Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodano.

Prodano..

Prodám zánovní detektor Minelab 3030 cena dohodou ,v terénu 8 hod.
dubskasona@seznam.cz

Nabízím k prodeji malou cívku 15 cm v equinoxu , je nová nepoužitá , cena 3500 včetně pošty .

Cívka už je pryč , díky LP za prostor

Pokud by se někdo chtěl zbavit sluchátek Minelab ML 80 tak mi je prosím nabídneme , nejlépe nepoužité . Díky

poptávka už neaktuální , díky LP za prostor

Zdravím. Prodám Spektru V3i v hodně dobrém stavu.Detektor, originál Spectra Sound sluchátka – bezdrátová, nabíječka NiMh, baterie 1x NiMh,1x Li-ion (bez nabíječky), D2 10″ DD cívka + kryt, Super 12″ cívka + kryt, S.E.F 30x25 cm cívka + kryt. Cena 14 000,-

Koupím hf cívku eliptiku na deuse,nabídněte.Díky.
mail : hogofogo-3@seznam.cz

Ahoj hledači, prodám Equinox 800 ve stavu jako nový. Koupený 07/2019 tady na serveru za 24.990,-
Všechno absolutně bez poškození, na displeji celou dobu ochraná folie, další folie v balení. Sluchátka jsem nepoužil nikdy, nechodím s nimi. V terénu jsem s ním byl tak 8x a to opravdu nekecám.
Chodím jen jednou za čas, moje nálezy tomu taky odpovídají...Dostal jsem ho na narozeniny, ale upřímně...já když jdu na hledačku, tak si prostě vezmu skoro vždy ten svůj starý...nejsem moc typ, co se se rád učí nové věci prostě. Takže když už jsem ho nekolik měsíců ani nevytáhl, řekl jsem si že ho prodám.
Je na něj záruka samozřejmě, ručím za to že s ním nic není.
cenu bych si představoval kolem 20tis. Pokud má někdo seriozní zájem napiště mi tady na serveru, nebo na mobil 732532873. Fotky pošlu na mail samozřejmě. Bydlím v Brně.
Děkuji
Ondra

Prodano, dekuji LP!

Prodám pěkný a plně funkční Tesoro Cortes s cívkou 23x20 cm. Cena 7000 Kč.

Zdravím všechny, kdyby někdo prodával Equinox 800, měl bych zájem, díky, ať to pípá. 775606345

Vyřízeno, děkuji.

Koupím 6" cívku na CTX,díky za nabídky tomasbrabi@seznam.cz

Prodam GM4PRO 18khz. Asi mesic stary, 4x chozeny. Cena 10000,-

Prodano

Ahoj.Pokud by měl někdo zájem vyměním E-track se základní cívkou + ultimátku za Noxe.Detík je kupován zde na Lovcích.Je mu asi 5let aktivně užívaný.Maká na 100% ale nějaké ty estetické šrámy z terénu má.Neměnil bych...bohužel rameno a loket je jiného názoru. ;-)

Prodám Mars MD Link. Zakoupen na Lovcích 20.8.2019, kompletní balení, krabička, vysílač, přijímač, gumička k upevnění, nabíjecí USB káblík a propojka mezi vysílačem a detektorem. Český návod, doklad o zakoupení. Záruka 2 roky do 20. 8. 2021. Set v pořádku, funkční, chozen s Fors CoRe, bez problému. Důvod prodeje - přechod na detík s bezdrátem a je škoda, aby MD Link ležel. Představoval bych si cenu 2000,- předem na účet, pojištěný balíček přes zásilkovnu zdarma, Českou poštou balíkem do ruky za 129,- nebo dohoda. Osobní vyzvednutí po domluvě Orlová, Havířov, Hnojník.
Fotky zde:
https://postimg.cc/gallery/2e9h4qni4/

Snižuju cenu MD Linku na 1800,-.

Prodáno. Děkuji za prostor.

A ještě pustím dohledávačku Makro Pointer, stáří cca 4,5 roku, 100% funkční, včetně krabice, velkého pouzdra, popruhu, pouzdra dohledávačky na opasek, dvou krytek na sondu, CZ návod, doklad o koupi. Dohledávačka bezproblémová, užívaná, ale nic jí nechybí a není otlučená. Zánovní 9V akumulátor z lídlu v ceně. Cena 1700,- předem na účet, pojištěný balíček přes zásilkovnu zdarma, Českou poštou balíkem do ruky za 129,- nebo dohoda. Osobní vyzvednutí po domluvě Orlová, Havířov, Hnojník.
Fotky zde:
https://postimg.cc/gallery/i15chj3w/

Snižuju cenu Makro Pointeru na 1500,-.

Prodáno, děkuji za prostor.

Dobrý den, prodám detektor Makro Racer2 rok starý koupen zde na LP ještě v záruce, k detektoru kryt jednotky, kryt baterií, sluchátka a velká sonda Nel Tornádo, cena 10000,- možno jen se základní sondou za osm. Našel mi spoustu pěkných věcí, ale je čas jít dál ;-)

Dobrý den chci se zeptat nemá někdo detektor na prodej do 4000? Z pardubickeho kraje? Prosím napište dekuju. :-) ;-)

Dobry den prodam original Minaleb Bag na Safari E-track apod v zachovalem stavu cena 500+

Prodám Garrett Z-Lynk, stav nového kusu. K prodeji jsou obě vysílací jednotky WT-1 + WR-1, kabel s jackem 1/4”-6,3mm, montážní kroužek, dva kabely pro nabíjení přes USB. Preferuji osobní předání, možnost předání Brandýs-Stará Boleslav, Praha, Kolín.
Kontakt tady přes SZ nebo maryjary@seznam.cz
Cena je 2500,-Kč

Dobrý den

Prodáno

Dobrý večer :-D

Napsal jsem vám email

A já na něj odpověděl :-)

Dobry den prodam Garret Z Lynk bezdratovy system novy Kompletni baleni nepouzite za 2200Kc osobni odber vitan nebo posta Foto mohu poslat na pozadani

Prodano dekuji za prostor

Dobry den Garret Z Lynk bezdratovy system je stale naprodej Kupujici MINELABAK si nechal poslat na dobirku ale nevyzvedl na poste a posta me vratila po 3 nedelich zasilku zpet proto pozor na tohoto nezodpovedneho pana.

Pokusím se být stručný,s tímhle Pánem jsem již měl tu čest obchodovat.V únoru 2017 jsem reagoval na inzerát na bazoši,dohodli jsme výměnu kus za kus s mým doplatkem(8000,-)já posílal novej detektor s 5 letou zárukou v ceně 37tis.,on starší GPX 4500 po záruce.
Po přijetí balíku jsem měl však po radosti,detektor nešel zapnout(nechával jsem ho podstivě v teple před zapnutím,natemperovat,kondenzaci par znám!)
Po nabytí akumulátoru cca 30 minut,se detektor povedlo zapnout ale bohužel LCD na přístroji neukázal ani čárku,zvuk tresholdu byl slyšet,po vypnutí a znovu zapnutí již LCD naběhl,vykřikl jsem hurá ač jsem k přístroji již měl jisté pochybnosti a ty se potvrdily
detektor se mohl zbláznit i přes absenci kovu,problém byl zase u sondy,stačilo trochu u průchodky na kabel zmáčnout plast a falešný ton ustával ale né zcela,také stačilo pohnout lehce s kabelem u průchodky do sondy a vše se opakovalo,sonda jednoznačně poškozená.
Při reakci Pána,mě ani nepřišlo že by byl tou závadou nějak překvapen,s 99% o ní věděl ač tvrdil že je vše jako nové a na 100% funkčí,tak bohužel pro mě nebylo.
Jediné co bych snad ocenil bylo rychlé jednání a přeposlání detektorů nazpět,bez nejmenších problémů.
Tím že jsem kupoval zmíněný detektor na bazoši,mě unikl nick prodávajícího,jméno a adresa mě již ale neunikla,proto jsem balíček nepřevzal.
Při procházení e-mailu jsem také zjistil že Z-Link nabízel ji zhruba před rokem,nyní když jsem se ptal na záruku tak byl po záruce,byla jenom roční,divné.
Přijde mě že Pán na bazoši prodává jeden sortiment věcí a druhý na LP,to je alespoň můj postřeh,inzerci sleduji pravidelně.
Mimo jiné,Čínskou kopii GPX5000 za tenkrát myslím 60 000,-,když jsem mu napsal že se jedná na 100% o kopii,dostal jsem odpověď že prodává známému.
Pro mě je tohle dostačující,proto abych s Pánem již neobchodoval.
Děkuji za pozornost a omlouvám se za stručný referát :-D

Rychlý dotaz. Pokud tomu rozumím, tak tady nick anthonov prodává levé GPX 5000? Pokud ano, potřeboval bych, kdyby jsi mi mohl napsat do obálky. Tohle samozřejmě musíme řešit a nemůžu to jako distribuor nechat být. 1. je to zlodějina, za 2. ten detektor není ani PIčko, ale VLF. Je to tak podvod a zlodějina v jednom. :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru