xterra 505 jiz po zaruce z civkou nel tornado (jeste v zaruce) vse slape jak ma ale chci se posunout dale...cenu nabidnedete dekuji ;-) piste do obalky dik

Ahoj je ještě aktuální?

Ano detektor je aktualni...uz jsem ho chtel.rozebrat a zazimovat...moznost odzkoušeni...predani nejlepe osobne ;-)

Prodám GM 4 pro WD v parádním stavu, ale po záruce z 30civkou, důvod prodeje přechod na XP
Cena 7500,- Nejlépe osobně ale poště se nebráním, rychle jednání 6500,-
Piště SZ nebo zbynek.oulehla@seznam.cz

Prodám detektor Minelab CTX3030. Detektor je ještě v záruce + 2 cívky- standartní + velká,originál postroj Pro Swing 45, WiFi modul, originál sluchátka KOSS, nabíječka do sítě, nabíječka do auta, záruční list,krabice ,baterie, blok na tužkové baterie, propojovací kabel k PC. Vše je v perfektním stavu. Detektor je jako nový, bylo s ním minimálně hledáno. Cena dohodou.Piště na email: aristone@email.cz

Prosím o smazání, prodáno.

Prodám detektor Minilab Safari set, kupovaný 4.12.2013. Velice málo používaný, na panelu stále ochranná folie. Od roku 2017 nevyužitý, byl zakoupený další detektor. Součástí je i dohledávačka Makro. Odběr možný osobně nebo zašlu poštou. Cena 12000 Kč. Kontakt: 721472333, mracekp@email.cz. Fotky zašlu na vyžádání.

Prodám sluchátka Rattler, cena 1.100,- více zde: https://elektro.bazos.cz/inzerat/98508396/Sluchatka-Rattler-pro-detektor-kovu.php

Prodám dětský Minelab Go Find 11, velmi slušný stav, venku byl cca 10 x, nyni už nevyužitý. Bez záruky. Pevná cena 1600 Kč, odeslání poštou není problém. Mail: lotto2005@volny.cz :-)

Prodáno.

Detektor kovů Minelab Eqinox 800, 2 měsíce starý - málo chozený - téměř jako nový. Možno jako dárek k Vánocům. Preferuji osobní převzetí - možnost vyzkoušení. Praha 8, Kobylisy Při rychlém jednání sleva. tel. 602 181 911 cena: 22.000 Kč

Dobrý den nemůžu se vám dovolat tel: 603 247 154

cobra Dobrý den nemůžu se vám dovolat tel: 603 247 154

Již prodáno. :-(

Škoda jsem od Kladna k vám je to kousek já bych ho vzal špatná komunikace.

Levně prodám přepravní tasku pro detektory minelab Go Find. Osobní převzetí Brno. Tel. 732325835

Ano je aktualni dokonce moznost odskouset...(rad bych i osobni predani)

Omlouvam se skocilo to sem nevum proc... :-/

Ahoj.Prodám Minelab Equinox600 s dohledávačkou Mars.Pouze osobní předání Police nad Metují,Náchod,Jaroměř.Koupen na jaře na LP.Více info tec34@seznam.cz.14500,-

Prodám nebo vyměním Garrett At Pro International. Cena 7000,- nebo výměna za rc tahač Tamiya 1:14.Preferuji osobní převzetí.

Ahoj. Prodam minelab xterra 705. Rok a 2 mes. zaruka, kupovany na lp. Chozeny jen tuto sezonu. 2x zakladni sonda. 7,5 a 18,75khz. Stroj 100% funkcni. Porizuju jiny. Cena pevna 9000kc. :-)

Ahoj, uvažuji o prodeji svého opečovávaného detektoru Minelab E-Trac . Kupoval jsem jej na jaře roku 2017 zde na LP.
Detektor je málo chozený, respektive nyní používám třetí sadu baterek, což hovoří za vše.
Vždy chozený jedině s krytem jednotky, pod krytem mám ještě tovární ochrannou folii.
Na detektoru je 11" origo cívka, originál krabice, vše kompletní. Cenu bych si představoval cca 23 000,- O detektor jsem se vždy řádně staral, vyhýbal jsem se kamenům, čistil, hlídal aby se nelámal kabel, skladoval v suchu....

Nejlépe, kdyby si někdo udělal cestu směr Brno a mohl bych osobně předat a předvést....

Pište do SZ

Nevim nevím, asi budeš muset cuknout s cenou dolů. Za 25litrů je nový Eqi 800 8-)

Hahaha...... E-Trac je jiná mašina než EQINOX....

PRODÁNO

Jogr,Co se mu do toho pleteš, trakař je úplně jinde než Nox. ;-)

Tak to by mě tedy velmi zajímalo v čem je trakař někde úplně jinde, než nox. Měl jsem oba a zásadní rozdíl tam nevidím.

Sháním dohledávačku má někdo ??

clansman naprostej souhlas. To jsou žvasty s tim etrackem.
;-)

Borci, ty kecy v této sekci si odpusťte.... Tím bych to uzavřel.. A k tomu E-Tracu, jsou ty detektory snad identické? Nejsou. Ale E-Trac má jednoznačně navrch v identifikačním rozhraní cíle.... A na tom trvám... A abyste si nemysleli, že jsem Noxe viděl jen na internetu v té megakampani, tak se mýlíte....

Takže opět k inzerci zopakuji inzerát v zapleveleném vlákně:

Ahoj, uvažuji o prodeji svého opečovávaného detektoru Minelab E-Trac . Kupoval jsem jej na jaře roku 2017 zde na LP.
Detektor je málo chozený, respektive nyní používám třetí sadu baterek, což hovoří za vše.
Vždy chozený jedině s krytem jednotky, pod krytem mám ještě tovární ochrannou folii.
Na detektoru je 11" origo cívka, originál krabice, vše kompletní. Cenu bych si představoval cca 23 000,- O detektor jsem se vždy řádně staral, vyhýbal jsem se kamenům, čistil, hlídal aby se nelámal kabel, skladoval v suchu....

Nejlépe, kdyby si někdo udělal cestu směr Brno a mohl bych osobně předat a předvést....

Pište do SZ

Vůbec se nedivím, že reaguješ tak podrážděně, taky bych byl značně nervózní kdybych měl v dnešní době prodávat e-traka :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru