Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím dohledávačku Minelab pro-find 35.

Děkuji, dohledávačka prodána.

Prodám cívky na detektor Whites DFX,MXT,M6,.

odkaz:www.lovecpokladu.cz/eshop/kategorie/civky-pro-white-s

White's DD 10'' V3i, DFX, MXT a M6...nová,cena 2500,-

Sonda MARS MD Tiger pro Whites V3i, VX3 DFX a MXT..lehce použitá...2000,-

Sonda S.E.F 20x15cm pro detektory kovů Whites..použitá pouze 2x,stav nové.. 2400,-

Sonda White´s Super 12 pro V3i, DFX, MXT a M6..lehce použitá..2500,-

Cívka na DFX...použitá 1000,-

Vše funkční v dobrém stavu...mám jich prostě nějak zbytečně moc...byly součástí koupě detektoru do zálohy po krachu Whitesu...rozumná dohoda možná...

odkaz na fotky...
https://elektro.bazos.cz/inzerat/143861584/prodam-civky-na-detektor-whites-a-minelab.php
tel.604211114

Prodám novou cívku Minelab Commander 27cm mono....
odkaz na foto:https://elektro.bazos.cz/inzerat/143862207/civka-na-detektor-minelab-gpx.php
Cena 3500,-...

Cus prodám jednotku na xp deus stáří cca půl rok cena 14 tis možná výměna za noxe 600

12000

Prodám na Minelab E-Trac / Minelab Safari velkou hloubkovou cívku WSS 38x20, plně funkční - 1500,-Kč

Zdtavím. Stále nabízím k prodeji LP Zero 2 s 30 cívkou a bezdrátovými sluchátky Golden mask. K tomu obyč čínská dohledávačka:) cena 6500. Při osobním odběru na Břeclavsku možná sleva. Kontaktujte mě prosím přes SMS na tel. 723536445

Zdarec lidi, nemá někdo "zbytečné" Garrett 250 Ace na prodej? Abych to po pár letech zase rozchodil? :-P Původní jsem půjčil kámošovi a nemám to srdce o:-) říct si o navrácení, našel s ním už hezkých pár kousků ;-)

Nazdar lidi.,schánim golden mask one 24 kHz.. Za rozumnú cenu. Nebo výmena za golden mask 5+ z hloubkovou cievkou..

4500,-

Ahoj, prodám:

- detektor Minelab Equinox 800 vč. sluchátek, bezdrátového modulu atd (kompletní příslušenství). Chozený, nese známky používání, ale je 100% funkční. Zakoupen v květnu 2018. Cena dohodou.

- dohledávačku XP MI-4. Nese známky používání, ale je 100% funkční. Zakoupena v červenci 2018. Cena dohodou.

Jen osobní předání (nutnost vyzkoušet). Praha a okolí.

kupim za rozumnu cenu garrett sea hunter mk2 viac obalka

Neprodá někdo xp MI-4 ? Když tak sms na 734160630

Prodám TERRU 705 .Cívky 7.5Khz a 18.5 Khz .Sluchátka KOSS. 8000 kč. tel 605514980.

Koupím dohledávačku xp MI-4 díky za nabídky:)

Dobrý den, prodám makro race 2..asi 5x venku záruka skoro celá..pořídil jsem ho 11.10.21 takže staří měsíc a 14dni..krabice a papír od toho mám..je k tomu krytka civky,sluchátka a baterie koupeno jako set za 8900
Prodám za 7800 když tak sz na email vladimirh286@gmail.com

Cus vyměním xp Deus jednotka sluchátka hf sonda za noxe 800 ideál severní Čechy více info do sz

Neprodává někdo cívku hloubkovou na makro race 2

Prodam separacni civku Coiltek 10x5. Pouzita parkrat.Vice pouzivam malou od ML.
Civka je v zaruce - fakturu dodam.
Cena 4500,-

Prodano

Prodám detektor XP ORX , Bezdrátová sluchátka XP WSAUDIO , cívka hf 22 záruka, koupeno leden 2021 jen vcelku 14500kč

Ahoj ještě ho máte,měl bych zájem

Prodáno

Koupím hloubkovou sondu na C.scope díky za nabídky

Prodám cívku Mars Sniper k detektoru Nokta Fors CoRe. Perfektní do bordelu, do porostu, křoví a na drobné předměty. Rozměry 15x25 cm, voděodolná, DD. Kupovaná 2018 v UK (tady jsem ji nemohl sehnat), 100% funkční, chozená, kryt oděrky, ale cívka v pořádku. Krabice, doklad o koupi, cívka, kryt. Mohu odeslat přes zásilkovnu nebo poštou balíkem do ruky, při osobním předání (okr. Karviná) předvedu. Fotky cívky zde:
https://postimg.cc/gallery/GrKCFTG
Cena Kč 1500,- plus pošta

Zdar, poptávám noxe 600. Ideálně Ústecký kraj? Při nejhorším v nějaké rozumné dojezdové vzdálenosti? Cena něco kolem 14? Díky

Mám na prodej Noxe viz inzerát, ale teda bohužel Praha…

Dobrý den .Nabízím XTERRU 705 se dvěma cívkami ,sluchátka KOSS.kryt na jednotku. Málo chozený .Koupil jsem Noxe. cena 8000kč.
tel.605514980

Zdravím :) rad bych přenechal někomu Minelab Equinox 600 s teleskopickou konstrukci z LP. Kupováno 06/20, celkem stal 22.000 (18990 + 3000 tyč). Vše samozřejmě funkční a v pořádku, ještě je půl roku v záruce.
Cena 16.000,- Praha 5 - Zbraslav
jakub.karas@vossp.cz

Ahoj prodám Minelab EQX 800 Kompletní sada s krabico a navodem původni tyč v krabici,chodil jsem na teleskopu GM je součástí,baterie super vše funkční a používáné,stáří2,5roku.cena komplet 15000,- Olomoucko Uničov.(koupil jsem do nákladů nový detektor). ;-)

plyn.sousek@seznam.cz

sz

Prodáno díky ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru