Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám,
Minelab Explorer II,velmi dobrý stav,nová loketka,kryt sondy,pěnová rukojeť,cena 6500,-
Detech Relic Striker,stav nového,upravená konstrukce,Li-Ion aku atd...,bezkonkurenční dosah,cena 8500,-..Více info,foto mailem,604784606.

Zdravím je tu někdo kdo by vyměnil můj Equinox 600 za ORX ? EQ je kupovaný v březnu tohoto roku...

ty bláho 3 kroky späť wtf? ale to je tvoja vec. :-D :-D :-D

Nevím proč by to měli býti 3 kroky zpět. Každej preferuje něco jiného. Jiné vlastnosti. :-)

uz len preto ze to je nizsia trieda od deusu a top trieda co sa tyka technologie detekcie je dnes minelab, cenova trieda multi-IQ. Ale ked si myslis ze ORX je lepsi to je tvoj nazor.

Já netvrdím že je lepší. Já píšu že má jiné vlastnosti, které preferuji.(U mne třeba váha a skladnost detektoru.Měl jsem úraz a ta nižší váha je sakra znát, když hledáš celý den. :-)) Užívej si top třídu detekcie a přeji pěkný den a ať se daří. :-)

Tahle diskuze nedává smysl. Asi by stačilo, aby Dominovi někdo ukázal jak detektor zprávně pracuje, jelikož porovnávat ty detektory opravdu nejde. EQ je naprosto někde jinde a to o pořádný parník, nejenom co se týče technologií (multifrekvenci nikdo mimo Minelabu nedělá, všechny ostatní detektory, které používají více frekvencí jsou jenom klasická VLF kde posunujete frekvenci) ale především co se týče dosahu, citlivosti a vyhodnocení. Jediná "jiná" lepší vlastnost je nižší váha, vzhledem k tomu, že je to už rozdíl malý a Equinox je přitom vodotěsný... není moc co řešit. Ale jak se říká, svůj ke svému .)

plne súhlasím s Elamarou presne takto som to aj myslel. Konec diskuze XP-Minelab.

to Dominoo: nenech si do toho kecat

Prodam Minelab E-Track + 2 civky + rycek jeste v zaruce do konce roku za 19.900,- Zakoupen na
Lovcich velmi dobry stav jak novy osobni odber vitan nebo posta

Dekuji za prostor Detektor prodan

Tak jsem se teda nakonec rozhodl pro equinox 600, tak kdyby někdo měl na prodej ať mi napíše na email: pyskonda@centrum.cz. :-)

Koupím sondu Mars MD Tiger na LP Zero ll, pokud by někdo měl nabídněte.
Tel.739079216..Diky Pavel.

Predám 2D S.E.F. sondu 46 x 38cm k detektoru Minelab Etrac, Explorer, Safari, Quatro. Je velmi zachovalá, opravovaná je len vonkajšia izolácia kábla, nemá vplyv na funkčnost. Cena 3000.-Kč alebo dohodou, môžem doviezť v piatok 30.8. do Brandlína.
Bližšie info a parametre sú na www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/sonda-s-e-f-pro-minelab-46x38cm-389

predám pár krát použitý postroj minelab proswing45 ,stav ako nový.cena dohodou.

Prodám svou noktu relic . Rok chozená . pouze s kryty .
je k ní i nepoužita malá cívka , náhradní tyč a nerozbalená sluchátka . Bezproblémový stroj na doboť v hloubce .
vše v původní krabici . 13,500 kč
Možnost dovézt i na mistra ;-)

A vracím se po letech ke Garrettu :-D :-D :-D :-D :-D

Tož už sem si zvykl na noxe a hlavně opravy baráku drobet polykají peníze . Jinak bych neprodal :-P :-D ;-)
Pokud bych vracel k jinému detíku , tak jedině k zeru . Garret bude hned na posledním místě :-D :-D :-D

Kamarád z Kladna prodává Minelab Explorer XS představa o ceně je 9000,- myslím že i nějaká dohoda je možná. Koupil ten detektor ale zjistil že je na něj moc složitý asi by bral i nějakou výměnu za Garretta..... tel : 728 722 991

Garrett je sice dinosaurus ale s 2D cívkou v allmetalu 8-) Zero je rychlé ale zpomalit musíš tak jako tak.Garrett hlásí stříbrňáky naprosto suprově středním tonem,nelze se splést při jakékoliv hloubce stejně silně.U Zera si nejsem nikdy jist pouze krátký ostrý nezřetelný signál dle hloubky slabší nebo silnější.Vím,že to patří jinam tak omluva za spam ;-)

Prodam 2krat chozenou vysokofrekvecni cívku 13*24 Cm 2D na Xp DEUS, Orx. Je 3 měsíce stará. Cena 7000 Kč. Taky koupím cívku 22,5 Cm x35.

Prodam bezdratove sluchatka Detexniks s konektorem 6,3 mm

vysílač s konektorem 6,3 mm

Prodám detektor XP DEUS,kompletní verze,jednotka,bezdrátová sluchátka,cívka 22 cm s krytem.Navíc anténa pro hledání pod vodou a kryt jednotky.Stopro funkční stav.Kupovaný srpen 2016,faktura,záruka.Cena 21000,-Kč
mail : hogofogo-3@seznam.cz

Zdravím. Nabízím svůj starý detektor Tesoro Euro Sabre II s koncentrikou sondou + dohledávačku minelab pro find 25. Cena 4500 za vše. Přítelkyni hledání moc nebaví, tak tento analog pustím dál. Osobní předání možné v Brně. 732 325 835.

Tak už je k dispozici jen detektor Tesoro EuroSabre 2 za 3000.

Tak prodáno, děkuji LP za prostor :)

Prodám Minelab WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Nikdy nepoužitý. Cenu nabídněte

Přátelé, kamarádi. Nemáte někdo na prodej za "lidovku" úplně obyčejnej detektor pro sedmiletou slečnu. Po Mistrovi má jen jedno přání. Nechci nic extra nevim jestli neskončí za pár procházek ve skříni.

Zdravím,nezbavuje se někdo velký sondy na Equinox 15x12 2D ?
Díky

Lovci nemá někdo na prodej X-terru 705?
Kolega z práce něco na začátek shání. Jen slušný stav!!!
;-)

Ahoj kolegové,

uvažuji o prodeji Minelab Equinox 800. Zakoupený 21.5.2019 zde na Lovec Pokladů. K detektoru je úplně vše jako když koupíte nový, sluchátka, bezdrátový modul, krabice, návod + dokoupil jsem kryt jednotky. Vynikající stav.
Cena: 22 000,-Kč
Pište mi prosím SZ. Preferuji osobní odběr, respektive jej požaduji. Okolí Brna po domluvě.
Důvodem je, že mi chybí osa X / Y na kterou jsem zvyklý u E-Tracu.

Dobrá - sleva na 20 000,-Kč

Máš zprávu ;-)

Ahoj všem. Koupím cívku na xp DEUS 22,5 Cm x35. Nebo vymenim na cívku vysofrekv 13*24 Cm 2D- je 2 krát chozena, záruka

Dobrý den,
prodám zánovní, velice málo používanou sondu 25 cm koncentrická pro detektory Bounty Hunter ES.

Cena: 1800,- + případné poštovní. Domluva možná

Jan Zýka
tel: 728 881 309
e-mail: Jan.Zyka.80@seznam.cz
;-)

Ahoj,
prodám Eqinox 800 + dohledávačku Minelab pro finder 35 + obal na detektor.
Detektor a ostatní je koupeno letos v dubnu(tedy v plné záruce) na LP, byl tak třikrát venku, vše plně funkční a bez opotřebení včetně bezdrátových sluchátek a modulu.Původní faktura samozřejmostí.Bohužel na hledání nemám již čas vyhrálo rybaření.
Cena je pevná.
Předání a předvedení pouze osobně (Praha,Dobříš,Příbram,Beroun) a okolí připadně domluva poštou posílat nechci.
Michal

Jo zapomněl jsem , že pouze komplet cena 21000,-
je to i na bazoši zde:https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109017461/detektor-kovu-equinox-800--dohledavacka-minelab-pf-35.php

mail:michael.jaks@drmax.cz
tel 703424184
Michal

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru