Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Na takový vychcánky já taky seru... Prodávám ze zdr.důvodů a nabídky tipu 18000,- apod nereaguju..

Nabízím k prodeji svůj detektor Fisher F22 důvod prodeje je finanční tíseň. Detektor je rok a půl starý plně funkční k němu mám hloubkovou sondu od firmy Karma a dohledávačku od firmy Nokta. Cena by byla za vše 9000 + přidám ještě rýček. Samotný detektor za 5000.

Tak to na tom Bazoši nemá chybu,Včera když jsem to četl tak jsem neměl slov.Lidi by meli být opravdu trošku soudní a pokud je detík měsíc max dva starý,tak cena 10000 je opravdu až urážející.Určitě je lepší při prodeji nepsat dohodou ale uvést cenu,kterou by si prodávající představoval a není problém trošku slevit při férovém jednání.Kolega Bezec má pravdu ale plně schvaluji názor a postoj kolegu Provina.Pouze bych vhodněji volil slova. ;-)

Prodam půl roku starý detektor kovů makro racer2 . Komplet balení , sluchátka Philips, záruční list, český návod. 5x chozený, ještě originál baterky dodávané s detektorem.

Jestli jsem někoho urazil,nebo se cítil pohoršen nad tím,jak píšu,omlouvám se. Ale mám hold už takovej zobák... Dějou se horší věci....
Tak pěknou sezonu a pěkný nálezy. Třeba se potkáme v lese,nebo na poli.

Byl by zájem od Garret Ace 300i ? S cívkou S.E.F 20x15 chozená s krytem.V detektoru je nová základní deska takže prakticky je jako nový.Jen blbne reproduktor.Ale stačí nasadit sluchátka nebo vyměnit reproduktor :-) Důvod prodeje,přecházím na Garret AT PRO V případě zájmu pište do zpráv :-)

...no nyní nevim ,kdo byl vlastně vychcanej :-D :-D

Tak to sem se tu zase pobavil :-) :-) poslední dobou to tu jsou akorát samý sračky.. :-D :-) ;-)

Nabízím separační cívku na Noktu Imact 19x10 cm je ještě přes rok v záruce. Nikdy jsem ji nepoužil kupovaná s detektorem přidám ofocenou fakturu od detektoru. Cena dohodou.

Tak jsem asi koupil jinde,než kupujete Vy. Za tyč jsem dával 3070,-kč i s poštou a kupoval jsem tady na LV . Proč teda ty komentáře?? Pěknou neděli a pěkný nálezy,venku bude luxusně..

Koupím sluchátka Jolly Rogers nebo Gray Ghost, pouze ve slusnem stavu a za rozumnou cenu. Dekuji. Mail: lotto2005@volny.cz

https://www.sbazar.cz/Tequa/detail/68290837-sluchatka-jolly-rogers-pro-detektory-kovu

Koupeno.

Sháním cívku na etrac, pokud třeba někdo dokoupil jinou a základní mu leží doma. Díky.

Prodám Detech EDS Reacher 28kHz za 7900Kč. V záruce do 7/2019. Synek hledání vzdal a já trajdám s EQ600. Kdo hledá detektor zapni a jdi a hloubku k tomu, bude spokojen. Více přes SZ.

Zapoměl jsem dodat, že je možno i s dohledávačkou Nokta New. Ta je sice už po záruce, nic méně plně funkční. A aby bylo čím kopat, tak přidám lopatku (rýček) Draper. Za vše řekněme 8500Kč ;-) Případné návrhy přes SZ o:-)

Prodáno, ať slouží. LP děkuji za prostor ;-)

Prodám skoro nepoužitou civku Minelab FBS slimline 10" je jako nová ,je vhodná pro drtektory Minelab FBS . cena 1500 . odkaz na foto : https://janceman.rajce.idnes.cz/civka/#IMG_0768.jpg

Zdravím, prodám detektor LP ZERO 30. Detík je sice už po záruce, ale v perfektním stavu.
Cena 5 700,-
Tel: 737 839 297 Martin

Sleva na 5000,-
Mohu i poslat dobírkou. Mám origo krabici.

I s fotečkama na bazoši
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/102614042/Detektor-kovu-LP-Zero-30.php

Prodáno.

Zdravím, prodám XP Goldmaxx power 18khz verze s konstrukcí deus , velká a malá cívka, bezdrátová sluchátka XP ws3... Sluchátka jsou v orig krabičce, vpodstatě nepoužité , detík je chozený
Cena 14000 kč. kontakt zde nebo email njord@centrum.cz. Tel. 603152319

Sleva na 12.500... Původní cena se sluchátky a druhou cívkou je za nový cca 32000...
:-P ;-)

Prodáno prosím smazat....

Nabízím k prodeji dva detektory

Minelab equinox 600. Plně funkční, drátová sluchátka minelab, nabíječka. Zakoupen v říjnu 2018 na pobočce v Jílovém. Záruka cca 1,5 roku, pokud přepíšeme fakturu v Jílovém, záruka by měla být o rok delší, jestli jsem to dobře tehdy pochopil :-D Cena je 14 000 Kč

Detektor Golden Mask GM3W. Pracovní frekvence 8kHz. Stáří detektoru je zhruba skoro dva roky. Zakoupen v Jílovém. K detektoru jsou bezdrátová sluchátka, kryt boxu elektroniky, nabíječka.
Cena okolo 7tis Kč. V terénu byl detektor asi 30x.

Equinox 600 je prodaný. Díky za prostor.

zdravim je tu niekto zo Slovenska kdo ma na predaj nejaky detík pre zacatocnika ? Alebo niekto z Ciech kdo by bol ochotny poslat detektor postou ? Hladam nieco do 6000kč/200€.

již prodáno

Prodám Sondu S.E.F pro detektory kovů Minelab GPX a SD, velikost 46x38cm.
S cívkou bylo velmi málo hledáno, perfektní stav. Super dosah, stabilita a pokrytí.
Prodávám ze zdravotních důvodů.
CENA 3000 Kč včetně poštovného při platbě na učet předem.
Kontakt: aristone@email.cz
Foto zašlu do emailu

Nová cena: 2700Kč

predam zachovaly minelab ctx 3030.
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/102322096/detektor-kovov-Minelab-CTX-3030.php
viac obalka

Dej sem cenu :-)

1800€ za vsetko detik prislušenstvo a cievky 11,17x13,6,10x5 viac v linku alebo obalka

Ty vole, to je jak výprodej. Dýlera. No, drž se. Bůh odpouští, že pomynem. Důvěrníci maj peklo, že.

chces nechces ber neber a hlavne netroluj nikoho nezaujimaju kecy od veci. Viem co predavam a niesom ziaden Dýler. Admin by to tu mal čistit častejšie.

:-D :-D :-D :-D

Co to hulíš za matroš 8-) 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru