Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Nyní cena 20.000 za komplet :-)

Prodáno

Téměř nový Minelab Equinox 800

zakoupený letos zde na LP 17.5.2019.
Byl jsem s ním asi 5x . Je super, jenom si nemohu zvyknout na digitál. Jsem celá léta na Tejonu a proto nabízím k prodeji .Samozřejmostí je záruční list ,Detektor je jako nový perfektně šlape. Sbírá drobotinu a na místě, kde jsem už byl ,mi ukázal nové nálezy. Nejůžasnější bylo, když mi nahlásil soc 50sátník těsně vedle 30 cm dlouhé radlice.. Separace tedy opravdu neskutečná...Klobouk dolu!!!
Mohu zaslat na dobírku v originální krabici ,ale lepší by bylo osobní předání zde v Kuřimi a blízkém okolí a zároveń je možno předvést a vyzkoušet.
.Platí do smazání
Za férovou cenu 19 000 Kč.

David B.

dravi@seznam.cz

Tel - 731245696

Kuřim.

Prodám Nokta relic- vánoční edice .
Základní cívka plus malá, náhradní tyč , nepoužitá sluchátka . Vše chozené pouze rok a jen s krytem .
Výborný detektor ,ale nox mi stačí ;-)
cena 11000 kč za vše

Citujem inzerát známeho:
Nazdar mrcasníci! Mám na predaj shaft z detíku Detech Chaser. Je komplet celý aj so šróbom na cievku, fungel nový - nepoužitý. Váži 620g.
Cena 60.-euro. V tom je zarátaná aj pošta. Píšte na :
novak888@centrum.sk

Ahoj, predávam minelab equinox 800 kupovaný 16.04.2018 tu na LP takže ešte v záruke cena:700€ poprípade dohoda v teréne asi 10x dôvod predaja nemám už vôbec čas bohuzial tak radšej urobím takto radosť niekomu kto by mal zaujem a cas. poprosim kontaktovat na matej.kaspar@centrum.sk popripade sms na 0944440849 Dakujem :)

Ahoj všem. Koupím postroj pro detektory kovů Pro Swing 45 nebo nějaký jiný.

Za 450€ predám NOKTA Fors Relic kúpený pred 3 rokmi a bol iba 5 krát použitý. Myslel som že ma to bude baviť viac, ale nie je to pravda a preto ho predávam. Originál batoh na plecia som dokupoval a je už v cene.
www.lovecpokladu.cz/home/prvni-dojmy-s-nokta-fors-relic-hluboka-laska-na-prvni-pohled-6804
Detektor NOKTA Fors Relic patrí medzi naj-univerzálnejšie na trhu, či už hľadáte čo najväčší dosah alebo potrebujete čo najrýchlejšiu reakciu, pohybujete sa v čadičových lokalitách alebo na slanej pláži.
mail: viktordavid1@gmail.com

EQUINOX 800 NA PRODEJ:
Prodam nevyuzity detektor EQ 800 v perfektnim stavu. Pouze 4x nabity. Ochrana folie na displeji. Zadne skrabance. Sluchatka + bezdratovy modul nebyli pouzity. Zakoupeno v cervnu 2018 na LP.
Faktura a zaruka + original baleni.
:-)

Cena: 20 000,- Kc

Tady je inzerat na Bazos.cz. Jsou tam i fotky a kontakt.
Hezky den vsem preji.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109319443/equinox-800.php

Detik ma nachozeno 20-30 hodin...bez kecuuuu :-P

Ahoj chlapi, prodam cca 9 let chozený Garrett AT PRO International.Bezproblémový a podle nálezů kvalitní stroj.Cena 8000kč.

Cus lidi prosim nema nekdo na prodel nabijeci blok a nabijecku na Nokta velox one dik .Kdyz tak napiste nebo volejte na cislo:607833900

Cus jeste se chci zeptat jestli muzu pouzit misto nabijeciho bloku nabijeci box z MAKRO CF77 na nokta velox one .Dik

Nemáte někdo na prodej starý shaft na Tesoro nebo třeba Golden Maska?
Díky

Prodám bezdrátové sluchátka k EQ 600/800 , Minelab ML 80. Mašinu mám už skoro rok a půl a tyhle sluchátka jsem zatím nevyužil a určitě ani nevyužiju - WM modul nemá chybu... Cena 2500,- Kč, předání osobně - přivezu kamkoliv v rámci Moravy. Případní zájemci pište prosím do schránky tady na LP... :-)

Prodam nevyuzity Equinox 800 v perfektnim stavu. Je jako novy. Ochrana folie na displeji. Zadne skrabance. Sluchatka + bezdratovy modul nebyli pouzity. Zakoupeno v cervnu 2018 na LP.
Faktura a zaruka + original baleni

737724549

Jihlava

Cena:
19 000 Kč

Ahoj, tak detik jsem dneska prodal ,-(
...takze inzerat uz neni aktualni...

Ahoj, predávam minelab equinox 800 kupovaný 16.04.2018 tu na LP takže ešte v záruke cena:650€ alebo 16900CZK poprípade dohoda v teréne asi 10x dôvod predaja nemám už vôbec čas bohuzial tak radšej urobím takto radosť niekomu kto by mal zaujem a cas. poprosim kontaktovat na matej.kaspar@centrum.sk popripade sms na 0944440849 Dakujem :)

Ahoj přátelé, kdyby někdo zvažoval prodej svého Minelab E-TRAC dejte vědět do soukromé zprâvy.
Preferuji jen TOP stav a kompletní balení s příslušenstvím.

Detech Reacher stále k prodeji se dvěma civkami 23cm 30cm už za 6000kc rv2016 zapnu a hledej nejlépe z okolí zlín kroměříž dovezu ukážu poradím co a jak duvod prodeje koupě nového strojku a záložny detik mám ješte jeden

predam Minelab equinox 800 zo zarukou, plne funkčny bez poškodeni malo použivany. Mame 2 a zena rozhodla ze jeden musi z domu von. cena 20 000czk :-)

Prodám svého mazlíka Makro racer, bez závad, předvedu, nejlépe osobní odběr. 2roky starý. Sluchátka origo nepoužitá, CD, náhradní šrouby... Už mám noxíka o:-) Cena 8000,-

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109816846/makro-racer.php

Vy jste dva nevděčníci,to se dělá takhle se chovat k starým dobrým detektorům,co? :-D

:-D :-D :-D Peťa říkal, že se mám vymluvit na ten stan, co v něm spíme a táhne do něj :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Cena 7000,-

Prodáno o:-)

Prodám svou GM4 PRO, která mi přinesla tolik radosti:) teď už jsem si zvyknul na Noxe 600.
Ve výborném stavu za 8tis.
Jezdím často Čechy - Morava, možné předání někde poblíž trasy. o:-)

Koupím minelab equinox 600/800 se zárukou a v top stavu.
Nejlépe Morava a osobní předání.
Děkuji za nabídky

Predam garret at pro international, kupovany 7/2019 tu na lovcovi... Bol raz v terene, je bez oderkov, ako novy. V pripade zajmu predam aj sondu nel storm, kupenu taktiez 7/2019.Bohuzial nemam na chodenie cas.ak by mal niekto zaujem na cene sa dohodneme.

Prodám Minelab E-trak
Je v pěkném a 100% funkčním stavu,jen sem tam škrábanec od používaní ale nic hrozného, je k němu originální cívka i s krytem,dále pak kryt proti dešti a sluchátka philips + veškeré manuály a CD
Cena je 15500 kč +dohoda

Pojďme se dohodnout, píšu SZ

E-trak prodán
Děkuji LP za prostor

Prodam malochozeny Minelab E Track jeste v zaruce do konce roku ve velmi dobrem stavu
cena dohodou

E Track prodan dekuji za prostor

Ahoj. Kamarád shání detík Tesoro golden umax. Má někdo na prodej?? Díky.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru