Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Cívka jela do oběhu :-)

Ano x35 :-)

Predam Nokta makro simplex plus pouzity 5x a dohladavacku Nokta makro pointer. K detektoru standard cievka a kabel USB, dohladavacka nova v zaruke. Cena za det.230 za pointer 90. Spolu 300. Kontakt na mail divers158@gmail.com.

Ahoj, prodám novou univerzální brašnu na detektor. Hnědá, nebyla nikdy použitá.
Podle vlastního měření 137cm na 34cm. Nepromokavá, u popruhů možnost regulovat délku.
Cena 400Kč Havlíčkobrodsko, Jihlavsko. případně zavezu po Vysočině. Díky

Ahoj, neprodává někdo TESORO VAQUERO v originál stavu bez poškození? Dostal jsem chuť si zařádit s analogem (možná bych nepohrdl ani LP ZERO II, ale preferuji spíše TESORO) - SZ

Lepší máš Tejona : https://elektro.bazos.cz/inzerat/138492124/tesoro-tejon.php

Vaquero je Vaquero ;)

Zdravím, prodám minebal Etrac FBS multifrekvence.
K tomu bezdrat Garrett Z-link konektor ¼".
Nová pěnová výstelka rukojeťi.
Ochrany kryt proti dešti.
Akubox + nabíječka a pouzdro na baterie AA.
Sluchátka Koss - opravované .
A tak dále co bylo v balení .
Cena 15000,-
Origo balení koupeno před 1.12.2017 zde na lovcich .plně funkční a teď už málo používaný .


Zapomněl jsem osazen základní cívkou 11"

https://elektro.bazos.cz/inzerat/138630646/minelab-etrac.php

Prodám novou sondu Mars Sniper pro Mars MD Gauss. Nebyla nikdy venku. kontakt: Hanz5@seznam.cz
cena 2900kč

Koupím detektor do 3500kč co se komu doma valí bez využití nabýdky prosím do SZ nebo na tel: 733516604 . Děkuji ;-)

Děkuji už mám teď mě tíží zase jiná věc potřeboval bych sehnat cívku na Whites Coinmaster . Dal jsem si ho do auta za sedačku a pak to zajel sedačkou dozadu v cívce servanej kabel až v epoxidu :-( kdyby se někomu nějaká válela doma prosím SZ děkuji

Nokta makro simplex plus, zajem na divers158@gmail.com

Prodám detektor kovu Mars MD Gauss PRO v perfektním stavu - prostě jako nový. Kompletní balení dvě sondy,dohledávačka bezdrátový modul , sluchátka, nabíječka. Detektor je pouze otestovaný skoro nechozený. Důvod prodeje je že mám problém s ramenem a víc detektorů, tak aby zbytečně neležel. Záruka 17 měsíců. Cena 14000,- SZ

Prodám cívku Mars Sniper k detektoru Nokta Fors CoRe. Perfektní do bordelu, do porostu, křoví a na drobné předměty. Rozměry 15x25 cm, voděodolná, DD. Kupovaná 2018 v UK (tady jsem ji nemohl sehnat), 100% funkční, chozená, kryt oděrky, ale cívka v pořádku. Krabice, doklad o koupi, cívka, kryt. Mohu odeslat přes zásilkovnu nebo poštou balíkem do ruky, při osobním předání (okr. Karviná) předvedu. Časem budu prodávat celé svoje CoRe, leží mi v koutě a je škoda, aby zahálelo... Je to dobrý stroj. Fotky cívky zde:
https://postimg.cc/gallery/GrKCFTG
Cena Kč 2000,- plus pošta

Cena nově 1800 i s poštou.

Prodám hlavní jednotku XP ORX a bezdrátová sluchátka XP ORX vše dva měsíce staré se záručním listem komplet cena 8000kč.Vše funkční osobně odebrat na Praha východ po tel dohodě 606 839 617.V

Prodám externí repráček - tzv. "Speaker" k detektorům Minelab řady GP, GPX. Originální příslušenství z Minelabu. Klip na připnutí na popruh. Je to ještě stará dobrá kvalita, je nepoužívaný. Původní cena byla 1500, prodám za 650Kč, včetně pošty, při platbě předem na účet.
email: ctx3030@email.cz

Pro doplnění , je to od firmy Coiltek External Speaker for Minelab GPX Metal Detector M01-0005.
https://www.kmart.com/coiltek-external-speaker-for-minelab-gpx-metal/p-SPM12336516030

Prodám Sluchátka White’s V3I SPECTRA–SOUND bezdrátová. Jsou jako nová , nevyužívám je.

Prodám Zero II kupován r, 2017,přidám sluchátka Koss, rejček fiskars, komplet za4000 Kč :-)

Ahoj jakou tam máš sondu? když tak ti pošlu peníze a ty mě pošli po platbě detik.cenu respektují dík Radas

Neválí se doma někomu sluchátka? Něco za slušnou cenu?

Kup tyto. Měl jsem je než jsem přešel na bezdrát, Za ty prachy jsou výborný.
https://www.ecoprint.cz/defender-gryphon-751-sluchatka-ovladani-hlasitosti-cerna-uzavrena-3-5-mm-jack-2

Mrknu. Díky

Sluchátka za 150,- jsem zase nemyslel. :) spíš jestli nemá doma někdo něco kolem 500,-

Jejda, tak to se omlouvám, nevěděl jsem, že máš v úmyslu lítat po poli s Kossama nebo Sennheiserama. S těmito za 150 mám jen dobrou zkušenost,velké repra,netlačí do uší ani po několika hodinách,dlouhý kabel,kvalitní zvuk i při domácím poslechu muziky.Nosím je dodnes v batohu pro případ ztroskotání.

Kdyby někdo měl velkou cívku na Equinoxe,měl bych zájem,jen v dobrém stavu

Dobrý den, neprodává tu někdo Equinox 600? ☺️

Ahoj já, viz níže.

Zdravím, je to ještě aktuální? :)

Prodám novou sondu Sniper pro Gausse. Kontakt sem sz nebo Hanz5@seznam.cz

Vyměním hloubkovou 12'' (30cm) 2D sondu Golden Mask Spider za menší 9" (23cm) sondu Spider Golden Mask. Nabízená sonda na výměnu byla chozená asi 5h v terénu.

Koupím menší sondu 4-pin pro Tesoro (Tejon, Lobo atd), kdyby se chtěl někdo zbavovat.

Ahoj, rád bych prodal EQUINOXE 600, stáří 2-3 roky. Cena 15 000. Os. předání Praha, Libeř, nebo Jílové. prosím SMS na 774888103 Díky.

Ahoj rád bych prodal X-terru 305 se základní koncentrickou cívkou. Detektor je starý cca 7 let, poslední 3 roky používán minimálně. Je v dobrým stavu, ale 3x se mi stalo, že se přepnul na sluchátka ,i když tam sluchátka nebyla, po vypnutí a zapnutí fungoval normálně. Cenová představa 3500, dokážu slevit. Prosím sms na 774888103, díky

kupim z druhej ruky plne funkčný garrett sea hunter mark II za rozumnú cenu. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru