Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám Vanquis 440 , kupovaný zde na LP srpen 2020, včetně sluchátek,origo krabice,návodu. Přidám držák na tyč na dohledávačku. Cena 6500Kč. Ideálně osobní převzetí Plzeň a okolí nebo Rokycany. Pište do SZ.

Prodáno. Děkuji za prostor.

Koupím dohledavačku . Za nabídky děkuji

Čau, sháním HF elipsu na Deuse.

Ahoj prodám dohledávačku XP MI-6, nová, nepoužitá, měl jsem k detektoru a já dohledávačku nepoužívám. Cena 3000, pište sem nebo na mail Ondracekd@seznam.cz

a ještě prodávám detektor Makro Racer s malou a velkou cívkou. Fotky pošlu, cena 8000. Mail Ondracekd@seznam.cz nebo piště sem

Zdravím, přemýšlím o koupi, nebo výměně za můj stávající detík s doplatkem za Minelab Equinox 600. Děkuji za případné nabídky. :-)

Ahoj, tak tlak koronáče už nutí i mě nabídnout věci, které mám rád.
S těžkým srdcem nabízím na prodej Minelab E-Trac s klasickou sondou, koupen tuším v roce 2017 na LP, velice dobrý stav, udržovaný.
Je sundaný pěnový lem na úchop.
17 000,-

Brno a okolí.
Pište do SZ, dík,

Prodám bezdrátový set Mars MD Link. V podstatě nepoužitý. Cena 1500Kč. Pište do SZ.

Prodáno. Děkuji za prostor.

Mám na predaj originál zabalené ani raz použité cievky:

Minelab equinox 15" 170€
Minelab equinox 11" 130€
Minelab koss sluchadla UR30 40€
nokta-makro 11"x7" force core 40€
teknetics eurotek 11"x7" (nie pro) 30€
Goldem Mask,LP zero 17cm 30€

cena+poštovné

Prodám Quest Scuba Tector 3000,- Kč. Pište do SZ

Díky, prodáno.

Prodám nový bezdrátový modul WM08. Nemám pro něj využití. Cena je na dohodě. Pište do zpráv. Díky 8-)

Minelab equinox 15"
Goldem Mask,LP zero 17cm

predané

ostávajú
Minelab equinox 11" 130€
Minelab koss sluchadla UR30 40€
nokta-makro 11"x7" force core 40€
teknetics eurotek 11"x7" (nie pro) 30€
cena+poštovné ;-)

Prodám Garrett Sea Hunter Mark II 15 000,- Kč. Pište do SZ.

Ahoj,
poptávám velkou cívku na Equinox. Případně sz.
Díky a denárům zdar :)

ak ma niekto zaujem kamarad chce predat svoj minelab equinox 600, standart 11" cievka, zachovaly kupeny v 2018, cena 15000CZK + poštovné. piste do obalky.

cena znizena na 14500+poštovné

Zdravím :-) Prodám svůj Makro Racer-2. Je v naprostém pořádku, cívka s krytem, kryt na displej proti dešti a prachu + dohledavačka. Foto zašlu po domluvě i další informace.
Cena 9500,- Osobní převzetí a odzkoušení. Doklad o zakoupení mám taky...

Prodám Equinox 600 + drát I bezdrát sluchátka + lopatku Black Ada Extended Invader + Dohledávací detektor kovů Minelab PRO-FIND 15 + kapsa/mošna na nálezy XP.Koupeno zde na LP /mimo mošnu/ 14.05.2020. Doklad mám.
Cena 16000 kč. Předání a vyzkoušeni v Benešově u Prahy.

Prodám Equinox 800 ve vynikajícím stavu, se základní cívkou, sluchátky....
K tomu dohledávačku Minelab pro-find 15.
Kupováno 22.4.2020, tedy ještě více než rok v záruce. Faktura samozřejmostí.
Přidám rýč Fiskars.
Cena 19900 kč.
Jsem z Teplic.

Nox prodán.
Děkuji LP za prostor :-)

Prodáno.Díky LP za prostor.

Koupím Whites MXT All Pro... MXT... DFX...nebo Spectru....díky za možné nabídky...

Prodám cívku Minelab Commander 27cm mono, nová ,nepoužitá...3000,- Kč..Na detektory řady GPX...

Tel. 604 211 114, eskalin@seznam.cz

Prodám velkou sondu 38x30 na Equinox , koupenou zde 19 .10 . 2019 - ještě v záruce , s fakturou . V terénu cca pětkrát , stav nové sondy . Cena 5 000,- Kč

Prodáno , děkuji za prostor !

Prodám noxe600,koupený duben 2018. Chozený,ale v plně funkčním stavu,předvedu. Origo drát sluchátka,nechozené,krabice , nabíječka. Přidám dohledávačku Profind 20 od minelabu,stará necelý rok,nechozená,pouze jednou v terénu,fakturu ofotím,cena dohromady13000.

Prodáno

Dobrý den. Nabízím k prodeji teleskopickou tyč pro detektor Minelab Equinox 600 800 plus držák na připojení jednotky Equinoxu. Zámky tyče jsou v pořádku . Tyč je málo používaná.
Dále nabízím Terru 705 a cívku 18,5 Khz a sluchátka. Cena dohodou. Prosim volejte na tel.605514980

Zdravím, kámoš by chtěl prodat garreta 2500 gti, 2 civky (9.5" a 12.5"), 4 roky starý, funguje, hledá a nachází ale na kámoše je až moc dobrý (složitý) . cena: 13500.. email: arminiusmarobud@seznam.cz

Neprodává někdo dohledavačku ?

Ahoj prodam nebo vymenim noxe 600 s bezdrat sluchatky kupovan v prosinci nesedlo mi vyhodnoceni vymenim za xp deus nebo xp orx nejlepe ustecky kraj jinak prodam za 17tis

Ahoj, prodám Minelab Explorer 2. K tomu 3 sondy (FBS1000, FBS1050 a FBS 11" 2D), 4x nabíjecí akumulátor, autonabíječka, klasická nabíječka, sluchátka Minelab (Koss), nepromokavé pouzdro na jednotku. Cena za komplet 20.000 Kč.

Dobrý den sháním minelab equinox 800 za 17000 Kč. Děkuji za nabídky.

Měl bych EQ800 po záruce v dobrém stavu,ale za 18t. a bez sluchátek a modulu.

17t.

Neválí se někomu cívka na prastarý Whites Classic?

Ahoj.Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej civku- S.E.F ULTIMATE 33cm pro Minelab FBS - dohoda na ceně.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru