Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Jo zapomněl jsem , že pouze komplet cena 21000,-
je to i na bazoši zde:https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109017461/detektor-kovu-equinox-800--dohledavacka-minelab-pf-35.php

mail:michael.jaks@drmax.cz
tel 703424184
Michal

Nyní cena 20.000 za komplet :-)

Prodáno

Prodám asi 5 krát použité sluchátka KOSS UR 30 Minelab pro všechny detektory Minelab za 1200,-Kč

Téměř nový Minelab Equinox 800

zakoupený letos zde na LP 17.5.2019.
Byl jsem s ním asi 5x . Je super, jenom si nemohu zvyknout na digitál. Jsem celá léta na Tejonu a proto nabízím k prodeji .Samozřejmostí je záruční list ,Detektor je jako nový perfektně šlape. Sbírá drobotinu a na místě, kde jsem už byl ,mi ukázal nové nálezy. Nejůžasnější bylo, když mi nahlásil soc 50sátník těsně vedle 30 cm dlouhé radlice.. Separace tedy opravdu neskutečná...Klobouk dolu!!!
Mohu zaslat na dobírku v originální krabici ,ale lepší by bylo osobní předání zde v Kuřimi a blízkém okolí a zároveń je možno předvést a vyzkoušet.
.Platí do smazání
Za férovou cenu 19 000 Kč.

David B.

dravi@seznam.cz

Tel - 731245696

Kuřim.

Prodám Nokta relic- vánoční edice .
Základní cívka plus malá, náhradní tyč , nepoužitá sluchátka . Vše chozené pouze rok a jen s krytem .
Výborný detektor ,ale nox mi stačí ;-)
cena 11000 kč za vše

Citujem inzerát známeho:
Nazdar mrcasníci! Mám na predaj shaft z detíku Detech Chaser. Je komplet celý aj so šróbom na cievku, fungel nový - nepoužitý. Váži 620g.
Cena 60.-euro. V tom je zarátaná aj pošta. Píšte na :
novak888@centrum.sk

Ahoj, predávam minelab equinox 800 kupovaný 16.04.2018 tu na LP takže ešte v záruke cena:700€ poprípade dohoda v teréne asi 10x dôvod predaja nemám už vôbec čas bohuzial tak radšej urobím takto radosť niekomu kto by mal zaujem a cas. poprosim kontaktovat na matej.kaspar@centrum.sk popripade sms na 0944440849 Dakujem :)

Ahoj všem. Koupím postroj pro detektory kovů Pro Swing 45 nebo nějaký jiný.

Za 450€ predám NOKTA Fors Relic kúpený pred 3 rokmi a bol iba 5 krát použitý. Myslel som že ma to bude baviť viac, ale nie je to pravda a preto ho predávam. Originál batoh na plecia som dokupoval a je už v cene.
www.lovecpokladu.cz/home/prvni-dojmy-s-nokta-fors-relic-hluboka-laska-na-prvni-pohled-6804
Detektor NOKTA Fors Relic patrí medzi naj-univerzálnejšie na trhu, či už hľadáte čo najväčší dosah alebo potrebujete čo najrýchlejšiu reakciu, pohybujete sa v čadičových lokalitách alebo na slanej pláži.
mail: viktordavid1@gmail.com

EQUINOX 800 NA PRODEJ:
Prodam nevyuzity detektor EQ 800 v perfektnim stavu. Pouze 4x nabity. Ochrana folie na displeji. Zadne skrabance. Sluchatka + bezdratovy modul nebyli pouzity. Zakoupeno v cervnu 2018 na LP.
Faktura a zaruka + original baleni.
:-)

Cena: 20 000,- Kc

Tady je inzerat na Bazos.cz. Jsou tam i fotky a kontakt.
Hezky den vsem preji.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109319443/equinox-800.php

Detik ma nachozeno 20-30 hodin...bez kecuuuu :-P

zdarec prodam lp zero 2 s civkou 23cm zaruka jeste pres rok krabice kryt vse soucasti prechod na gm5 nebo nox 600 detik maka fakt super muzu doporucit cena 5500kc :-)

Ahoj chlapi, prodam cca 9 let chozený Garrett AT PRO International.Bezproblémový a podle nálezů kvalitní stroj.Cena 8000kč.

Cus lidi prosim nema nekdo na prodel nabijeci blok a nabijecku na Nokta velox one dik .Kdyz tak napiste nebo volejte na cislo:607833900

Cus jeste se chci zeptat jestli muzu pouzit misto nabijeciho bloku nabijeci box z MAKRO CF77 na nokta velox one .Dik

Nemáte někdo na prodej starý shaft na Tesoro nebo třeba Golden Maska?
Díky

Prodám bezdrátové sluchátka k EQ 600/800 , Minelab ML 80. Mašinu mám už skoro rok a půl a tyhle sluchátka jsem zatím nevyužil a určitě ani nevyužiju - WM modul nemá chybu... Cena 2500,- Kč, předání osobně - přivezu kamkoliv v rámci Moravy. Případní zájemci pište prosím do schránky tady na LP... :-)

Prodam nevyuzity Equinox 800 v perfektnim stavu. Je jako novy. Ochrana folie na displeji. Zadne skrabance. Sluchatka + bezdratovy modul nebyli pouzity. Zakoupeno v cervnu 2018 na LP.
Faktura a zaruka + original baleni

737724549

Jihlava

Cena:
19 000 Kč

Ahoj, tak detik jsem dneska prodal ,-(
...takze inzerat uz neni aktualni...

Ahoj, predávam minelab equinox 800 kupovaný 16.04.2018 tu na LP takže ešte v záruke cena:650€ alebo 16900CZK poprípade dohoda v teréne asi 10x dôvod predaja nemám už vôbec čas bohuzial tak radšej urobím takto radosť niekomu kto by mal zaujem a cas. poprosim kontaktovat na matej.kaspar@centrum.sk popripade sms na 0944440849 Dakujem :)

Ahoj přátelé, kdyby někdo zvažoval prodej svého Minelab E-TRAC dejte vědět do soukromé zprâvy.
Preferuji jen TOP stav a kompletní balení s příslušenstvím.

to ta 800stovka vazne byly tak mimo??? o:-)

Chlape, krajane :) Není mimo. Ale mám jiné preference - E-Trac - conduct a osa XY... To je nenahraditelná věc která mě strašně baví. A Nox 800/600 to neumí

jsem uvazoval ze bych si ho koupil jako druhej detik...osu mam na Decku...

Ten Eqinox bere krásně drobný věci, až neskutečně, 3-5mm slabé plíšky naprosto přesvědčivě i v železe. Ale hledám zábavu a koníčka v něčem jiném... Klidně napiš SZ, ať nezasíráme kategorii diskuse..

Jj, bere o:-) Czerte díky, mám z něj vážně radost :-D

Alespoň že ty ;D Rád jsem vás poznal. Jste moc fajn :)

Detech Reacher stále k prodeji se dvěma civkami 23cm 30cm už za 6000kc rv2016 zapnu a hledej nejlépe z okolí zlín kroměříž dovezu ukážu poradím co a jak duvod prodeje koupě nového strojku a záložny detik mám ješte jeden

predam Minelab equinox 800 zo zarukou, plne funkčny bez poškodeni malo použivany. Mame 2 a zena rozhodla ze jeden musi z domu von. cena 20 000czk :-)

Prodám svého mazlíka Makro racer, bez závad, předvedu, nejlépe osobní odběr. 2roky starý. Sluchátka origo nepoužitá, CD, náhradní šrouby... Už mám noxíka o:-) Cena 8000,-

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/109816846/makro-racer.php

Vy jste dva nevděčníci,to se dělá takhle se chovat k starým dobrým detektorům,co? :-D

:-D :-D :-D Peťa říkal, že se mám vymluvit na ten stan, co v něm spíme a táhne do něj :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Cena 7000,-

Prodáno o:-)

Prodám svou GM4 PRO, která mi přinesla tolik radosti:) teď už jsem si zvyknul na Noxe 600.
Ve výborném stavu za 8tis.
Jezdím často Čechy - Morava, možné předání někde poblíž trasy. o:-)

Koupím minelab equinox 600/800 se zárukou a v top stavu.
Nejlépe Morava a osobní předání.
Děkuji za nabídky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky