Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Dohledávačka PULSDRIVE POINTER koupeno 26.7.2019 p.c 3.290 prodám za 2.100 doklady krabice.

Prodám sondu Sniper pro Gausse. Nová, ani jednou venku. napis SZ a dohodnem se.

Prodám dohledávací detektor Pro Find 20 a Vibra Probe 580,cena 120€ za oba, nebo výmena za pečetidla. Nejlépe jižní Morava, Hodonín, Bŕeclav

Kolegové, prodám detík Minelab Equinox 800. Koupený nový 2019, málo chozený jednu sezónu. Displej bez jediného škrábance, měl jsem přelepku. Přidám dokoupený teleskop + děšť.kryt jednotky. Cena 12tis. za vše (detík i teleskop jako nové). Asi bych prodal dráž, ale chtěl bych podpořit někoho z nás, co má o hledání zájem, a nemá nazbyt na dobrý. Dostal jsem v pátek nový a mám jen dvě ruce :-) Foto k dispozici

Ahoj, měl bych zájem psal jsem do sz :)

Bambi, už je rozjetý první zájemce. Dám Ti zprávu o výsledku, ať víš.

Prodáno

Ahoj ještě je volný?

Prodáno, vzal jej první zájemce. Měj se a dobré nálezy přeju :-)

kopim ridici jednotk k Deus 1

Pište na email modraobloha@mailfence.com

Prodám po umřelým detíku XP origo teleskopickou konstrukci na všechny typy XP
https://www.detektorykovu.cz/nahradni-dily/konstrukce-xp-deus
Více v SZ

Prodáno

Aha,děkuju moc a i tobě hodně štěstí na toulkách za nálezy ;-)

Prodam Equinox 800 kupovany zde na LP. Osazen úplně novou zakladni civkou 11", dale separacni civka coiltek 10x5, hloubkova civka coiltek 15", vestu pres rameno na držení detektoru pri delsim hledání. Po dohode jeste mozna dohledavacka TRX whites. Vse jeste v zaruce. Porizovaci cena okolo 45 tisic, cenu nabídněte, prosím jen vazne zajemce. Dekuji.

Prodam Equinox 800 kupovany zde na LP. Osazen úplně novou zakladni civkou 11", dale separacni civka coiltek 10x5, hloubkova civka coiltek 15", vestu pres rameno na držení detektoru pri delsim hledání. Zakladni tyc, plus karbonova teleskopická tyc Teleknox S" shaft pro lehci a vyvazenejsi konstrukci.Po dohode jeste mozna dohledavacka TRX whites. Vse jeste v zaruce. Porizovaci cena okolo 45 tisic, cenu nabídněte, prosím jen vazne zajemce. Dekuji.

Zdravím všechny, pro svou dceru sháním Vanquish 540. Nemá někdo za rozumnou cenu? Předem děkuji za odpověď

Zdravím ve spolek. Píšu, kdyby se tu náhodou našel někdo, kdo by chtěl prodat Equinoxe v nějakým normálním funkčním stavu. Cenu bych si představoval kolem 10tis (protože za 15 694,- je novej). Koupil jsem si Vanquishe340 a nevěděl jsem, že mě to tak chytne :D Je to droga xD. Ideálně jih Čech.

Zdravím Jessuru, prosímtě kde mají equinoxe 600 za 15694,- ? Já bych možná jeden vzal pro mladýho ;-)

Klidně do SZ. Dík.

Zdravím p.Jassuru. Můžete mi prosím napsat nebo doporučit, kde se prodává minelab equinoxe 600 za 15694 kč s dph. Byl bych velice rád. Zatím jsem našel vždy cenu 18990 a starší 13-15tis. Děkuji Marek

Taky zdravím, nikde jsem nepsal 15694 s dph...dokonce jsem tam už psal 18990/1,21. Psal jsem to, protože hodně lidí to má na "firmu" a tím pádem mi nabídky starších strojů, někdy už dokonce po záruce za 15tis přijdou jako blbost ;)

Děkuji za odpovědˇ.

Zdravím, nějak takhle jsem to předpokládal ;-) Já bych equinoxe třeba za tyhle prachy neprodal. Koupil jsem ho standartně za plnou cenu a jen kvůli tomu, že někdo si může koupit detektor "levněji na firmu" (což také není úplně výhodné - od dokazování berňáku, že danou věc opravdu potřebuji k podnikání, přes odlišnou délku záruky, záruční opravy, nemožnost odstoupit od nákupu ve 14 denní lhůtě apod.), nebudu očekávat, že se cena bazarových detektorů bude odvíjet od ceny "nového detektoru bez daně". Proto mi 15 000,- a i více jako blbost nepřijde.
Mimochodem, pokukuji na 15" cívku od Coilteku, tak jestli s nákupem na firmu problém nemáte, tak ji kdyžtak kupte a já Vám za ní těch 6587,- bez DPH dám ;-)
P.S.: prosím nebrat jako útok na kohokoliv, je to jen a jen vyjádření názoru.
Jo a ať to pípá ;-)

Zdravím. Byl by na prodej Vanquish 340?

Ku cene hore eq600 sa pridávam (10k) a poptávám sa na použitý garrett sea Hunter mk II.

Ahoj, nabízím k prodeji XP DEUS osazen cívkou 22hf cca půl roku stará, rám sluchátek jsem koupil nový s cívkou takže jsou taky asi půl roku stará, jednotka je 5let stará, vše je v bezvadném stavu, baterie drží jak nová, vše kupováno na detektory kovů cz. pokud jsi poblíž Přerova rád předvedu,,,cena 21 000kč

18.990/1,21 ;-)

Jessura prosím te na či nabídku jsi reagoval?

Nereagoval jsem na ničí nabídku, jen jsem tak nějak odpovídal na otázku marasoba...

Koupím EQ 600 ideálně Ostrava a okolí.

Zdravim,nabízím k prodeji XP DEUS osazen cívkou 22hf cca půl roku stará, rám sluchátek jsem koupil nový s cívkou takže jsou taky asi půl roku stará, jednotka je 5let stará, vše je v bezvadném stavu, baterie drží jak nová, vše kupováno na detektory kovů cz. pokud jsi poblíž Přerova rád předvedu,,,cena 21 000kč

Prodáno děkuji.

Pro zdejší poptavatele Equinoxe: teď se objevil inzerát na Noxe800 za 18tis, ale Prostějov :)
Doufám že neporuším nějaký zdejší pravidla, přikládám odkaz: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/146877016/equinox-800.php

Koupím starou civku 28 na xp deus dík za nabídky

Prodám necelé 2 roky starý detektor kovů Minelab Vanquish 540. Dohledám záruční list.
v záruce do 10/22.
Součástí balení je největší cívka 30x25 cm 2D a také malá separační Minelab Vanquish V8 - 20x15. Plus nabíječka baterií a kryt proti dešti.
Ideálně osobní předání Ostravsko a okolí. Důvod prodeje, přechod na equinox.
Cena 10 000Kč

Prodam hloubkovou civku na noxe minelab 15x12, zaruka ještě 1,5 roku. cena 5000kc.

Prodám detektor kovů Golden Mask One 15 kHz WS starý 1,5 roku. Stav velmi dobrý, zakoupen na LP. Nabídka zahrnuje:

- Kompletní detektor Golden Mask One 15 kHz WS včetně 30 cm sondy 2D
- Bezdrátová sluchátka Golden Mask WS 106
- Originální nabíječku detektoru
- 10 ks nabíjecích AA baterií
- Fakturu ze srpna 2020
- Návod k použití v češtině

Cena za vše: 5 990,- Kč nebo bez sluchátek za 5 490,- Kč

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru