Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Já bych ho za ty prachy vzal pro kamaráda.

Detík mám doma,byl opravdu za symbolickou cenu.Ještě udělá hodně radosti.To už se dnes nevidí,děkujeme.

Ok 8-) 8-)

Koupím cívku na Fisher F4,nabídněte. :-)

Prodám Tesoro Lobo +3 cívky (koncentrika,HOT, RDS) Po záruce v dobrém stavu ,plně funkční. Cena 9000.
tel.604868744
foto: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/112916364/detektor-kovu-tesoro-lobo.php

Detektor Lobo je prodaný ,dík LP za inzerci.

Kdyby někdo chtěl tak prodávám Garrett At Pro chozený cca 7 měsícu. Cena by byla 10 000kč + bych k němu nechal zdarma dohledávačku mars :-) možnost osobního předání (olomoucký kraj) nebo lze poslat i na dobírku :-)

Prodam ruzne kazety na mince a jine artefakty jak ve dreve tak i v sametu jedna se o kazety pouzite po zberateli na 12 ks 24 ks a vice sberatelskeho materialu mohu poslat foto vyhodna koupe levne

Prodám.
Noktu Impact Pro:koupená 7/17,nová nechozená základní cívka 28/18cm,separační cívka 19/10cm,kryty,stojánek,sluchátka,nabíječka í do auta,datový kabel,2 spodní tyče se šrouby z toho jedna s bočním vývodem kabelu...detík maká jak má....Cena 12 000,-Kč

Ahoj,

prodám rok starý BH Land ranger pro s dvěma cívkami, základní 28 cm biaxiální 2D sonda + hloubková NEL Tornado 33x30cm.Mám manuál, nákupní doklad i origo krabici a šprcku proti vlhkosti. Není domlácený, ale poctivě jsem s ním chodil a protože jsem si chtěl udělat radost a chci se posunout o kus dál zastoupí ho nově Nox. Detík koupený zde, ještě 10 měsíců v záruce. Cena detíku byla 8900kč a sondy NEL 3500Kč. Defacto je to toto: www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-bounty-hunter-land-ranger-pro-ultimate-1334 (jen sondu jsem koupil NEL)
Za komplet bych rád dostal cca 7500Kč..Nebráním se slušné domluvě..
kontakt: simecek8@seznam.cz - případné foto zašlu na vyžádání.
Lokalita: Praha, ale po dohodě pošlu po CZ

Narazil jsem dnes na zajímavý výrobek.Má někdo zkušenost,zaujal mě?
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/112743743/detektor-kovu.php

Mě zaujaly ty pantofle pod tím. Nepoužité, ale nefunkční. Kutil si je opraví...blablabla :-D.

Tady je detektor i s anténou :-D :-D :-D
Dle popisu najde skoro vše a nevadí mu ani terénní překážky a chroští :-D
https://aukro.cz/dalkovy-detektor-kovu-gold-x-finder-nejen-na-zlato-6958342168

Zkus video na YT, už se mi tam na to ani nechce koukat, ale zahrnovalo to vzdálenost tuším do 2,5 km a hloubku do 6 m. Sakra, za 24 000 to je zadara, chudáci australští zlatokopové mají detíky kolem 200 000, tohle mají za desetinu a nemuseli by tak trpět ve čtyřicítkách o:-) :-D.

Je to nějaké nedochudče,některé virgule mají i šest wi-fi antén a jednu centrální.
To je potom hukot!

Zajímalo by mne úspěšnost reklamace,až dotyčný zjistí,že to jen krásně bliká a nic víc.

Mám od pána objednáno :-P

Kde sehnat Tesoro 4 pin. konektor k cívce? Nebo i použitý,nebo vadnou cívku.Nemá někdo?

ponúkam na predaj Equinox 600, plne funkcný nepoškodený,krabica,faktúra, standart príslušenstvo cena 550€ alebo 14000CZK zaruka este 1/2roka. Možnosť doniest ku hraniciam SR/CR Cadca,Puchov, Makov alebo postou.

Zdravím. Neplánuje někdo pod stromeček detektor a nechce se mu investovat do nového. Nabízím Vistu Gold. Velice slušný detektor na hledání i malých stříbrných mincí. Nová stojí kolem 16 - prodám za 8000,-. Plně funkční. Používal jsem ji 4-5 měsíců a pak přešel na XP.Tak se na ni jenom cca 2-3 roky doma práší :-(. V případě zájmu napište zprávu. Možnost osobního předání Blansko,Brno,Břeclav po dohodě. Dopravou jen v krajní nouzi

Ahoj máš ještě na prodej tu Vistu Gold??A kolikatka to je,můžeš mi poslat foto jak vypadá,Dík

Nazdar ještě ji mám. Napiš do sz mail a pošlu fotky.

Prodám 3 cívky pro detektor kovu tesoro tejon, lobo, vaquero a cibola. Základní koncentrika 23x20 cm za 2000.- kč, RDS 28x20 2D za 2500.- Kč a hloubkovou 2D HOT 30x25 cm za 2700.- Kč. Všechny cívky mají kryt a jsou 100% funkční. Prodám každou zvlášť, nebo dohromady.
clansman74@seznam.cz

HOTKA je prodaná, zůstala mi RDS za 2400.- kč, nebo základní koncentrika za 1900.- kč.

Neaktuální, děkuji za prostor.

Zdravím prodám detektor Garrett Ace 150 se sondou WSS 25x13 S.E.F 2D s krytem cívky a krytem proti dešti na jednotku ovládání.Detektor vhodný pro začátečníky i větší děti.Cena 3200 Kč Foto a info lze zaslat.Mail wuzz@seznam.cz

Zdravím prodávám detektor Garrett EuroAce.Detektor má kryt cívky kryt jednotky proti dešti,zesílenou loketní opěrkou proti prasknutí.Dále je upraven ztlumovanim hlasitosti tak aby jste nemuseli mít sluchátka a zároveň neječeli na celé okolí.Sluchatka lze použít tato úprava nemá vliv na jejich běžné používání.Stroj funguje bezproblémově viz. nálezy zde na mém profilu.Cena 5200 Kč pro více info a foto napište na mail: wuzz@seznam.cz

Ahoj prodam.svuj zalozni goldmaxx power s deusackou konstrukcu ideal severni cechy

Prodám sondu NEL Thunder pro Makro Kruzer nebo Anfibio. Má záruku, byl jsem s ní 3 x venku. Už nemám Makro. Stála 4900 kč. Cenu nabídněte. Díky

Ahoj.Pokud by měl někdo zájem vyměním E-track se základní cívkou + ultimátku za Noxe.Detík je kupován zde na Lovcích.Je mu asi 5let aktivně užívaný.Maká na 100% ale nějaké ty estetické šrámy z terénu má.Neměnil bych...bohužel rameno a loket je jiného názoru. ;-)

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli by někdo neměl na prodej sondu na xterru 18,75 kHz. Děkuji

Prodám: XP Goldmaxx Power tyč DEUS + sluchátka WS1. Šlape jak hodinky a je bez kosmetiky.
Cena lidová - 11500kč 8-)

Prodám zánovní detektor (byl v terénu asi 5x) , kupován 10.5.2019 u Zipsyho (ústí nad labem) , detektor je v perfektním stavu , ještě nasazena originální folie , detektor je komplet balení plus navíc vodotěsná sluchátka Gray Ghost - originál pro minelab (ty s regulací hlasitosti) , prodávám z nedostatku času na tento koníček , pro více info pište do obálky

Zdravím,
kolik máte tak přibližnou představu o ceně?
Děkuji,
Fanan

21 tis. včetně sluchátek , vše jako nove

Prodám tajemný hrad v Karpatech.

Prodám detektor Whites Treasuremaster s krytem cívky a sluchátky , přidám dohledávačku Whites Bullseye II. Cena za koplet 5000,- končím.

Prodám detektor Minelab Terra 705, s troma cívkami ,dohledavačkou Pro find. Cenu nabídnete .foto plus info zašlu na mail . :-)

jaká je cena díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky