Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodáno.

Prodám 1 kus nabíjecího bateriového bloku na Minelab E-TRAC, SAFARi....
Používaný, ale plně funkční, 9.6V 1600mAh - cena 990,-Kč nebo nějaká dohoda (rozumná)

www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/nabijeci-bateriovy-blok-1800-nimh-65

Pište do soukromé zprávy, díky

Prodám nová bezdrátová sluchátka Golden Mask WS 106. Přidám k ní nabíječku a kabel. Cena 900kc. Kontakt: mattee@centrum.cz

Prodám Vanquish 540 včetně dvou cívek,bedrát. sluchátek,nabíječky a krytu
Kupován jaro 2020. Chozený málo.
phabrcetl@centrum.cz

Prodám novou cívku Minelab Commander 27cm mono....
odkaz na foto:https://elektro.bazos.cz/inzerat/143862207/civka-na-detektor-minelab-gpx.php
Cena 3500,-...

Prodám cívky:
Sonda MARS MD Tiger pro Whites V3i, VX3 DFX a MXT..lehce použitá...2000,-
Sonda S.E.F 20x15cm pro detektory kovů Whites..použitá pouze 2x,stav nové.. 2400,-
Cívka na DFX...použitá 1000,-

Vše funkční v dobrém stavu...mám jich prostě nějak zbytečně moc...byly součástí koupě detektoru do zálohy po krachu Whitesu...rozumná dohoda možná...

Ahoj.Odešla mi cívka 11 na e-trac.Nemáte někdo....pouze zachovalou.Po případě výměna
za ultimátku....

Prodám minelab etrac se základní sondou stáří cca 6 let stav více info do sz

Premyslim o prodeji Equinox 800.
3x Civka 6",11",15"...bezdratovy sluchatka,modul,krabice,navody,faktury.v zaruce do cervna 2022.Vse plne funkcni.
Duvod prodeje je ze mam detektory 2 a Nox mi jen zahali v koute.
Nechci prodavat pod cenou kvuli silenstvi ohledne D2.Diky za fer nabidky.Moje predstava 25 tis za celek.Popripade: 19 tis nox 11" civka sluchatka,2500 mala civka,4tis velka civka,modul 1500.

LuisU: Zdravím, kdyby byla ta 6" cívka ještě k mání, tak bych si ji vzal, dík, Skvotr

Ahoj,díky za zájem.. prvně počkám,raději bych prodal komplet

Prodano

Ok, kdyžtak dej vědět

Koupím Minelab bag 2 NEW . Měl by někdo na prodej ?

https://www.decathlon.cz/p/nepromokavy-obal-na-skateboard-sc100-cerny/_/R-p-329572?mc=8608692
Vejde se tam krásně Eq rozebraný na dvě poloviny pod jednotkou, rýč Black Ada Invader i dohledávačka.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/148182054/minelab-equinox-800.php

Ahoj,
prodám Minelab Vanquish 340. Zakoupen 5.2. 2021. Původní cena 6 190 Kč. Detektor stále v záruce (záruční list dodám). Detektor je v dobrém stavu (občasné víkendové hledání). Pokud má někdo zájem domluva přes email: detektor.pavel@seznam.cz

Cena: 3 400 Kč

Je stále na prodej? A odkud jste?

Už vím. Přehlédl jsem Vysoké Mýto

Prodám úplně novou dohledávačku MINELAB PRO-FIND 35 + ochranný kryt v ceně 200.-Kč. Měl jsem ji jednou v terénu na hodinu a zjistil jsem, že mi nesedí. Je k ní pouzdro a šnůra na zavěšení. Dohledávačka je vodotěsná, ponořitelná do 3 metrů. Kupovaná tady na Lovci pokladů 12.1.2022, viz faktura.
Případní zájemci do SZ, nebo na clansman74@seznam.cz

Cena 2.700.- Kč + zásilkovna nebo pošta

Prodáno, děkuji za prostor.

Prodám úplně nová bezdrátová sluchátka určená pro detektory M. Equinox 600/800 a Vanquish. Kompletní balení včetně kabelů, návodu a pevného obalu. Osobní odběr nebo zaslání přes Zásilkovnu (+69,-).Cena 2500,-Případný zájemci pište na: bastogne@centrum.cz

nedávno jsem na tebe clansman vzpomínal,jak jsme tady cca před deseti lety válčily, já mněl tenkrát jiné nick,+jezero+klarkon+schonauer+atd. 8-)

Já se tady dívám takřka denně, pořád pod stejným nickem, ale do debat zde nezasahuji, někdy se člověk opravdu nestačí divit, co tu vyrostlo za "odborníky" :-)

Nox 800 kompletní balení top stav. Do půlky dubna v záruce.
20000kč.
Tel. 775011181

Prodáno.... Děkuji za prostor.

Nepredáva niekdo civku na deus? Nemusí byť v Top stave. Stačí keď baterka vydrží 2-3 hodiny.

Zdar, uvažuji nad prodejem Xp Orx. Staří 3,5 roku, tudíž ještě 1,5 roku v zaruce. V pohodě stav, vše funkční. Komplet s cívkou 22HF a bezdrátová sluchátka. Cena 13000,-

Ahoj, koupím střední cívku pro Nokta Fors Core, může být i ta od Mars. Na novou z eshopu nemám. Díky moc za případné nabídky a ať se daří :-)

Na prodej Minelab Vanquish 440. Kompletní balení, kupovany někdy na začátku loňského léta. Parkrat venku, ženu to nebaví :-D Cena 7000,-

Zdravím. Odkud jste? :-)

Zdravím.
Neprodává někdo Noxe 600/800?
Ideálně Plzeň.
Za případné nabídky děkuji.
Ať se daří.

Prodávám Noxe 800 viz:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/148509486/minelab-equinox-800.php

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/148509486/minelab-equinox-800.php

Prodám MD Gauss 5xvenku před rokem sluchátka neotevřené šhalf nepoužitý jak nové nejlépe Zlínsko os.předání

Cena 13500

Zrušeno 🐁

Zdravím, rád bych koupil cívku MARS MD Sniper pro LP ZERO. Neprodává někdo? Díky za případné nabídky.

Zdravím prodám cívku na Noxe 11 2 D, nechozená,4500 Kč,jenom osobní odběr :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru