Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

:D Co na to říct ....Fakt :D :D Každej zkušenej člověk ať si na Clanse udělá názor sám :D :D :D :D

Ostatně,každej kdo je na Bazos.cz si ho už za ta léta udělal sám :D

Souhlasím.

Hoši,já vim co prodávám. E-Trac platil vždy za TOP ve své třídě. A co víc, i v roce 2018 platí za TOP ve své třídě... Ať si říká kdo chce co chce... Ať jsou to Nokty nebo Eqinoxy... Mám zkušenosti, vím co a jak. Člověk co chodí dlouhá léta ví co E-Trac umí.. Já nervózní z prodeje nejsem. Mám dva malé kluky doma, nemám čas. Raději s klukama chodím na ryby kde poznají lov a přírodu. Jestli mi ten detektor zůstane 5 let doma, nevadí mi to. Je to prostě špička... A rád s ním zase po X letech vyjdu a sem tam si po lesích zahledám. To, co našel, úlomky fenikú,drobné parvy Zikmunda, to je pro mnohé oříšek. E-Trac to dává i v hloubkách a HLAVNĚ v železitém terénu bez obav... To je hlavní.. Měl jsem přes 25 detektorů, E-Trac je převyšuje v hlavních vlastnostech... Tímto končim diskusi a nadprůměrně schopný hledač se ozve. A když ne, budu rád když u mně zůstane.

Máš recht.

Takže klasika, spousta silných slov a bezdůvodného osočování, protože argumenty chybí. :-)
Já netvrdím, že vše co píšeš jsi s e-trakem nenašel, ale právě tyhle drobné barvy umí podle mě, ale nejen podle mě nox líp, než trakař. Není důvod se zbytečně urážet, já jsem nikoho nikdy na bazoši nepodvedl, můj jediný dotaz na začátku této diskuze byl, v čem je e-trak lepší, než nox a to jsem se za skoro rok, co se nox prodává ještě od nikoho nedoslechl. Jinak samozřejmě přeji štěstí s prodejem, nechovám vůči Tobě absolutně žádnou zášť :-)

Je zbytečné diskutovat tuto otázku s někým , kdo nemá dobře nachozené oba stroje.... :-D

Czerte je to tak ať si kdo chce co chce říká.

Predam minelab go find 44. Mam ho pol roka a je v dobrom stave. Ak mate zaujem piste spravu na cene sa dohodneme.

predavm ku ctx 3030 coiltek 14x9 a 10x5. perfektny stav.

Lidi sory ale tohle je na lisk, ať si prodává kdo chce co chce a za kolik chce, co se do toho jebete o:-) czert asi ví za kolik si má prodat svoje zboží ;-)

Naprostý souhlas.Kecat někomu do inzerátu to je teda síla
Lidi si do huby nevidí že ano pane Jogr
Admin maže tam kde nemá a tam kde má mazat tak nemaže o:-) :-D :-D

predavam malo pouzivane sluchadla zlte koss vodotesne ku ctx 3030 sedia aj na kruzera.

Koupím Minelab Equinox 600. 8-) Rozumná dohoda jistá!

Zdravím všechny hledače,syn prodává E-traka,je po záruce (koupený leden 2016),ale v perfekt stavu,je k nému náhradní hloubková sonda DeTech wss 38 x20,prakticky nepoužitá origo sluchátka,originál bágl na detík ,náhradní bateriový blok,navíc spodní tyč skoro nová a nový kryt elektroniky. Inzerát je i s fotkama e kontaktem na syna na bazoši,nebo mi písněte do sz.cena 17500 ;-)

Gm4 už je prodané, děkuji LP za prostor

Prodám sluchátka Rattler cena 990,- včetně pošty. Foto zašlu na vyžádání 8-)

mam na predaj knihu CTX 3030 Handbook Andy Sabisch v anglictine. perfektny pomocnik cena 15€+postovne.

Drive (v dobach, kdy jsem se ze zacatku trapil s e-tracem) jsem shanel jeho knizku na e-trac. Kazdopadne je ten chlap legenda a knizka by mela do zacatku (a nejenom do zacatku) urcite hodne pomoci. ;-)

zvažuji prodej Xterry 705 osazené na teleskopu + kryt elektroniky. Oboje kupováno zde na LP (pc13990+ pc2590) v 10.2018. Cenovka....za 13000,- a sluchátka KOSS UR30 (pc 1900,-)...za 1500,- Možno dále cívku Nel Thunder (pc5990,-)....za 4590,- (pouze současně s Xterrou nebo po prodeji Xterry

zdravim, mam na prodej prislusenstvi k detektorum: Kryt pro základní koncentrickou sondu Tesoro 23x20 cm za 200kc a Nabíječka pro zdroje Minelab, k detektorům Explorer SE, E-Trac, Safari a Quattro MP za 250kc.
Kontakt: mattee@centrum.cz

Predám sluchátka Originál Gray Ghost sú ako nové asi 5x vonku.

Ahoj. Neprodava nekdo starsiho deuse s jednotkou a sluchatky?

Prípadne vymením za dohladávačku :-D radi sa strácajú.

Prodám dohledávačku Makro Pointer s příslušenstvím (oba výměnné hroty a pouzdro), stav nové, nechozená, pouze odzkoušená. Je nevyužitá, používám jinou a proto prodávám. Není problém osobní předání, Strakonicko případně ČB. Cena 2.500,-

Dobrý den. Prodám dohledávačku Vibra-Quatic 320, koupeno 6. 2018 (pc 5688,-). Cena: 4000,-

Prodám hloubkovou sondu na E tracka,Safari,Explorer,je to Coilteck S wot 37cm,ješté v záruce do července 2019. Je prakticky nechozená,jako nová. Cena 3000. Piste do SZ

Jsem si teď vzpomněl, nemáte někdo přebytek ve formě úplně obyčejné koncentriky nebo motýlka na Tejon, Lobo, Cibola, Vaquero? Funkční... Prosím, SZ.

Ahojte, prodám 2roky starý detektor Nokta Velox One ve výborném stavu se dvěma cívkami, cena 11tis. Je možno i s jednou cívkou za 9tis :-)

Ahojte, prodám 2roky starý detektor Nokta Velox One ve výborném stavu se dvěma cívkami, cena 11tis. Je možno i s jednou cívkou za 9tis :-)

dám 500,- :-D :-D :-D :-D

sakra Jeldo přestaň mě všude trollit a kup ho :-D :-D :-D

Jseem si nemohl pomoci , ale už ti dám pokoj :-) :-D :-D

v pohodě, od Tebe to beru kamaráde :-D ;-)

:-D :-D já su tak šťastné :-D :-D

val chrápat, je obědě :-P :-D

Proč tu zasíráte vlákno...den starý inzeráty mizí kdesi v pr...i o:-)

Prodám detektor kovu Deeptech Vista Gold. Přístroj je 2 roky starý a je k němu základní univerzální cívka Pitbull 28cm. V květnu 2018 je k detektoru dokoupená hloubková cívka Epic 36cm, na kterou je ještě rok a půl záruka. Velká cívka byla v terénu jen párkrát. Celkem jsem dal za detektor a cívku navíc přes 20 tisíc. Cenu zkuste nabídnout. Samozřejmě je možné detektor předvést a nechat vyzkoušet v terénu. Jsem z Brna. 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru