Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

HOTKA je prodaná, zůstala mi RDS za 2400.- kč, nebo základní koncentrika za 1900.- kč.

Neaktuální, děkuji za prostor.

Zdravím prodám detektor Garrett Ace 150 se sondou WSS 25x13 S.E.F 2D s krytem cívky a krytem proti dešti na jednotku ovládání.Detektor vhodný pro začátečníky i větší děti.Cena 3200 Kč Foto a info lze zaslat.Mail wuzz@seznam.cz

Zdravím prodávám detektor Garrett EuroAce.Detektor má kryt cívky kryt jednotky proti dešti,zesílenou loketní opěrkou proti prasknutí.Dále je upraven ztlumovanim hlasitosti tak aby jste nemuseli mít sluchátka a zároveň neječeli na celé okolí.Sluchatka lze použít tato úprava nemá vliv na jejich běžné používání.Stroj funguje bezproblémově viz. nálezy zde na mém profilu.Cena 5200 Kč pro více info a foto napište na mail: wuzz@seznam.cz

Ahoj prodam.svuj zalozni goldmaxx power s deusackou konstrukcu ideal severni cechy

Prodám sondu NEL Thunder pro Makro Kruzer nebo Anfibio. Má záruku, byl jsem s ní 3 x venku. Už nemám Makro. Stála 4900 kč. Cenu nabídněte. Díky

Ahoj.Pokud by měl někdo zájem vyměním E-track se základní cívkou + ultimátku za Noxe.Detík je kupován zde na Lovcích.Je mu asi 5let aktivně užívaný.Maká na 100% ale nějaké ty estetické šrámy z terénu má.Neměnil bych...bohužel rameno a loket je jiného názoru. ;-)

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli by někdo neměl na prodej sondu na xterru 18,75 kHz. Děkuji

Prodám: XP Goldmaxx Power tyč DEUS + sluchátka WS1. Šlape jak hodinky a je bez kosmetiky.
Cena lidová - 11500kč 8-)

Prodám zánovní detektor (byl v terénu asi 5x) , kupován 10.5.2019 u Zipsyho (ústí nad labem) , detektor je v perfektním stavu , ještě nasazena originální folie , detektor je komplet balení plus navíc vodotěsná sluchátka Gray Ghost - originál pro minelab (ty s regulací hlasitosti) , prodávám z nedostatku času na tento koníček , pro více info pište do obálky

Zdravím,
kolik máte tak přibližnou představu o ceně?
Děkuji,
Fanan

21 tis. včetně sluchátek , vše jako nove

Prodám tajemný hrad v Karpatech.

Prodám detektor Whites Treasuremaster s krytem cívky a sluchátky , přidám dohledávačku Whites Bullseye II. Cena za koplet 5000,- končím.

Prodám detektor Minelab Terra 705, s troma cívkami ,dohledavačkou Pro find. Cenu nabídnete .foto plus info zašlu na mail . :-)

jaká je cena díky

Ahoj, prodám Deus WS4 Lite. Tedy WS 4 sluchátka + cívka normal 22. Kupované 06/2017 u UCeho a nachozené max. 300 hodin. Záručák je samozřejmostí. Cena 9000 Kč + doprava.

Prodám detektor kovů Vibra Tector 740. Cena 3500 Kč.

Prodám bezdrátová sluchátka Minelab určená pro detektory kovů Equinox 600 /800 a Vanquish 540. Cena 2500 Kč.

Taky bych měl jedny sluchátka k prodeji na noxe, používám modul.. nechám je za 2000kc měl sem je jen jednou na hlavě.. jak nové.

Prodám dohledávačku Vibra-Quatic 320, koupeno 6. 2018. cena 2000 Kč, leží mi doma ve skříni asi rok, koupil jsem si jinou a tuhle už nepoužívám.

Prodám GM Zero II 30WS. Odkaz:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/114697020/prodam-golden-mask-zero-30ws-ii.php
Další info do zpráv prosim

Prodáno, díky LP za prostor ;-)

Zdravím. Prodám Spektru V3i v hodně dobrém stavu.Detektor, originál Spectra Sound sluchátka – bezdrátová, nabíječka NiMh, baterie 1x NiMh,1x Li-ion (bez nabíječky), D2 10″ DD cívka + kryt, Super 12″ cívka + kryt, S.E.F 30x25 cm cívka + kryt.

Prodám Noktu Impact Pro
Koupená 7/17,po výměně nová základní cívka 28/18cm,separační cívka 19/10cm,kryty,stojánek,sluchátka,nabíječka,datový kabel,2 spodní tyče z toho jedna s bočním vývodem kabelu...detík maká jak má.....cena 12 000,-Kč

Nazdar Hledači
Měl bych na prodej XTerru 705 se 3 cívkami. Standardní 2D 26cm 7,5khz + 2D 26cm 18.75khz a 2D 15cm 18,75khz separačni , všechny samozřejmě opatřeny krytem. Detektor je v zanovním stavu, kupován zde na LP 11/2016 , k detektoru je samozřejmě fakrura , návod k použití , instalační CD i origo krabice. Přidám kryt proti dešti a sluchátka.
Cena za komplet 10 000kč.
E-mail: Milanhrad@seznam.cz

Prodám LP ZERO I
Teleskopická konstrukce
Sonda 30 + kryt
Kryty proti dešti (jednotka-2ks ale natrhlé, bateriový box)
Nabíječka, nabíjecí baterie (enelop) skoro nové.
Stáří detektoru 2,5 roku,má nějaké kosmetické vady ale na 100% funkční .
Nejlépe osobní předání,ale je možné poslat i poštou.
Při rychlém a rozumném jednání sleva

Cena 4300 kč

Mám zájem,myslím že se nějak domluvíme ;-)

Tak tedy díky za odpověď...

Asi prodáno že?

Kdyby se někomu doma válela sonda XP 27 nebo i 30x36 v.4,6 Khz.Ne nahrážky jen origo XP.
Nebo jestli jí někdo nenašel v lese u Podbořan tam někde jsem jí nechal u parkovišťátka u lesa :-D :-Dhlava děravá.

Zdravím vespolek: mám na prodej Golden Mask GM4PRO WD12 ,třicítka sonda teleskopická konstrukce /FÍDR/,bohužel sluchátka už jsou pryč ,stáří cca 3 roky cena 7 000 Kč.můj kontakt
606 949 778

Tak inzerát již není aktuální . Děkuji LP za prostor.

Dík LP za prostor,prodáno

Predám Minelab GP 3000. Vysoko účinný osvedčený pulzný detektor na hĺbky. Spoľahlivý, bez závad. Jednoduché ovládanie. Diskriminácia. Ľahká nabíjateľná batéria. Možnosť odskúšania a zaškolenia k ovládaniu prístroja. Možnosť dodania druhej, 18 palcovej DD cievky. Cena za komplet podľa fotografie je 1500€. Možnosť odkúpenia samotnej elektronickej skrinky /1200€/. Telefón: +421905778114 fotografia predávaného setu: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/115194855/predam-minelab-gp-3000.php

Prodam LP Zero 2, v super stavu,s krabici v zaruce do listopadu 2020.Kryt baterie,kryt proti desti,krabice,manual zarucak,2x sonda.
cena dohodou

cena díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru