Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Podkotacu Muzes poslat fotky?

Nelze tu vložit foto. Pošli mail.

Prodám Relic Striker,více na:https://ostatni.bazos.cz/inzerat/104326989/Detektor-kovu-Detech-Relic-Striker.php

Cau.Neproda tady nekdo levne detektor?Syn chce chodit hledat.Dik za nabidky.

Ahoj,
koupím malou cívku na Equinox.
Dyštak pište na email: jirkanocar@gmail.com

Prodám CTX 3030 - ještě rok v záruce . info viz. odkaz - https://elektro.bazos.cz/inzerat/104495393/Detektor-kovu-Minelab-CTX3030vybava.php

Prodáno , děkuji LP za prostor!

Ahoj koupím nefunkční detektor Gm4

Prodám detektor XP Gmaxx 2 ve stavu nového detektoru,minimálně používaný jako záložní detektor.Cívka 22 cm s krytem a hloubková 38x 45.Bezdrátová sluchátka ws1,standarntní xp drátová sluchátka,nový obal jednotky,origo dobíječka xp,8x dobíjecí baterie a navíc prodloužená prostřední tyč teleskopické konstrukce pro dlouhány.Perfektní lety prověřený detík na mince a militarie.Cena 12000,-Kč.mail : hogofogo-3@seznam.cz

Prodám CTX 3030 , 11" + 17" , komplet balení , vč. krabic a faktury (rok starý , první majitel) vč. žlutých sluchátek do vody , více info zde : https://elektro.bazos.cz/inzerat/104847458/Detektor-kovu-Minelab-CTX-3030.php

Ahoj jaka je cena kamarad ma zajem

Ahoj.Prodám detektor Garrett 150 se základní a DD civkou. Cena 3.500 Kč.Osobni odběr nebo zaslání poštou při platbě předem za poštovné není problém.

ahoj neměl by někdo zájem o Makro racer 1, se základní cívkou? Chci si koupit něco lepšího, cena dohodou. ;-)

Prodam civku Detech Tornado 2D 38x32 , Nel Tornado 2D 38x38 na detektor Minelab
Track .Safari,Explorer atd V dobrem stavu malo chozeny cena 2000t kus+ posta

Zdravim.Tak se také přidám se žádostí o detektor do 7-7,5tis kč.Praha-Praha východ.

Přidej si 500 kč a vezmi X-Terru 305 od Minalabu. Do 10 000 kč nejlepší číslicová volba.

Stalo se :) Děkuji :)

Dobrý den prodám 13 cm civku na nokta fors relic... Nepoužitá 800, -

Ahoj prodám LP ZERO 30, moc pěkný stav=není čas. Cena 5 000kč.

Zdravim prodam sluchatka Minelab U 30 jako nove nepouzite cena 1000Kc +posta

Prodám detektor kovu XP Deus . Jednotka , nová sluchátka WS4 , cívka 28 tedy komplet detektor . Cenu nabídněte .

Koupím separačku na noxe,cca do třech tisíc kč. Případné nabídky do SZ

Ahoj, koupim detik ( Minelab/LP zero). cca kolem 5-6000 . Nejlepe Liberecko

Ahoj, sháním bezdrátová sluchátka pro xp goldmaxx.
Pokud se jich někdo chce zbavit, tak nabídky na mail: michalher@seznam.cz

Prodám novou sondu 17 cm 2D pro detektory Golden Mask 18kHz a řadu LP ZERO. Cena 1200.
Koupim Minelab Go Find 44 nebo 66.

Prodám dohledávačku Minelab profind 35 ještě půl roku v záruce. Cena 2300

Prodám Nox 600 staří půl roku záruční list krabice párkrát venku čistý bez jediného škrábance cena je pevná14 500kč místo odběru Vyškov tel. 777 202 736

cau, mel bych zajem, napis do zprav

Ahoj já jsem každý den doma od pěti odpoledne nebo se domluvíme na víkend

Zdravím lovci, měl bych zájem o Minelab go find 44 nebo 66,popřípadě něco podobného pro syna kterýho už nebaví na mě koukat jak se potím u výkopů. ;-)

Kup mu lopatu, nech sa potí on... ;-)

Děkuji LP za prostor Nox 600 prodán :-)

predám knihu minelab equinox viac obalka mam aj sken.
https://www.seriousdetecting.com/product/the-minelab-equinox-600-800-metal-detector-hand-book-by-andy-sabisch/

zdarec prodám zero 30 super stav plus rýč 5200 pokud bude mýt někdo zájem tak na moramartin@seznam.cz díky.

A hojte lidi. Prodám novou pouze vyzkoušenou cívku na Kruzer/Makro 14 kHz.
Cívka je to dobrá, bere do hloubky a přitom nepřehlíží malé věci.
Byl jsem s ní venku jen dvakrát na chvilku za sucha.
S fakturou v plné záruce. Koupena 4.2019
Cena 3490,- Díky.

No ještě bych mohl napsat, že je to NEL Tornado, že... :-)

Zdravím, chci začít s luxováním a vybírám můj první detektor, načerpal jsem odsud informace a rozhodl jsem se začít s LP Zero, 23 nebo 30, prvni nebo druhou verzi, na nový nemám finance, rád bych koupil nějaký starší za rozumny peniz cca 4tis. Pokud je to tedy realné..Děkuji za nabídky. :-)

Prodám Minelab Quattro Mp ,

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru