Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám cívku XP DEUS/ORX X35 22,5cm 2D

Nová cívka pro detektory XP Deus a XP ORX, která má k dispozici 35 pracovních frekvencí od 3,7 do 27,7 kHz a novou funkci BOOST (zesílení) pro hloubkové hledání.
Cívka nebyla ani jednou použita,je úplne nová,byla součástí setu za 41 500,- kč (byl zakoupen cca před rokem) a já ji nevyužívam .
Případní zájemci pište do OS .

Prodám dohledávačku Minelab PRO-FIND 20 , koupená 14.4.2020 , s fakturou v záruce , v terénu byla jen párkrát ,cena 1 800,-kč

1500?

Beru , psal jsem vám do zpráv .

1000?

Prodáno , díky LP za prostor .

Zdravím, prodám detektor eds Reacher, stáří detektoru 4 roky, kupován zde na LP, cena 5500 Kč, nejlépe osobní odběr, Dubí u Teplic, 8-)

Zdarec prodám Golden Mask GM4PRO WD 12 cívka spider, kupován na lovci pokladů, bohužel ne mnou a nevzal sme so fakturu od původního majitele. Sluchátka jsou funkční.

Cena 9000,-

Detektor perfektně funguje, je v zachovalém stavu, mám krabici. Důvod prodeje je přechod na Deuse.

Oprava, prodám detektor,, detech Reacher,,, 8-)

Zdravím neměl by někdo něco na výměnu za XP ORX x35 chtěl bych zkusit nejlépe noxe

Prodám detektor X Terra 705 ,sondu 18.7 kHz,sluchátka KOSS 30.TERRA je se sondou 7,5 kHz. CENA 10.000.
PSČ 51733

Prodám cívku na Minelab GPX .... Minelab Commander 27cm mono, nová ,nepoužitá...3000,- Kč..
Tel. 604 211 114, eskalin@seznam.cz

Cus mam tu na vymenu xp deus jednotka civka 28 vymena za noxe ideal severni Cechy

kamoš má na predaj MakroRacer2 v perfektnom stave za 300€ ak by bol záujem dajte vedieť.

predané :-)

Koupím cívku na minelab x-terra s frekvenci 18.75 khz. Díky za nabídky.

ne jednotlivě ne sorry

Zdravim,poptavam se na velkou a malou civku na equinox800. Pripadne nabidky do zpráv, dekuji😉

Prodám Bounty Hunter Quick Draw Pro, asi nejlepší pro dítě, puberťáka. Já s ním kdysi začínala a z nostalgie je roky v krabici v očekávání, že mého juniora to taky chytne... Tenkrát jsem se na něm naučila. Takže... Dohodou ;-)

Zdravím, rád koupím malou 6" (15cm) cívku pro Equinox. Díky moc za nabídky, nejlépe přes SZ.

Zdravím prodám detektor. Minelab 600 za 13.000 kč více info do zprávy.

11.000kč

Zdravím odkud jste?

Zdravím uz je prodan

Zdarec. Nemáte niekto na predaj niečo do 7000kč/200€? Ak máte a ste ochotní to poslať poštou tak prosím píšte správu.

Zdravím, koupím sondu Minelab Equinox 15x12 2D. Za nabídky děkuji.

Dekuju za prostor detektor prodan ;-) ;-) ;-) ;-)

Nemel by nekdo na prodej malou sondu LP Zero? ( sonda 12cm 2D Spider)

Prodám měsíc starý detektor Garrett EuroAce (jeho fotku mám v profilovce), mám k němu záručák, batoh značky Garrett, sluchátka, krytku na displej, manuál, originální krabici. Moje navrhovaná částka 9 500 kč. V případě vážného zájmu prosím volejte na 703 510 848, děkuji.

Zdravím..prodám skoro nechozenou dohlevacku Pro Find 35..záruka lehce přes půl roku..cena 2600 včetně pošty..foto mailem..+ Lopatku Black Ada invader černou..maličko skrabla špička jinak jako nová.. cena 350 + pošta..dohromady s dohledavackou 2850 včetně pošty..

Lopatka je prodána..

Mars MD Gauss Light prodám nebo vyměním za Minelab Vanquish 540.
Kupován na LP 4. 11. 2020. Tedy skoro nový.

Ahoj, proč ho prodáváš? Nesedl ti ? Vyměnil bych ho za Vanquish 540,můžeš mi poslat jeho foto na sdruzeni.hledacpokladu@email.cz ? Díky.

Zapoměl jsem cena: 13500Kč
Jednou nabíjený, sluchátka a ostatní příslušenství nepoužito, sonda ze spodu téměř nešouplá a jinak jak nový.
Ideálně osobní předání přerovsko.

nová cena 13000Kč

Ahoj, proč ho prodáváš? Nesedl ti ? Vyměnil bych ho za Vanquish 540,můžeš mi poslat jeho foto na sdruzeni.hledacpokladu@email.cz ? Díky.

Zdar, prodám úplně nový a nikdy nepoužitý Minelab WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800 s nabíjecím kabelem. Na ceně se určitě dohodneme


Prodám TERRU x705 K TOMU CÍVKU NELL TORNADO 18,5 kHz.Sluchátka KOSS,za 10000kč.
Tel.605514980.Málo chozená ,chodím NOXE.

Pro find 35 stav nové...foto mailem..cena 2400 včetně pošty..záruka půl roku..

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru