Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám detektor Minelab Etrac, už po záruce, ale není hodně chozený a je plně funkční a s bohatým příslušenstvím. Originál základní cívka, navíc Ultimate 33. Základní tyč a prodloužená tyč pro vysoké hledače. Přepravní taška originál Minelab, kryt proti dešti. A bezdrátový set sluchátka a modul od Lovce pokladů, ten je bez záruky (v modulu nebo sluchátkách kiksnula baterka a nefunguje to). Osobní předání Praha. Původní cena celého setu a příslušenství skoro 50tisíc, nyní 19999 Kč. Foto a více info na collectise@gmail.com

Caute, neprodava nekdo Deuse? Dekuji o:-)

Prodám cívku Nel Attack pro Fisher F5,GoldBug,F11,22,44,Teknetics G2.
Dnes doručená,vybalená,cca 3 hodiny testovaná.V záruce.
Cena 2900kč+poštovné.

Pardon doručená byla 3.9.2020. Jinak vše platí, měla by běžet i na Bounty Hunterech.

Prodáno.

Ahoj, pointer je už pryč.

Prodám rýžovací sadu na zlato KARMA. 3 x pánev, pinzeta, 2 x ampulka na zlatinky(nugety), odsávací nádobka. Vše nové, originál balení, nepoužité. 500CZK + poštovné

Zdravim. Za tu cenu bych bral :) Jen tedy bych mohl na poště vyzvednout až příští pátek s vejplatou, jestli by nevadilo...

Pardon,už je zamluvená.

Prodaná.

Dobrý den kolegové, s těžký srdcem nabízím k prodeji svého parťáka Garrett Euroace. Kupovaný v roce 2011 na lovci pokladů. Detík je v super stavu. Konstrukce se zámky (stara 1 rok) sluchátka Garrett MS2 stáří 2 roky. Dokoupena zesílená opěrka lokte. K detektoru přidám dvě sady AA Enelop. Případné dotazy do SZ. Důvod prodeje je přechod na XP Deus. Cena 6000,- Kč. Kontakt. cedric@email.cz

Zdravim prodam Pin Pointer Minelab 25 v dobrem stavu cena 1800 Kc

Je ještě k dispozici

Dobre rano ano je jeste na prodej v dobrem stavu malo chozen

Dohledavacka prodana dekuji za prostor

Zdravím poptávám jestli nikdo neprodává xp Goldmax pro 270 děkuji za nabídky kontakt je 607166776 stačí poslat zprávu a ozvu se zpět dekuji

Díky za info :)

Poptávka (sháním):

Zdravím, poptávám detektor - TESORO DeLeon ve slušném funkčním stavu, nejlépe se sondami - 2D HOT, nebo S.E.F ULTIMATE 33cm, nebo Tesoro 28x20 2D RDS.

Nabídky prosím do SZ.

Měl v někdo zájem o deuse? Jednotka, cívka 28cm standard.. mám ho jako záložní detektor a válí se mi doma.. stáří 2 roky.. záruka ještě 3 roky.. cenu nabídněte přes SZ. Pravidelně dobíjený baterky ok.. ;-)

Má někdo na prodej dohledavačku? Kdyžtak nabidky SZ. Díky,

Rád bych pro nadbytečnost prodal splav Borunský, Extreme Pro s širokým nátokem. Jen mi doma zahálí a zavádzá, tak bych ho nechal do dobrých rukou za 1000,- ;-)

já bych ho bral napiš nebo zavolej Karel731820521

Asi jsem odpověď nenavázal na vlákno ;)
Jsi druhý v pořadí. Jestli ten první dneska nepošle kontakt, bo se neozve, zavolám zítra ;)

Prodáno...

neva díky

koupím cívku S.E.F 46x38 cm nebo Nel Big,nejlépe pro minelab

Koupim dohledavacku, nejlepe minelab nebo nokta. Nabidky prosim do SZ.
Dekuji :-)

Zdravím. Jsi druhý v pořadí. Jestli ten první nepošle dneska kontakt, budu to řešit s tebou ;)

ok

Zdravím, pokoupil bych detektor gm4pro wd, jestli by jste se ho někdo chtěl zbavit ;-)

Inzerát už je neaktuální. Díky za prostor. :-D

Prodám detektor XP Deus V 5.21 ,komplet sluchatka+jednotka,civka 28cm 22 000Kč

Čau, nemá někdo na prodej HF cívku (kulatá, elipsa) na Deus/ORX?

Prodám cívku S. E. F. Ultimate pro Minelab etrac prostě fbs. Pasuje i na ostatní fbs. Skoro nechozená, kryt neposkrabany. Moje představa je 2500. Když to bude nutný s cenou cuknu dolů.

Inzerát je již neaktuální. Děkuji LP za prostor.

Prodám komplet detektor Xp Deus, jednotka, sluchátka, cívka x35 22,5cm, dohledávačka Mi-6. Plastový obal, silikonový obal, originál pouzdro, originál Xp mošna na nálezy, lopatka draperka. Kupovaný nový, teď stáří 4 měsíce. Osobní předání, nezasílám. Břeclavsko, Kyjovsko, po domluvě i Hodonínsko. Cena 26000Kč. Končím, nebude už na to čas.

Prodáno. Díky LP za prostor.

Zdravím! Prodám detektor lp zero 23. Detektor už bude mít brzo tři roky, každopádně používán byl asi jen první rok a půl a to velmi málo, bohužel poslední dobou na hledání vůbec nemám čas a opravdu netuším, kdy se k tomu zase vrátím. Detektor je nepoškozený, funguje tak, jak má. Pouze osobní předání Brno. Cena 6500,-. Pro více informací mi neváhejte poslat zprávu. :-)

Koupím hloubkovou cívku 38x30 cm,pro minelab equinox,popř. vyměním za základní+ doplatek

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru