Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Inzerát už není aktuální, děkuji za prostor

Dobrý den,neměl by tu někdo větší cívku pro Quest Q20/40 za rozumný peníz. (je mi uplně jedno o jakého výrobce se jedná- quest,MD atd.)Nabídky prosím do SZ nebo j.zitek@seznam.cz

Zdravím, prodám Makro Racer 2, ještě rok v záruce, bezvadný stav. K detektoru jsou origo bezdrátová sluchátka Nokta-Makro (3490,-) a origo nožicky. Vše kupováno zde na LP. Originál balení a doklady o koupi. Cena 9900,-Kč, popřípadě rozumná dohoda. Těl. 777791269

Prodáno, díky LP za prostor.

Prodám sondu Detech. Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm . V perfektním stavu včetně krytu. Záruka ještě 1,5roku. Cena 3000kč.

Prodám Detektor kovů MD3005II, černá, AG128B.
Zakoupen za 1600 Kč. Prodám za 999 Kč byl jsem s ním 2 krát.
Pro dítě či začátečníka myslím opravdového začátečníka. Váží ani ne kilo.
mail na mne : martinform@email.cz

Koupím DETEKTOR KOVU TESORO COMPADRE i poškozeny, anebo vodící tyč k detektoru.
Praha

Mel by nekdo zajem o garrett euroACE s příslušenstvím? Vice informací do zprávy.

Zdravím, prodám zánovní originální bezdrátová sluchátka Nokta-Makro green edition, kupovana zde na LP za 3490,-. Stáří cca 3 měsíce, perfektní stav. Prodal jsem Racer2 a sluchátka mi zbyly. Cena 2000,- Kč. Tel.:777791269

Zdravím,o ty sluchátka Nokta-Makro green edition mám zájem, zítra ti zavolám a domluvíme se. S Čipera tel.608302389

Ahoj. Koupím postroj pro detektory kovů Pro Swing 45

mám na predaj málo používaný Minelab Equinox 800 komplet príslušenstvo, kupované na LP, záruka viac ako 1r. cena 777€. Ďalej mám na predaj Pro swing 45. Pošlem na dobierku alebo osobne. Viac obálka

alebo 19999CZK ;-)

Dobrý den,
prodám LP ZERO 2 30 WS. Koupený 19.7.2019 tady na www.lovecpokladu.cz, kompletní balení, bezdrátová sluchátka, nabíječky, kryty a 7 sonda.

Cena 7000 Kč

Tel. 775011181 nebo do obálky

Prodáno

kamoš predáva tiez Minelab equinox 800 v perfektnom stave, krabica, prislusenstvo ale bez sluchatok a bez zaruky nakolko vyprsala. cena 699€ alebo 17999CZK ;-) keby mal niekto zaujem tak mne do obalky.

Z důvodu málo času prodám svůj detík Minelab X-terra 305, stáří asi půl roku, ještě v záruce + dohledávačku Minelab Pro-find 35. Cenu navrhněte. tel 777 988 526

cena

Nabizim k prodeji Sluchatka Minelab Kosso UR 30 cena 850kč.Malo použivaná.tel 603454667

Prodam makroracer viz.https://www.sbazar.cz/dukinas/detail/90145412-makro-racer-detetoktor-kovu

Zdravím, prodám detektor Cs4mxi cívka koncentricka 20cm, stáří 10 let, plně funkční, jenom osobní odběr, detektor neposílám, cena 350 Kč 8-)

Já bych ho za ty prachy vzal pro kamaráda.

Detík mám doma,byl opravdu za symbolickou cenu.Ještě udělá hodně radosti.To už se dnes nevidí,děkujeme.

Ok 8-) 8-)

Koupím cívku na Fisher F4,nabídněte. :-)

Prodám Tesoro Lobo +3 cívky (koncentrika,HOT, RDS) Po záruce v dobrém stavu ,plně funkční. Cena 9000.
tel.604868744
foto: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/112916364/detektor-kovu-tesoro-lobo.php

Detektor Lobo je prodaný ,dík LP za inzerci.

Kdyby někdo chtěl tak prodávám Garrett At Pro chozený cca 7 měsícu. Cena by byla 10 000kč + bych k němu nechal zdarma dohledávačku mars :-) možnost osobního předání (olomoucký kraj) nebo lze poslat i na dobírku :-)

Prodam ruzne kazety na mince a jine artefakty jak ve dreve tak i v sametu jedna se o kazety pouzite po zberateli na 12 ks 24 ks a vice sberatelskeho materialu mohu poslat foto vyhodna koupe levne

Prodám.
Noktu Impact Pro:koupená 7/17,nová nechozená základní cívka 28/18cm,separační cívka 19/10cm,kryty,stojánek,sluchátka,nabíječka í do auta,datový kabel,2 spodní tyče se šrouby z toho jedna s bočním vývodem kabelu...detík maká jak má....Cena 12 000,-Kč

Ahoj,

prodám rok starý BH Land ranger pro s dvěma cívkami, základní 28 cm biaxiální 2D sonda + hloubková NEL Tornado 33x30cm.Mám manuál, nákupní doklad i origo krabici a šprcku proti vlhkosti. Není domlácený, ale poctivě jsem s ním chodil a protože jsem si chtěl udělat radost a chci se posunout o kus dál zastoupí ho nově Nox. Detík koupený zde, ještě 10 měsíců v záruce. Cena detíku byla 8900kč a sondy NEL 3500Kč. Defacto je to toto: www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-bounty-hunter-land-ranger-pro-ultimate-1334 (jen sondu jsem koupil NEL)
Za komplet bych rád dostal cca 7500Kč..Nebráním se slušné domluvě..
kontakt: simecek8@seznam.cz - případné foto zašlu na vyžádání.
Lokalita: Praha, ale po dohodě pošlu po CZ

Narazil jsem dnes na zajímavý výrobek.Má někdo zkušenost,zaujal mě?
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/112743743/detektor-kovu.php

Mě zaujaly ty pantofle pod tím. Nepoužité, ale nefunkční. Kutil si je opraví...blablabla :-D.

Mám od pána objednáno :-P

Kde sehnat Tesoro 4 pin. konektor k cívce? Nebo i použitý,nebo vadnou cívku.Nemá někdo?

ponúkam na predaj Equinox 600, plne funkcný nepoškodený,krabica,faktúra, standart príslušenstvo cena 550€ alebo 14000CZK zaruka este 1/2roka. Možnosť doniest ku hraniciam SR/CR Cadca,Puchov, Makov alebo postou.

Zdravím. Neplánuje někdo pod stromeček detektor a nechce se mu investovat do nového. Nabízím Vistu Gold. Velice slušný detektor na hledání i malých stříbrných mincí. Nová stojí kolem 16 - prodám za 8000,-. Plně funkční. Používal jsem ji 4-5 měsíců a pak přešel na XP.Tak se na ni jenom cca 2-3 roky doma práší :-(. V případě zájmu napište zprávu. Možnost osobního předání Blansko,Brno,Břeclav po dohodě. Dopravou jen v krajní nouzi

Ahoj máš ještě na prodej tu Vistu Gold??A kolikatka to je,můžeš mi poslat foto jak vypadá,Dík

Nazdar ještě ji mám. Napiš do sz mail a pošlu fotky.

Prodám 3 cívky pro detektor kovu tesoro tejon, lobo, vaquero a cibola. Základní koncentrika 23x20 cm za 2000.- kč, RDS 28x20 2D za 2500.- Kč a hloubkovou 2D HOT 30x25 cm za 2700.- Kč. Všechny cívky mají kryt a jsou 100% funkční. Prodám každou zvlášť, nebo dohromady.
clansman74@seznam.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru