Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Kamarád z Kladna prodává Minelab Explorer XS představa o ceně je 9000,- myslím že i nějaká dohoda je možná. Koupil ten detektor ale zjistil že je na něj moc složitý asi by bral i nějakou výměnu za Garretta..... tel : 728 722 991

Garrett je sice dinosaurus ale s 2D cívkou v allmetalu 8-) Zero je rychlé ale zpomalit musíš tak jako tak.Garrett hlásí stříbrňáky naprosto suprově středním tonem,nelze se splést při jakékoliv hloubce stejně silně.U Zera si nejsem nikdy jist pouze krátký ostrý nezřetelný signál dle hloubky slabší nebo silnější.Vím,že to patří jinam tak omluva za spam ;-)

Prodam 2krat chozenou vysokofrekvecni cívku 13*24 Cm 2D na Xp DEUS, Orx. Je 3 měsíce stará. Cena 7000 Kč. Taky koupím cívku 22,5 Cm x35.

Prodam bezdratove sluchatka Detexniks s konektorem 6,3 mm

vysílač s konektorem 6,3 mm

Prodám detektor XP DEUS,kompletní verze,jednotka,bezdrátová sluchátka,cívka 22 cm s krytem.Navíc anténa pro hledání pod vodou a kryt jednotky.Stopro funkční stav.Kupovaný srpen 2016,faktura,záruka.Cena 21000,-Kč
mail : hogofogo-3@seznam.cz

Zdravím. Nabízím svůj starý detektor Tesoro Euro Sabre II s koncentrikou sondou + dohledávačku minelab pro find 25. Cena 4500 za vše. Přítelkyni hledání moc nebaví, tak tento analog pustím dál. Osobní předání možné v Brně. 732 325 835.

Tak už je k dispozici jen detektor Tesoro EuroSabre 2 za 3000.

Tak prodáno, děkuji LP za prostor :)

Prodám Minelab WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Nikdy nepoužitý. Cenu nabídněte

Přátelé, kamarádi. Nemáte někdo na prodej za "lidovku" úplně obyčejnej detektor pro sedmiletou slečnu. Po Mistrovi má jen jedno přání. Nechci nic extra nevim jestli neskončí za pár procházek ve skříni.

no tak to teda presne vim o cem mluvíš,ja zas potrebuju dohledavacku,bo sice mame tri detektory ale jen dve dohledavacky... :,-( :,-( :,-(

mám málo používanou dohledávačku PRO FIND 25 ve perfektním stavu, kolik nabídneš?

dik,ale jdu do toho zazraku bezdratovyho k deusu,mam uzavreny sluchátka a tak bych klasiku neslysel,ale dik za nabidku

Zdravím,nezbavuje se někdo velký sondy na Equinox 15x12 2D ?
Díky

Lovci nemá někdo na prodej X-terru 705?
Kolega z práce něco na začátek shání. Jen slušný stav!!!
;-)

Ahoj kolegové,

uvažuji o prodeji Minelab Equinox 800. Zakoupený 21.5.2019 zde na Lovec Pokladů. K detektoru je úplně vše jako když koupíte nový, sluchátka, bezdrátový modul, krabice, návod + dokoupil jsem kryt jednotky. Vynikající stav.
Cena: 22 000,-Kč
Pište mi prosím SZ. Preferuji osobní odběr, respektive jej požaduji. Okolí Brna po domluvě.
Důvodem je, že mi chybí osa X / Y na kterou jsem zvyklý u E-Tracu.

Ahoj všem. Koupím cívku na xp DEUS 22,5 Cm x35. Nebo vymenim na cívku vysofrekv 13*24 Cm 2D- je 2 krát chozena, záruka

Dobrý den,
prodám zánovní, velice málo používanou sondu 25 cm koncentrická pro detektory Bounty Hunter ES.

Cena: 1800,- + případné poštovní. Domluva možná

Jan Zýka
tel: 728 881 309
e-mail: Jan.Zyka.80@seznam.cz
;-)

Ahoj,
prodám Eqinox 800 + dohledávačku Minelab pro finder 35 + obal na detektor.
Detektor a ostatní je koupeno letos v dubnu(tedy v plné záruce) na LP, byl tak třikrát venku, vše plně funkční a bez opotřebení včetně bezdrátových sluchátek a modulu.Původní faktura samozřejmostí.Bohužel na hledání nemám již čas vyhrálo rybaření.
Cena je pevná.
Předání a předvedení pouze osobně (Praha,Dobříš,Příbram,Beroun) a okolí připadně domluva poštou posílat nechci.
Michal

Jo zapomněl jsem , že pouze komplet cena 21000,-
je to i na bazoši zde:https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109017461/detektor-kovu-equinox-800--dohledavacka-minelab-pf-35.php

mail:michael.jaks@drmax.cz
tel 703424184
Michal

Nyní cena 20.000 za komplet :-)

Prodám asi 5 krát použité sluchátka KOSS UR 30 Minelab pro všechny detektory Minelab za 1200,-Kč

Téměř nový Minelab Equinox 800

zakoupený letos zde na LP 17.5.2019.
Byl jsem s ním asi 5x . Je super, jenom si nemohu zvyknout na digitál. Jsem celá léta na Tejonu a proto nabízím k prodeji .Samozřejmostí je záruční list ,Detektor je jako nový perfektně šlape. Sbírá drobotinu a na místě, kde jsem už byl ,mi ukázal nové nálezy. Nejůžasnější bylo, když mi nahlásil soc 50sátník těsně vedle 30 cm dlouhé radlice.. Separace tedy opravdu neskutečná...Klobouk dolu!!!
Mohu zaslat na dobírku v originální krabici ,ale lepší by bylo osobní předání zde v Kuřimi a blízkém okolí a zároveń je možno předvést a vyzkoušet.
.Platí do smazání
Za férovou cenu 19 000 Kč.

David B.

dravi@seznam.cz

Tel - 731245696

Kuřim.

Prodám Nokta relic- vánoční edice .
Základní cívka plus malá, náhradní tyč , nepoužitá sluchátka . Vše chozené pouze rok a jen s krytem .
Výborný detektor ,ale nox mi stačí ;-)
cena 11000 kč za vše

Citujem inzerát známeho:
Nazdar mrcasníci! Mám na predaj shaft z detíku Detech Chaser. Je komplet celý aj so šróbom na cievku, fungel nový - nepoužitý. Váži 620g.
Cena 60.-euro. V tom je zarátaná aj pošta. Píšte na :
novak888@centrum.sk

Ahoj, predávam minelab equinox 800 kupovaný 16.04.2018 tu na LP takže ešte v záruke cena:700€ poprípade dohoda v teréne asi 10x dôvod predaja nemám už vôbec čas bohuzial tak radšej urobím takto radosť niekomu kto by mal zaujem a cas. poprosim kontaktovat na matej.kaspar@centrum.sk popripade sms na 0944440849 Dakujem :)

Ahoj všem. Koupím postroj pro detektory kovů Pro Swing 45 nebo nějaký jiný.

Za 450€ predám NOKTA Fors Relic kúpený pred 3 rokmi a bol iba 5 krát použitý. Myslel som že ma to bude baviť viac, ale nie je to pravda a preto ho predávam. Originál batoh na plecia som dokupoval a je už v cene.
www.lovecpokladu.cz/home/prvni-dojmy-s-nokta-fors-relic-hluboka-laska-na-prvni-pohled-6804
Detektor NOKTA Fors Relic patrí medzi naj-univerzálnejšie na trhu, či už hľadáte čo najväčší dosah alebo potrebujete čo najrýchlejšiu reakciu, pohybujete sa v čadičových lokalitách alebo na slanej pláži.
mail: viktordavid1@gmail.com

EQUINOX 800 NA PRODEJ:
Prodam nevyuzity detektor EQ 800 v perfektnim stavu. Pouze 4x nabity. Ochrana folie na displeji. Zadne skrabance. Sluchatka + bezdratovy modul nebyli pouzity. Zakoupeno v cervnu 2018 na LP.
Faktura a zaruka + original baleni.
:-)

Cena: 20 000,- Kc

Tady je inzerat na Bazos.cz. Jsou tam i fotky a kontakt.
Hezky den vsem preji.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109319443/equinox-800.php

Detik ma nachozeno 20-30 hodin...bez kecuuuu :-P

zdarec prodam lp zero 2 s civkou 23cm zaruka jeste pres rok krabice kryt vse soucasti prechod na gm5 nebo nox 600 detik maka fakt super muzu doporucit cena 5500kc :-)

Ahoj chlapi, prodam cca 9 let chozený Garrett AT PRO International.Bezproblémový a podle nálezů kvalitní stroj.Cena 8000kč.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky